argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: kandidatstvane - vyprosi  (Прочетена 980 пъти)

google

  • Гост
kandidatstvane - vyprosi
« -: 31.10.2006, 00:47:53 »

zdravejte,

znachi imam malko vyprosi otnosno kandidatstvaneto.
az imam jelanie za informatikata i dokolkoto razbrah ot site-a trqbva da poloja izpit samo po informatika.. drugi nikakvo ocenki nese vzimat( ot diplomata mi ot sredno obrazovanie) nali taka ?

Izvinqvajte za shliokavicata ama v momenta nqma kirilizator.
Активен

antoniy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 723
    • http://antoniy.net/
Re: kandidatstvane - vyprosi
« Отговор #1 -: 31.10.2006, 00:59:26 »

Никой не те задължава да кандидатстваш само с изпит по информатика. Кандидатствай си с математика, ако искаш, ако искаш с математика и информатика. Никой не те ограничава. Оценки от дипломата не се взимат. Балът се образува само от изпита умножен по 6.

Поздрави
Активен
Too short signature limits.

Stilgar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 843
Re: kandidatstvane - vyprosi
« Отговор #2 -: 31.10.2006, 01:45:55 »

kakuv e smisula da se umnojava chisloto po 6 kato samo to se vzima?
vinagi sum se chudil
Активен
"Човек винаги трябва да си прави background" - Lia

FlashFreak

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 79
  • Маркетинг З, I курс
Re: kandidatstvane - vyprosi
« Отговор #3 -: 31.10.2006, 02:30:13 »

И аз съм се чудил.. може би за да има някакво съответствие с баловете по другите специалности и да може да се прави сравнение, макар и неуместно :) Идеята е всяка специалност да е с макс бал 36.00.
Активен
It ain't about how hard you hit, it's about how hard you can get hit and keep moving forward, how mu

mircho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 335
Re: kandidatstvane - vyprosi
« Отговор #4 -: 31.10.2006, 07:38:58 »

Действително, Пловдивският университет взе решение максималният бал за всички специалности да е 36 от КСК'2006 включително , независимо от начина на балообразуване за различните специалности. И тъй като за специалностите във ФМИ балообразуващата е само конкурсната оценка, то тя се умножава по 6. Преди КСК'2006 балът за специалностите във ФМИ съвпадаше с конкурсната оценка, т.е. максималният бал беше 6. Иначе е ясно, че и по 3, 14 да се умножава конкурсната оценка, то е все тая.
Активен