argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: НАЦИОНАЛНА СТУДЕНТСКА МРЕЖА  (Прочетена 1277 пъти)

usmihnimise

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Колеги, какво мислите за идеята ПУ да стане инициатор на организирането на студентите на национално ниво, да изградим здрава структура, която да отстоява нашите права и да оказва натиск срещу политическите безумия. За пример: всичко в което се превръща Студентски град- София в последните години и празните обещания на министъра на образованието Даниел Вълчев за изграждането на общежитие за най-големия университет в югоизточна България-"Паисий Хилендарски",т.е. нашият!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: НАЦИОНАЛНА СТУДЕНТСКА МРЕЖА
« Отговор #1 -: 06.01.2009, 15:11:12 »

Добра  идея !Подкрепям  я! Защо  има  такава апатия  в  колегите  ,   не  мога  да  разбера!Може  би , защото  всеки  чака  да  му  се  поднесе  свободата  на  тепсия!Народе  събуди  се--стига  сте  спали,скъпи  студенти!  Другите  народи  са  се  научили  да  спазват  правилата  на  играта  и  затова  взимат  от  6   до  10 пъти  по-високи  заплати!Не  знам  дали  някой  може  да  си  помечтае  за  следното  --Какво трябва  да  стане ,  та  и  българина  да  взима  толкова , колкото  в  Европейския съюз   (средно)  !   Навярно  нашите  правила  на  играта (живота)  , не  са  такива  като  на  ЕС, хубаво  де  ,ако  не  са  дайте  да  ги  променим!Нали  съм  голям  дървен  философ ,така  е  -- но все  пак  , аз  съм  си  изработил  свободата,и  сега  гледам  да  помогна  на  другите  да  си  извоюват  тяхната  ! :-)
Активен
Всичко е любов