argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: една задружна английска филология  (Прочетена 1397 пъти)

november_rain

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте на всички:) Аз съм втори курс английска филология  и искам да разбера дали има желаещи за създаването на една по-задружна филология:) в моята специалност са все весели хора и големи шегаджии:)та целта ми е да привлека още такива приятели от по горните курсове:) ще бъде забавно,ако се запознаем,излизаме и опознаваме стария Пловдив заедно:)А разбрасе,че ако има ентусиасти и от други специалности може да се присъединят към нас:)
Активен

Nicoletta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Английска филология , Р
Re:една задружна английска филология
« Отговор #1 -: 01.10.2011, 12:44:53 »

Може би не е най-точното място да питам,ноо съм 1ви курс с АФ ии ми трябват 2 учебника : Тranslation Practicum И Proficiency Master Class . Ako някой от по горните курсове си ги продава ще съм мн благодарна иии ако може да се свърже с мен в близките дни :)) ако не тук , в Facebook .. :) Nicoletta Yotsova
Активен

Angelical

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • A touch of destiny ...
Re:една задружна английска филология
« Отговор #2 -: 01.10.2011, 21:40:05 »

Искам да  питам ако някой знае  в понеделник къде ни почват лекциите (англ. фил.) 1ви курс , имам програмата но не можах да намеря в коя сграда.
П.П.,  ако има вече някъде отговор на този въпрос , се извинявам предварително...
Активен
A touch of destiny ...

snoopdogydog

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:една задружна английска филология
« Отговор #3 -: 02.10.2011, 11:57:27 »

До колкото знам са в ректората защото видях други програми и на тях под лекциите им пише "нова сграда", а при нас това липсва.И имам въпрос - Мога ли по някакъв начин да си разбера групата още тази вечер защото утре да не отида и да се лутам из университета?
Активен

Angelical

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • A touch of destiny ...
Re:една задружна английска филология
« Отговор #4 -: 02.10.2011, 13:58:45 »

+1 , и аз искам да разбера коя ми е групата и на мен не ми се разкарва също xDD

Модератор:
Моля, пишете на кирилица! Благодаря!  :-) :bow:
« Последна редакция: 02.10.2011, 14:59:23 от Диана »
Активен
A touch of destiny ...

Ekaterina_Shakirova

  • Гост
Re:една задружна английска филология
« Отговор #5 -: 02.10.2011, 14:45:06 »

Здравей.Идеята ти е много добра поздравления.Аз съм Български език и Турски език-1 курс и мисля,че ще е хубаво да се познаваме нищо,че сме от различни специалности-състуденти и състудентки.Радвам се,че сте сплотени и не се делите на групи радвам се за вас.Засега не мога да говоря нищо за мойта специалност,защото съм вече първи курс и ще видя как е,но дори и да не се интегрирам в група няма значение.Аз искам и се радвам,че ще изучавам турският език от нивото на начинаещи.Можи да ми е трудно,но няма да се предавам.Който иска можи да ми пише и на личен чат в форума.
Активен

Vas3to_90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
  • Превод и бизнес комуникация
Re:една задружна английска филология
« Отговор #6 -: 02.10.2011, 19:18:17 »

Искам да  питам ако някой знае  в понеделник къде ни почват лекциите (англ. фил.) 1ви курс , имам програмата но не можах да намеря в коя сграда.
П.П.,  ако има вече някъде отговор на този въпрос , се извинявам предварително...
Първо имате писмени упр. при Арабян. 405 с.з. е в Нова сграда, после имате литературна теория в Ректората и психология, също в Ректората. Групите, които са с букви (A; B; C; D; Е) ще ги определите след направен placement test, а групите, които са с цифри се определят от факултетния номер. Понеже още нямате групи утре отивайте при Арабян, когато си искате, само гледайте да не сте 100 човека накуп.
Активен

Francis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:една задружна английска филология
« Отговор #7 -: 02.10.2011, 21:40:40 »

А утре кога точно трябва да сме там? Когато си искаме, ама чух ту 7:30, ту 9:00, ту 11:00.. кое е вярното?
« Последна редакция: 02.10.2011, 21:50:05 от Francis »
Активен

BlackGuardian

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike
Re:една задружна английска филология
« Отговор #8 -: 03.10.2011, 08:50:35 »

Има отделна тема за обсъждане на тези въпроси, моля придържайте се към темата на автора в тази!
Активен

Angelical

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • A touch of destiny ...
Re:една задружна английска филология
« Отговор #9 -: 03.10.2011, 21:10:53 »

Мерси , Vas3to_90
  И , сори на модератора .
Активен
A touch of destiny ...