argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу

Автор Тема: Моля приетите нови студенти да се похвалят "Кой - Какво" :-)!!!  (Прочетена 33139 пъти)

Daichi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Английска фиология  :-)
Не е толкова трудно да се ориентира човек в града. Аз съм от Русе и досега и без помощ си се оправям, така че няма страшно  :wink:

Е, то си е ясно. Рано или късно, ще се научи човек, но въпроса не е до там.  xD Целта на майтапа беше друг.  :hihi: Ти вероятно си го разбрала де.. D:
Активен

ViDoLoVa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здравейте на всички  :-) аз съм приета  СФ.Изглежда ми интересно и дано да ми хареса :y:
Активен
JusT Do It!

ther0se

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте, колеги!  :-) Аз ще съм БФ 1-ва год. , който иска може да ми пише ,скайпа ми е sa4mata_tedy  :-D Иначе на всички успех и късмет  :sun:
Активен

aztikazahmnraboti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Майка ми учи БФ...Ами какво друго да пожелая, освен Успех и Късмет  :roll: А иначе аз съм Балканистика  :sun:   Все още се радвам, но това го казвам преди да сме започнали ....
Активен
Сравнително кратък текст, почти изпълващ допустимия брой символи, който обхваща целия ред...

Darling

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте и от мен :) май станаме мн Англииски Филолози :) аз също съм АФ,имали някои от вас на общежития? има ли някои като мен които да не знаят нищо друго,освен центъра на Пловдив  :-D

Спокойно, само това да ви е проблема.  :-D Въпреки, че не съм от Плд, поне знам повече от центъра, тъй като през летата винаги съм си бил там. Aз съм навит да разкарвам напълно новите за града. xD Само да пожелаете и съм на ваши услуги.  :hihi: xD
Бройте и мен към "екскурзоводите"  :-D  аз съм от Пловдив, и също съм Английска филология  :-)
Активен

Natalieee

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Ооо наистина ще имаме голяма нужда от някой който да ни води из Пловдив щото с тая карта не е работа  :-D
Активен

ivenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

здр DARLING  ами ако имаш skype даи ми го на ЛС и да си пишем там ...т.е. да помагаш,щото освен центъра нииищичко не знам,но града е уникален-без спор.даже може да се запознаем предварително и да отидем заедно на откриването ,че и залата не я знам къде е :-D
Активен

Saint

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте колеги аз сам приет в БЕАЕ ,имали  мои колеги/колежки в форума? Нуждая се от малко информация ако може :D Благодаря преджарително.
Активен

TeDiNka_PlD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

И аз съм Български и Английски!  :sun:
Активен

Tycoon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • Mirage of Blaze

Лингвистика с ИТ :smoking:
Активен

libertinaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

редовни : лингвистика немски с испански  ?  :-(
Активен

fashiongirl_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Добре дошли в нашия факултет! :bravo:Ще ви хареса! :-)Ако някой има някакви въпроси отностно специалността,която е записал или за някой преподавател,питайте...Накой Български и История има ли?
Аз :blush:
Активен

mimchencetooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте.  :-)
Аз съм приета Българска филология!
който иска може да ми пише ,скайпа ми е  mimchencetooo
 
« Последна редакция: 23.09.2009, 02:45:09 от mimchencetooo »
Активен

Tedy-Snacks

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

 :wink: Аз също съм Балканистика и много се радвам, че влязох точно тази специалност  :-) други колеги има ли? :hug:
Активен
Балканистика I курс

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!

Здравейте ;) аз съм  с Руска филология :)
Активен

flyaway

  • Гост

Здрасти на всички аз съм приета Бг с Новогръцки :-P
Активен

Dulgia :D

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

айде и аз към английската филология  :-o :-D мм казвайте каде ще пием кафе утре  :wink:
Активен
:)

Steinbock

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте и от мен :) аз съм БЕИ :)
Активен

ViDoLoVa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Ммм както казах вече -  аз съм СФ - Полски.Ако има желаещи колеги може да ми пишат на decu_vidolova  :bow:
Активен
JusT Do It!

Anonymous

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
  • Cause success can suck sometime
    • FaceBook

Здравейте

Aз съм Български език и руски език
Активен
facebook.com/plovdiv
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре