Факултети > Факултет по икономически и социални науки

Електронни материали (неофициални) за студенти от ФИСН

<< < (2/14) > >>

Антония Сидерова:
Много хубаво е това да : ) аз също се рег в гугъл, обаче във фокус нещо не мога, постоянно ми  дава грешки.. защо ?!?!

tenderness_5:
Колеги имам малък проблем,
когато отида на students.uni-plovdiv.bg и ми поиска потребителско име и парола не мога да вляза. На потребителско име фак.номер ли трябва да се напише или името още от гугъл групите? И дали има възможност да ми пратят мейл със потребителското и паролата,защото тази опция я няма на страницата за вход?
ако някой може да помогне ще съм благодарна  :mmm:

vikii:
Здравейте !!! тази идея е страшна , но не мога да разбера какъв е проблема със страницата не се отваря , когато искам да влеза или да се регистрирам.Не знам от каде идва проблема ,защото всички други страници си ги отварям без проблем.Ще е много хубаво ,ако кажете как да се оправи.  :-) :-) :-) :-) :-)

hariti:
Проблема е както при всичко останало в университета. Добре измислено и лошо администрирано. Аз не можах да влезна нито със съществуващите ми потребителско име и парола, нито след опита с функцията "Забравена парола", защото нищо не получих на e-maila си.
Васко, добре си се заел, но мисля че в гугъл ще е по-лесно и по-ефективно.  :-)

Васил Георгиев:
Виждам, че имате проблем, затова ще се опитам да разянся, доколкото мога! :) Когато се регистрирате във Фоукс, използвайте факултетния ви номер, а паролата си избирате сами. След като приключите регистрацията вашето потребителско име е stu последвано от факултетния номер (пишат се слято). После в students системата използвате това потребителско име (например моето е stu0608451004) и паролата, която сте избрали при фокус регистрацията. Възможно е, когато се опитвате да отворите и focus и students системите, браузърът да ви предупреди, че страниците са опасни, но това не е така, просто изберете да продължите. Ако имате някакви други проблеми не се притеснявайте да питате! :)

П.С. Гугъл групата не е лоша, но все пак принадлежността към университета, а също така и помощта на някои хора е полезна! :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия