argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: право - задочно - насам народе !!!  (Прочетена 36933 пъти)

merilin

  • Гост
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #80 -: 16.01.2008, 22:10:04 »

ми , колеги и аз знам същото.плащаш в банката и после с бележката горе , и там ти слагат пе4ат .мисля 4е няма друго изискване освен това.и ако има наистина ще е добре някой да пише :)
Активен

GNR

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #81 -: 17.01.2008, 01:03:13 »

Ами колеги преди два дена бях до канцеларията и там не ме питаха за бележката с таксата ,а ми казаха , че трябва да сме цялата група за да ми вземат  книжката за заверка , затова и реших да пиша тук  .Колкото за печатчето "зачита се " и аз го имам  :wink:
« Последна редакция: 17.01.2008, 01:06:21 от GNR »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #82 -: 17.01.2008, 01:40:46 »

Нямате  ли  си   групов   отговорник  зайчета- байчета?  разбира  се  че  всеки  може   сам   да  си   внася  таксата   сам  да  чака  пред  инспекторката (Здравей  Десс  преди   2   дена  те   видях   пред   вратата  на  инспекторката--изглеждаш  точно  както  на   снимката)но  ако  един  свърши  работата   ще   Ви  спести  време  ,  пък  него  ще  го  почерпите   1  кафенце  за   нервите  и  чакането!айде  лека  нощ  деца! :-) :heart: :y: :yawn:
Активен
Всичко е любов

merilin

  • Гост
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #83 -: 17.01.2008, 13:34:42 »

Ами колеги преди два дена бях до канцеларията и там не ме питаха за бележката с таксата ,а ми казаха , че трябва да сме цялата група за да ми вземат  книжката за заверка , затова и реших да пиша тук  .Колкото за печатчето "зачита се " и аз го имам  :wink:

Ми, аз също бях в канцеларията преди няколко дни и не ме питаха нищо относно това (за цялата група) . Просто както написах и по - горе - си занесох бележката от банката и ми сложиха пе4ати .Даже ми каза готова си . Не ме разбирай погрешно , но просто все още не мога да схвана какво то4но се изисква от нас :)
Активен

GNR

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #84 -: 17.01.2008, 13:51:21 »

Ами добре колеги освен да съм оглушал случайно и да не съм чул какво са ми казали , ще си внасям таксата утре пък да видим , дано нямам пак проблеми ,че ми писна вече.Merilin  не си само ти дето не схващаш какво се изисква   :wink:   така че споко .  :-)
« Последна редакция: 17.01.2008, 18:44:46 от GNR »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #85 -: 17.01.2008, 15:34:45 »

най-важното  е  да не  забравите   да   си   платите   таксата  разбира  се  първо  трябва  да  сте  си   взели   изпитите!!  остават  още   2  дни  през  които   момчетата  е   хубаво  да  отидат   на   фитнес,   да  се   подстрижат,   момичетата  да  си  направят  новите   фешън  прически ,  маникюр  ,за  всички   да  си  купят   тетрадки   ,  фимикали,  листове   ,  учебници, и  това  е  --толкова  е   малко  и  толкова   просто!   успех  на   Всички  които  имат   желание   да   учат!!! :y: :-) :inlove:
Активен
Всичко е любов

Liglio

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
  • Fortuna fortes metuit, ignavos premit.
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #86 -: 18.01.2008, 21:55:57 »

Ам колеги аз несъм ходил до университета да видя какво точно трябва да се прави ама като почнем ще се разбере  :haha:
Активен
Fortuna favet fortibus.

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #87 -: 19.01.2008, 18:01:43 »

ами   днес бе  1  учебен   ден!  добрата   новина е  че  закриват  специалността  право  във  Варна---МЕИТО  каза  ни  професора  по  Вещно  право,  втората  новина  е  че   за  миналата  година  около  80%  от   завършилите  са  започнали  работа  по  специалността! :y: :-)
Активен
Всичко е любов

forestbeauty

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #88 -: 01.02.2008, 14:03:32 »

Някой може ли да ми каже колко е бил минамалния бал за право задочно миналата година и коя тема се е паднала по история на изпитите
Активен

V.M.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #89 -: 01.02.2008, 16:05:44 »

За това колко е бил минималният бал на задочниците не мога да ти кажа, но мога да ти отговоря на другия ти въпрос. На предварителния изпит се падна "Освобождението на България /1876 - 1878/", а на редовния "Създаване и развитие на БРЦК и ВРО" - тук годините не ги помня как точно бяха, но знам, че включваше само Левски и Каравелов, без Ботев  :-) Ами това е, надявам се да съм ти помогнала някак :))))
« Последна редакция: 01.02.2008, 16:30:43 от Kelli_Mutu™ »
Активен

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #90 -: 01.02.2008, 19:46:51 »

Ако не се лъжа мин. бал за право задо4но за първо класиране беше около 33 и нещо, но после падна до 30 и нещо. Съжалявам, че не мога да ти кажа с точност до стотни, но се надявам и тази информация да ти бъде от полза.
 Не забравяй само, 4е такива статистики не са от голямо значение, тъй като всяка година баловете доста се различават поради различната степен на успеваемост на кандидатите   :wink:
Успех и много успех  :y:  :-)
Активен
Победата обича упоритите

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #91 -: 01.02.2008, 23:48:01 »

колеги ще имате ли упражнения по вещно право на 5. 02 при ас. Панайотова че трябва да взема една заверка от нея
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #92 -: 02.02.2008, 19:20:45 »

Някой може ли да ми каже колко е бил минамалния бал за право задочно миналата година и коя тема се е паднала по история на изпитите
http://www.uni-plovdiv.bg/GetResource?id=440&ln=1
Активен

forestbeauty

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #93 -: 05.02.2008, 18:54:01 »

Мерси за помощта  :-*
Активен

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #94 -: 06.03.2008, 11:00:17 »

искам да попитам дали ще има изпит по римско частно право след като още не е обявен и дали има някаква промяна?
Активен

Tanita_ge

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #95 -: 06.03.2008, 23:00:20 »

На 16.03.2008гот 10 ч.12 ауд.Сигурно е,но в сайта не е въведена.Кажете нещо за изпита, ако знаете.Писмен ли е и по колко въпроса се развиват.Понеже не съм присъствала на очните, ще ви благодаря ако ми разясните...Успехи!
(Дататд е обявена на таблото пред учебен отдел)
Активен

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #96 -: 07.03.2008, 18:16:07 »

Здравей! Формата на изпита е писмена : тест от 60 въпроса, ще има и въпроси и за развиване от всички раздели, т.е. от: история на римската държава и право; лично право; семейно право; вещно право; облигационно право - обща част / наприм.: що е договор и т.н./, - специална част/ характеристика на договор и т. н./; наследствено право; римски граждански процес. Мисля 4е това са всички, ако съм пропуснала някой, то и те ще бъдат включени  :wink:
Активен
Победата обича упоритите

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #97 -: 09.03.2008, 16:08:20 »

някой знае ли кога ще бъде изпита по ОТП за тези,които не са се явявали или са били скъсани?
Активен

dess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #98 -: 10.03.2008, 23:16:34 »

Колеги, информацията относно датите, часовете и залите за изпитите е вече качена на сайта.  :-) :y:
Активен
Победата обича упоритите

green^magic

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re: право - задочно - насам народе !!!
« Отговор #99 -: 24.03.2008, 19:52:11 »

хора пишете, като излезат резултатите по римско частно право , тъй като до колкото знам днес не излезнаха :-)
Активен