argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Общежития. Цени, необходими документи възможност за избор.  (Прочетена 2183 пъти)

Dreamer2

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Queen...Freddie !

Здравейте ! Ще бъда студент в ПУ и се интересувам от общежитията. Може ли някой да ми каже цените, необходимите документи за кандидатстване и сроковете за подаване на документи (както и таксите ПРИ кандидатстване)

Имам и още един въпрос.  Разбрах, че има повече от едно общежитие, та желая да попитам дали имам възможност за избор или те настаняват в произволен блок ? И ако все пак имам право на избор, някой може ли да ми даде препоръка къде да избера ?
      Не успях да намеря това, което ме интересуваше нито в сайта, нито във форума и затова питам тук.

Благодаря Ви предварително, пожелавам Ви приятен ден !
Активен

darina112

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30

Здравей!
И аз се интересувах за общежитията и как става настаняването /документи и класирания/ и на сайта на ПУ намерих информация от миналата година, която в последствие махнаха. Предполагам като наближи срока за подаване на документи за общежитие ще качат информацията, която ни е необходима, така че препоръчвам да проверяваш просто. Мината година е започнало някъде началото на септември, а тази се очаква по-рано /така чух/.
Тъй като ще бъда 1 година не съм наясно дали можеш да избереш къде да бъдеш настанен, но предполагам, че в документите някъде ще може да пишеш с кого би желал да бъдеш /естествено няма да те сложат с момиче/ и до колкото чух се съобразяват с тези неща, но нищо не е сигурно.
Не отговорих на всичките ти въпроси, но до тук стига моята информация. Дано съм помогнала :)
Активен

Dreamer2

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Queen...Freddie !

 Благодаря ти за помощта и отделеното време :) !
 Аз също ще бъда 1-ва година. В други университети настаняват на случаен принцип (освен ако не подадеш молба да те настанят с приятел/ка), а аз и без това не познавам никого, така че претенции нямам (по принцип, ако сте брат и сестра могат да те сложат, доколкото зная..). Някой ми беше споменал, че класиранията се излязат около средата на Септември, но не съм сигурен доколко е достоверно. Ще се проверява често, явно.
Активен

krasinka18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте,

Общежитията само за студенти на Редовно обучение ли са, тъй като в "УХТ" има и за тези на Задочно?

Поздрави, Краси
Активен
Поздрави,
Красимира Гълъбова