argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Лекции по Финансово право  (Прочетена 4479 пъти)

SuNsEt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Лекции по Финансово право
« -: 10.03.2007, 20:58:21 »

Здравейте :) Аз съм 5 курс (Право)  и завършвам и ще държа държавни изпити, но има няколко промени в лекцийте! Може ли да помоля някой, който има лекции по Финансово Право от тази година да ми пише! Ще ви бъда найстина много благодарна!!! :)
« Последна редакция: 10.03.2007, 21:29:42 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Лекции по Финансово право
« Отговор #1 -: 10.03.2007, 21:32:22 »

Здравей. Аз сега съм 3 курс. Финансовото право го държах миналата година. Пиша много подредено и имам всички лекции подредени в папка. Ако искаш и ти вършат работа мога да ти помогна. Ако решиш нещо пиши л.с. или на ICQ: 265377165, може и на мейла d_mavrodieva@lex.bg
Активен

Dana_Scully

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Лекции по Финансово право
« Отговор #2 -: 12.03.2007, 16:42:49 »

Има ли някой пълния лекционен курс по Авторско право от тази година? Имам предвид лекциите на проф. Натов, развити по новата европейска уредба на авторските права?
В момента съм 5 курс и моите собствени лекции, както и учебника на проф. Каменова, доклокото разбрах вече не са достатъчно актуални. Ще се радвам, ако някой може да ми предостави информация от къде може да се чете единственият въпрос по материята от авторското прво, включен в конспекта за изпита по гражданскоправни науки.
Благодаря и успех на колегите, които по една или друга причина не са успели да се справят тази година с Авторското право и с МЧП.  :wink:
Активен
Time conceals a secret benevolence returning us what we have lost by the Wisdom and the Memories.

nadin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Лекции по Финансово право
« Отговор #3 -: 12.03.2007, 19:44:28 »

Здравейте, колеги,
аз също съм 5 курс,
не искам да ви обезкуражавам във връзка с държавните изпити, но няма дисциплина, в която да няма промени в сравнение с ученото от нас, като в някои от материите промените са основни.
Ако желаете да си помогнем взаимно и да помолим за помощ, съм на разположение да обсъдим по-сериозните промени и да се опитаме да си намерим и разменим материали.
Можете да се свържете с мен на email: nedka_onova@yahoo.com
Благодаря Ви. 
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Материали за Държавни изпити
« Отговор #4 -: 03.05.2007, 16:23:11 »

http://www.tedicom.hit.bg/ - тук може да намерите различни помощни материали.
Най новото в него е:
Разработки за държавни изпити Публично-правни науки и Наказателно-правни науки -  актуални към 2006г. съобразени с новото законодателство;
Застрахователно право - актуално към януари 2007г. разработено на база новия Застрахователен кодекс;
Административен процес - актуално към януари 2007г. разработени на база лекциите на проф. Воденичаров по новия АПК;
Финансово право - актуално към февр. 2007г. по лекциите на проф. Стоянов съобразени с новите ДОПК, ЗДДС, АПК;
Данъчно право - актуално към януари 2007г. по лекциите на проф. Стоянов съобразени с новите ДОПК, ЗДДС, АПК;

http://www.sitekreator.bg/palimsest/pravo_1.html

Лекции за държавните изпити

На долния мейл са прикачени множество материали за държавните изпити. Има лекции и материали по Наказателен процес, Граждански процес, Трудово право, Осигурително право, Търговско право, ОТП, Застрахователно право, Семейно и наследствено право и др.

e-mail: dddkkk@mail.bg
password: 12345

Влизате и теглите от входящата кутия!
Активен

bobi1717

  • Гост
Re: Лекции по Финансово право
« Отговор #5 -: 02.06.2007, 20:58:46 »

Бих искала да ми изпратиш и на мен лекциите ти по ФП? Благодаря!!
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Лекции по Финансово право
« Отговор #6 -: 02.06.2007, 22:35:21 »

Бих искала да ми изпратиш и на мен лекциите ти по ФП? Благодаря!!

Лекциите по ФП не са на електронен носител.
Активен

bobi1717

  • Гост
Re: Лекции по Финансово право
« Отговор #7 -: 02.06.2007, 23:40:47 »

ок.благодаря все пак!
Активен

josnake

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re: Лекции по Финансово право
« Отговор #8 -: 02.12.2007, 14:46:46 »

здравейте ,можели  някой колега от задочниците по право  да ми каже има ли изклучени въпроси по финансово право за изпита на 16.12.2007г.??? благодаря предварително!
Активен