argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 333037 пъти)

tiger4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #200 -: 14.05.2009, 17:20:51 »

Tova mi go kaza momche ot saveta :)

А това момче,може ли да каже и минималните балове за останалите факултети  :roll:
Активен

Adore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Европейски стипендии
« Отговор #201 -: 14.05.2009, 17:22:34 »

Popitah go samo za PF i tova e bilo po tehni danni.
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #202 -: 14.05.2009, 17:54:32 »

Познавам хора където са в съвета и не са взели някаква стипендия а за европейските всеки е на късмет зависимо колко хора и какъв успех имаш така,че тука не съм съгласна ...

А аз пък познавам хора от съвета и главно от обслужващите в социално-битови въпроси студенти, които с 2 невзети изпита , пак взимат стипендия.Свидетел станах и то случайно., при това със знанието на СБВ
Но разбира се аз по никакъв начин не мога да го докажа, а и като се замисля не ми е от полза.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

mitence88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Европейски стипендии
« Отговор #203 -: 14.05.2009, 18:04:32 »

priqteli koi pak tocno kaza che bala e 5,52  :? .......apak 6to se otnasq za kapka tq moje samo da si traska cigarata varhu na6ite dokumenti
« Последна редакция: 14.05.2009, 18:07:13 от mitence88 »
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Европейски стипендии
« Отговор #204 -: 14.05.2009, 18:12:50 »

paragraf 11 ти нормален ли си?
Активен
С. Цветков

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #205 -: 14.05.2009, 18:33:09 »

 




paragraf 11 ти нормален ли си?


За някои неща само се правим, че сме изненадани   :hihi:   :hihi:   :hihi:
А специално за теб,  не дей се прави на гръмнат.

Колкото до въпроса,Да предположим че НЕ съм   :-D  :-D  :-D
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #206 -: 14.05.2009, 18:43:25 »

Тази Капка имам чувството,че е родена с цигара в уста!!! :-DСамо за 10 мин тя изпуши 3 цигари...май само за това идва на работа... :-X
Активен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Европейски стипендии
« Отговор #207 -: 14.05.2009, 18:55:15 »

И на мен ми казаха за минимални балове,но дали е така...
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

yanama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:Европейски стипендии
« Отговор #208 -: 14.05.2009, 19:02:08 »

А какви са минималните балове и за кой факултет става на въпрос, ако не е тайна   :roll: ?
Активен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Европейски стипендии
« Отговор #209 -: 14.05.2009, 19:59:56 »

Юридическия ,но не казвах ,защото по принцип ,докато не излезне клаирането ,не можем да сме сигурни ,че е така
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

Dulsi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • O, sancta simplicitas !!!
Re:Европейски стипендии
« Отговор #210 -: 14.05.2009, 20:55:07 »

здравейте, видях че и други като мен са се интересували и са се свързали с МОН и тъй като темата е нашумяла ще ви покажа отговора, който получих на пощата си. Знам че не е нищо особено и не е успокояваща информация нито обнадеждаваща, но все пак е информация.

"Здравейте,

Във връзка със запитването Ви относно стипендиите и наградите по проект „Студентски стипендии и награди”, съфинансиран от Европейския социален фонд, Ви уведомяваме за следното:

Списъците с класираните студенти от Пловдивския университет бяха предадени в МОН на 23 май т.г. След проверка на данните за зимния семестър на учебната 2008-2009 г. бяха открити няколко несъответствия с данните, фигуриращи в Регистъра на действащите и прекъснали студенти, за отстраняването на които бе даден срок 29.04.2009 г. След повторна проверка дали визираните несъответствия са отстранени, МОН ще преведе на ПУ сумата за стипендии за зимния семестър на учебната 2008-2009 г. по посочена от висшето училище сметка. Съгласно проекта, висшето училище ще преведе сумите за 4-те месеца на зимния семестър по сметките на класираните студенти.

С уважение: Г.Чекурова, координатор по проекта"

 
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #211 -: 14.05.2009, 21:12:23 »

Абе аз ли нещо бъркам или поста преди моя нещо не е наред ???
“Списъците с класираните студенти от Пловдивския университет бяха предадени в МОН на 23 май т.г”. – аз си мисля че още е 14 май ама щом са подадени в бъдещето всичко е ОК.

бе даден срок 29.04.2009 г” -  срока е изтекъл преди да приемат документите ???

Или въпросния координатор на проекта нещо не е в час или поста преди мене нещо е нагласен не както трябва.
Относно  СБК – има много нередности, но студентите там не могат нищо да направят предполагам, че нямат 1 милион. Все пак не е лошо да се публикуват предварителни данни за мин. успех във факултетите !!! Дори това да стане на сайта на СС.
Ето една възможност да се популяризира малко и този сайт!!!
Поздрави и дано скоро да има развръзка (поне преди да замина на море).
Активен

PI.PI.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Европейски стипендии
« Отговор #212 -: 14.05.2009, 21:14:15 »

Браво Dulsi,това все пак е някаква информация,която нашите координаъори НЕ ИСКАТ да ни дадът.Дано в началото на новата седмица ни огрее :hihi:
А относно студентите от студентски съвет няма затворени врати пред тях,просто там всички са.......................Кажете ми как може да чакам 2 часа на опашка пред 133 стая,а "колежката" до мен да зънне един телефон и веднага от тази стая излезе едно "момченце" и й взе документите? :-o  И ще ми говори нчкой ,че от СС са ангелчета :mmm:
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #213 -: 14.05.2009, 21:58:05 »

Браво Dulsi,това все пак е някаква информация,която нашите координаъори НЕ ИСКАТ да ни дадът.Дано в началото на новата седмица ни огрее :hihi:
А относно студентите от студентски съвет няма затворени врати пред тях,просто там всички са.......................Кажете ми как може да чакам 2 часа на опашка пред 133 стая,а "колежката" до мен да зънне един телефон и веднага от тази стая излезе едно "момченце" и й взе документите? :-o  И ще ми говори нчкой ,че от СС са ангелчета :mmm:

Колежке мисля, че не бива да се слагат всички членове на СС под общ знаменател !
Има много готини хора сред тях и такива, които не си придават важност. Взимат си стипендия по реда постановен в наредбите за стипендии и общежития т.е ако има достатъчно добър успех., а някой дори си чакат на опашките сред всички студенти без да се пререждат! И още едно нещо всички студенти на ПУ могат да присъстват на събранията на СС. Лично аз също съм недоволствал от своеволно “пререждане” от членове на СС, но всеки може да си изкаже мнението на сбирките да зададе въпроси и да получи отговори. Всеки един студент е една контролна комисия, и нека никой да не забравя, че членовете на СС на първо място трябва да защитават интересите на студентите!!!


Активен

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Европейски стипендии
« Отговор #214 -: 14.05.2009, 22:19:37 »

А относно студентите от студентски съвет няма затворени врати пред тях,просто там всички са.......................Кажете ми как може да чакам 2 часа на опашка пред 133 стая,а "колежката" до мен да зънне един телефон и веднага от тази стая излезе едно "момченце" и й взе документите? :-o  И ще ми говори нчкой ,че от СС са ангелчета :mmm:

Точно така е и всички сме го виждали.И просто не ме убеждавайте калко били честни от СС, последното се доказва с действия, а не с писания.Или може би си измисляме това което виждаме.......?Вярно е, че не всички са такива, може би повечето си гледат работата, но това се набива в очите.
И нека ние студентите се замислим да не плюем само по администрацията на ПУ или на МОН, защото виждаме, че когато се даде малко власт и на нас също се появява ситуацията как за едни може, ама за други не.
Активен
Истината е само една,но и

PI.PI.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Европейски стипендии
« Отговор #215 -: 15.05.2009, 13:31:49 »

Абе хора,какво става с това ПУ.И обикновените стипендии още не са преведени.Защо така ни измъчват.Оле,оле направо ми писна от безотговорници :headbang:Вече полудявам :-D
Активен

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Европейски стипендии
« Отговор #216 -: 15.05.2009, 18:29:59 »

Преди малко си изтеглих от картата 90 лева. Не разбрах само дали това са дълго чаканите европейски стипендии или са превели стипендиите за май месец.
Активен

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Европейски стипендии
« Отговор #217 -: 15.05.2009, 18:46:27 »

Или днес са привели стипендията за май, или просто не си си бил изтеглил стипендията за април.
Активен
Истината е само една,но и

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #218 -: 15.05.2009, 20:22:09 »

За май трябва да е. Една колежка си изтегли днес пари.
Активен

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Европейски стипендии
« Отговор #219 -: 15.05.2009, 20:30:08 »

Благодаря.
Значи стипендията си е за май месец, тъй като на априлската и видях сметката отдавна.  :-D
А относно европейските не знам вече какво да кажа. Навсякъде се прочухме с тия стипендии.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 88   Нагоре