argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Записване с 4 невзети  (Прочетена 997 пъти)

vrtx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
  • Smile :)
Записване с 4 невзети
« -: 22.09.2010, 21:17:43 »

Здравейте колеги, въпроса ми е както следва от заглавието на темата, дали мога евентуално да запиша 4ти курс ако вместо 3 са ми останали 4 невзети изпита, единия от които е текуща оценка. Благодаря ви предварително
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Записване с 4 невзети
« Отговор #1 -: 22.09.2010, 21:19:26 »

Завис от декана на твоя факултет!
Здравейте колеги, въпроса ми е както следва от заглавието на темата, дали мога евентуално да запиша 4ти курс ако вместо 3 са ми останали 4 невзети изпита, единия от които е текуща оценка. Благодаря ви предварително
Активен
Всичко е любов

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Записване с 4 невзети
« Отговор #2 -: 22.09.2010, 21:38:35 »

Здравейте колеги, въпроса ми е както следва от заглавието на темата, дали мога евентуално да запиша 4ти курс ако вместо 3 са ми останали 4 невзети изпита, единия от които е текуща оценка. Благодаря ви предварително
Ааааам здрасти, мога да ти кажа да погледнеш малко по-надолу в темите от форума, мисля че скоро се дискутираше подобна тема, но както каза колегата зависи от декана, а той е точен човек и мисля, че няма да ти направи проблеми!Но все пак погледни в темата, точно това за текущата оценка го имаше!Успех :)
Активен

vrtx

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
  • Smile :)
Re:Записване с 4 невзети
« Отговор #3 -: 22.09.2010, 21:46:41 »

Мерси и да четох темата преди да пусна тоя пост, пак от някакви с мой съображения реших да пиша
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/
Re:Записване с 4 невзети
« Отговор #4 -: 23.09.2010, 21:42:19 »

Мерси и да четох темата преди да пусна тоя пост, пак от някакви с мой съображения реших да пиша
Мисля, че няма да имаш проблеми, но все пак си попитай :)
Активен