argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Как протича изпита по цени и ценова политика при доц. Костова,на какво набляга.  (Прочетена 6085 пъти)

geri85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
« Последна редакция: 04.11.2009, 08:27:54 от fisn_adm »
Активен

didito87

  • Гост

здравей, на нас ни даде 3 или 4 въпроса и една задача за решаване. :-) Общо взето набляга на всичко. За обща култура и общи приказки най- често пише 4, но иначе държи въпроса да е подробно разработен с примери и прочие. А задачата е лесна. ........
Успех на изпита :-)
« Последна редакция: 08.03.2009, 22:03:51 от fisn_adm »
Активен

geri85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Активен

GOOD

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 189
    • Направи нужното.... не бъди послушен !!!
Активен

ronins

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Протича много тихо,не си и помисляй да преписваш,най добре хубаво научи и не се спичай,не е толко труден.
Активен

fory_slava

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75

абсолютно съгласна :-D открива ловния сезон и набляга на тотално избиване на всеки жалък опит за преписване :wink: така че не си и помисляйте :wink: но иначе е много точно :-)
Активен

tonince

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Най-добре си научи всичко като на изпита пиши всичко, което се сетиш, даже и да ти се струва, че е от следващата точка от темите. Важен е обемът! Задачите бяха от BEP.
Активен

boil80

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Изпита при доц.Костова е труден,но ако се подготвиш горе долу добре няма да имаш никакви проблеми.Оценяването е обективно :y:
Активен

valeria_t

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Ако някой може да ми изпрати конспект по цени и ценова политика, моля да ми пише на valeria_t@abv.bg ! :bow:
Активен

lyubka_83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Извинявам се за въпроса който ще задам. Търсих тези прословути лекции но нещо неможах да ги видя и да ги сваля. Как мога да ги намеря. Или ако някой ги има може ли да ми ги прати на rube@abv.bg
Благодаря.
Активен