argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: право - задочно - насам народе !!!  (Прочетена 36931 пъти)

Tanita_ge

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #100 -: 25.03.2008, 21:11:00 »

Готови са резултатите по Римско право, вчера в 14 часа проверих.Но не бяхя окачени, а за днес незная.При Петя Лупова са и тя ми каза резултата...
Активен

sweetstufff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • not afraid to be myself
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #101 -: 15.04.2008, 23:22:39 »

нa 17.04.2008 в каб. 256б за резултатите по икономика, нали? ама от 15 ч. ли?
« Последна редакция: 16.04.2008, 21:22:03 от Kelli_Mutu™ »
Активен
никога не е късно да станеш за резил :P

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #102 -: 16.04.2008, 11:22:24 »

правилно си разбрала 17.04 в 15 часа
Активен

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #103 -: 21.04.2008, 08:50:04 »

някой ноже ли да ми каже ориентировъчно кога са поправките за задочниците ,защото в сайта никъде не пише  :-)
Активен

sweetstufff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • not afraid to be myself
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #104 -: 22.04.2008, 00:19:05 »

ами доколкото ми е известно са през юни или поне по икономика ще са тогава. Иначе за останалите не съм сигурна, но ако звъннеш в "учебен отдел" би трябвало да ти кажат.
Активен
никога не е късно да станеш за резил :P

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #105 -: 26.04.2008, 23:29:46 »

първо  да  поздравим  всички  готини  колежки,  от  юридическия след  това  специални  поздрави  на  Стефка  от  3-ти курс  на  Химическия,  на  Ива , на  Надя , на  бай  Марко  Паспалев,Деси , Максим  от  Стара  Загора  ,Христина  , Огнян  Фортунов ,Илиана  ,  Росица, Наталия  ,  Петя Лупова ,Катя  Казакова,  Елена, Жоро, Златина  от  Бургас,  Каролина  от  с.Задунаевка, Андон  Семерджиев  от  БЕИ -задочното ,Дони  Маврудиева  , на  Атанас и  на  всички  други  които  познавам  и  не  е  възможно  лично  да  ги  поздравя!  честито  Воскресение  Христово!!! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Активен
Всичко е любов

Mishel_l

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #106 -: 01.05.2008, 15:31:50 »

Момичета и момчета задочници, искам да попитам, с какъв бал влезнахте, какъв беше минималния бал - мъже/жени и колко са бройките за задочно обучение?
Активен

sweetstufff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • not afraid to be myself
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #107 -: 21.06.2008, 01:04:38 »

Здравейте, колеги :-) имам едно скромно питане. Какъв е срокът за подаване на молби за изборните дисциплини за 2 курс? И случайно, някой да знае откъде мога да разбера кои са въпросните дисциплини? Благодаря предварително :bow:
Активен
никога не е късно да станеш за резил :P

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #108 -: 21.06.2008, 07:02:56 »

срока  е  7  юли,  дисциплините  ги  има  на   таблото,  молба  от  книжарницата! :-)
Активен
Всичко е любов

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #109 -: 21.06.2008, 14:42:08 »

     :-) Избираемите дисциплини са : 1. Психология на правото-6 кр;
                                                            2. История на МО - 6кр;
                                                            3. Конституционно правосъдие-3 кр.


Активен
Победата обича упоритите

LuckyLuck

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #110 -: 21.06.2008, 15:01:41 »

 Здравейте :-)
Ако не ви е проблем може ли някой да ми каже с какъв бал е влязъл Право задочно (момчета) и евентуално ,ако си спомня на кое място е бил ? За последните 2 години става въпрос. След предварителните изпити балът ми е 30 ,което незнам дали е добре или не. В сайта на ПУ има данни за минималните балове от последните две КСК ,но там пише "минимални балове след 4-то класиране". Аз не мога да повярвам ,че до 4-то класиране ще има незаети места за Право. За '06 минималния бал е 23.4 за момчета задочно ,а за '07 -  27.43. Но някакси не ми се връзва. Може би съм прекалено мнителен ,но преди години минималния бал беше 30-31 и още на 2-ро класиране всички места бяха заети.
Има и друг момент - през предните две години местата бяха съответно 15 и 20 за момчета задочно ,а сега са само 10 ,което няма как да не вдигне летвата.
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #111 -: 21.06.2008, 15:24:46 »

Приятел,  трудно  би  могъл  с  този  бал  да  влезеш!  яви  се  на  редовните  изпити  и  ако  вдигнеш  с  2  единици  си  вътре!  преди  няколко   години , нито един  не  се  отказа  даже  и  на 4  то  класиране!  в това  състояние  си под  въпрос  категорично!за да  влезеш  трябва  поне  по  история  и  български  да  имаш  4-50  ,  иначе  си  отвън! :-)
Активен
Всичко е любов

LuckyLuck

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #112 -: 21.06.2008, 15:36:38 »

Приятел,  трудно  би  могъл  с  този  бал  да  влезеш!  яви  се  на  редовните  изпити  и  ако  вдигнеш  с  2  единици  си  вътре!  преди  няколко   години , нито един  не  се  отказа  даже  и  на 4  то  класиране!  в това  състояние  си под  въпрос  категорично!за да  влезеш  трябва  поне  по  история  и  български  да  имаш  4-50  ,  иначе  си  отвън! :-)

Благодаря за бързия отговор. Всъщност имам петици и на двата изпита ,но оценките ми в дипломата също са  петици и оттам бала става 30 ,а не 32 ,което ме връща точно 2 единици назад,а и с тези 10 бройки  :s:
По история незнам дали ще мога да изкарам повече ,но по български мисля че ще мога още малко да вдигна оценката. Само незнам защо ПУ дава тези ниски балове за статистика от предните 2 години ,
както и ти написа почти никой не се отказва.
Активен

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #113 -: 22.06.2008, 20:34:06 »

 Здравейте
Ако не ви е проблем може ли някой да ми каже с какъв бал е влязъл Право задочно (момчета) и евентуално ,ако си спомня на кое място е бил ? За последните 2 години става въпрос. След предварителните изпити балът ми е 30 ,което незнам дали е добре или не. В сайта на ПУ има данни за минималните балове от последните две КСК ,но там пише "минимални балове след 4-то класиране". Аз не мога да повярвам ,че до 4-то класиране ще има незаети места за Право. За '06 минималния бал е 23.4 за момчета задочно ,а за '07 -  27.43. Но някакси не ми се връзва. Може би съм прекалено мнителен ,но преди години минималния бал беше 30-31 и още на 2-ро класиране всички места бяха заети.
Има и друг момент - през предните две години местата бяха съответно 15 и 20 за момчета задочно ,а сега са само 10 ,което няма как да не вдигне летвата.



Mомчетата наистина винаги влизат с по- нисък бал от момичетата/дотук успокоително  :-) /. Но щом си видял статистиката и нещо те притеснява  :s:.................... Наистина е хубаво, щом имаш съмнения, да се явиш и на редовните / лично мое мнение, все пак решението е изцяло твое/. Но е добре да знаеш, че всяка година е различно : брой на приеманите, баловете най вече! Не можеш да бъдеш наясно накъде ще тръгнат нещата само от едни резултати - важно е как ще се развие всичко от 1- во класиране . Дерзай и късмет  :y: :-)
Активен
Победата обича упоритите

sweetstufff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • not afraid to be myself
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #114 -: 24.06.2008, 00:33:39 »

     :-) Избираемите дисциплини са : 1. Психология на правото-6 кр;
                                                            2. История на МО - 6кр;
                                                            3. Конституционно правосъдие-3 кр.



благодаря ти Дес, спести ми едно разкарване до Ректората :-* :-* :-*
Активен
никога не е късно да станеш за резил :P

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #115 -: 26.07.2008, 14:34:02 »

Някой има ли идея кога ще започнат лекциите за задочниците 2 курс? :-)
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #116 -: 26.07.2008, 22:31:50 »

Виж  последната  седмица  на  август , понеделник  мисля  че  беше 25  -ти  ако  не  се лъжа! Защо  не  отидеш  на едно  море  или  балкан, имаш  цял  месец? :-) :y: :heart: :bow:
Активен
Всичко е любов

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #117 -: 27.07.2008, 18:56:01 »

Благодаря за отговора!
Активен

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #118 -: 29.07.2008, 17:02:01 »

Колеги, бих искала да попитам в задочното, гражданско право два семестъра ли се изучава или само един?
Чувам различни мнения по въпроса и затова , ако някой знае, моля да даде инфо.
Благодаря предварително!  :-) :bow:
Активен
Победата обича упоритите

stug

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
Активен