argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Абсолютна гениалност приложена в програмата на факултативните дисциплини  (Прочетена 7150 пъти)

mi6lence

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30

Ами доколкото разбрах ще излезнат на 29 май,но не съм много сигурна  :wink:
« Последна редакция: 22.05.2008, 21:32:47 от mi6lence »
Активен

Лисичка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • Smile to hide the pain...

Някой спомена, че оценките може да са качени в интернет, но не ги открих никъде. Мен специално ме интересува Литература и мултимедия. А вече е 30-ти, някой да има информация за оценките все пак?
Активен
Заключи ме в очите си...

Lanna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

И аз това бих искала да знам, но никой не пожела да ми обърне внимание, още по-малко секретарката.Когато за втори път тази седмица и изобщо за цялата година, ми се наложи да се обърна към нея съжалих, че съм го направила!Беше много любезна да ми посочи изхода и да ми каже да си чакам, а те когато си ги пуснат в интернет, тогава!Явно е без значение, че в случая сме посъветвани да се обръщаме към нея.  :-X
Вече предпочитам да си чакам, да си предавам всичко лично на асистентите, независимо дали ще си загубя целия ден преди някой важен изпит.  :?
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322

Протоколите с оценките по интеркултурна комуникация може да се забавят. През седмицата с един колега отидохме да питаме Петя Бъркалова(от нея трябваше да си вземат заверка, тези които не си носеха книжките на последната лекция при доц. Воденичаров) и тя каза, че оценките ще излязат през сесията, но не е ясно кога точно...
Активен

Лисичка

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • Smile to hide the pain...

Резултати от Литература и мултимедия 2008 година:

http://slovo.uni-plovdiv.bg/08/L&M2008alll.htm
Активен
Заключи ме в очите си...

Erelwind

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72

Някой каза, че нашата инспекторка дори не знае какво е това "интеркултурни комуникации" и не е чувала, за човека, който ни преподаваше. Какво става в този случай? Служебни двойки ли ще имаме, ако текущите оценки не излязат наяве? Някой наясно ли е?
Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322

Някой каза, че нашата инспекторка дори не знае какво е това "интеркултурни комуникации" и не е чувала, за човека, който ни преподаваше. Какво става в този случай? Служебни двойки ли ще имаме, ако текущите оценки не излязат наяве? Някой наясно ли е?

Според мен няма как някой да получи служебна двойка, само защото инспекторката му не е информирана :roll:

А резултатите ще станат ясни след три дни :y: . В понеделник 16.06.2008 г. от 14.00 часа в 5 аудитория доц. Воденичаров ще обяви оценките. Информацията е от сайта на факултета-> http://slovo.uni-plovdiv.bg/ :-)
Активен

Г-жа Петрова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Тия факултативни дисциплини са пълна щуротия.
Какви глупости ни караха да пишем и правим,не е истина.
Имахме една,където трябваше да ходим в радиото и телевизията,да правим сценарий на предаване,абе изобщо,пълна глупост,а как ни пишеха оценки...?? :roll:
Активен