argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Колеги от БФ, помогнете!!!  (Прочетена 1197 пъти)

Ilina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Колеги от БФ, помогнете!!!
« -: 30.10.2007, 15:41:43 »

Търся конспект за държавните изпити по български и литература. Завършила съм семестриално БФ - задочно, магистърска степен, но преди 8 години /срам ме е да си призная, но така се случи, че досега не съм се дипломирала/. Взела съм писмения държавен изпит по български, но не съм се явявала на устните по български и по литература. Имам един конспект, но не знам дали все още е актуален.  В интернет намерих въпроси за изпитите,  но са за БФ-бакалавърска степен и не съм сигурна дали ще ми свършат работа. Молбата ми е, ако някой има конспект за БФ-магистърска степен да ми го изпрати. Късат ли много на устните държавни изпити? Какви учебници използвате за въпросите по литература? Много ще се радвам, ако ми отговорите и помогнете! За мен това е последният шанс да се дипломирам, така че трябва да залягам яко над въпросите. Успех на всички, на които също им предстоят държавни изпити!!!           
Активен

Ilina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Колеги от БФ, помогнете!!!
« Отговор #1 -: 03.11.2007, 11:04:44 »

Има ли завършващи магистри БФ? Хайде, колеги, изпратете ми актуален конспект за държавните изпити! :-) Моля Ви!!! 
Активен

Г-жа Петрова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Колеги от БФ, помогнете!!!
« Отговор #2 -: 20.08.2008, 15:29:29 »

http://slovo.uni-plovdiv.bg/08/di-2008.htm

Тук са датите,незнам само дали не е много късно
Активен