argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Декларация за безработен родител(стипендия за успех)  (Прочетена 11536 пъти)

lqlqlq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Добър ден и честит 8-ми март!

Имам питане относно декларацията за безработен родител. Бланката е дадена в сайта и в нея пише, че трябва да бъде собственоръчно написана.

Какво точно се има предвид под собственоръчно написана и как точно трябва да изглежда завършената декларация за безработен родител при подаването на документи? Ръкописно написана или не? Какво точно от бланката да бъде вписано от родителя?

Искрено Ви моля да ми спестите упреци по естеството на въпроса и, ако можете, да ми разясните точно ситуацията около въпросната декларация, тъй като времето ме притиска и искам да бъда сигурен.

Благодаря предварително и желая приятно и незабравимо прекарване на днешния празник!



Активен

usmivkata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Родителят,който е пише го прави на обикновен лист с химикал

ПИШЕ СЕ СОБСТВЕНОРЪЧНО ОТ ДЕКЛАРАТОРА
ОТНАСЯ  СЕ  ЗА  БЕЗРАБОТНИ  РОДИТЕЛИ

Д  Е  К  Л  А  Р  А  Ц  И  Я

   Долуподписаният/ата...с  ЕГН..................................................
притежаващ/ща лична карта №.......................от.........................
с адрес.............................................................................................

Д  Е  К  Л  А  Р  И  Р  А  М :

1.Нямам регистрирана фирма;
2.Нямам доходи от наеми или други ренти;
3.Нямам  доходи от търговия и продажба на селскостопанска продукция;
4.Нямам доходи от занятия, дивиденти от акции и др.
5.Не  работя  в  държавна  нито в частна фирма за периода от
........................до.....................;

   Известно ми е, че за неверни данни вписани в настоящата декларация, нося наказателна отговорност по чл. 313 от Наказателния кодекс, ако извършеното не представлява по-тежко престъпление.


ДЕКЛАРАТОР:............................
                                                      / подпис/
гр./с..........................
..................2010 год.
Забележка:  Когато лицето има някоя от упоменатите дейности или друга, пише съответно – имам доходи от.................



Моят въпрос е когато единият родител е безработен откъде да изкарам доход 85 лева за да имам право на стипендия...Предполагам няма отговор...
Активен