argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 333054 пъти)

VeRLaiN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #220 -: 16.05.2009, 17:34:58 »

абе,хора...защо в тва писмо на МОН говорят само за стипендиите от зимния семестър...ами тия за летния????:-(  :?
Активен

tehno

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Европейски стипендии
« Отговор #221 -: 16.05.2009, 18:59:36 »

Защото летния още не е минал  :wink:
Активен

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #222 -: 16.05.2009, 19:46:20 »

Това означава ли,че и за летния ще дават стипендии!то не се знае кой ще взима и кой не,но аз да съм сигурна! :-D
Активен

Жоро

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
  • МИО IV Курс
    • Myspace-ът ми, музикант съм ;)
Re:Европейски стипендии
« Отговор #223 -: 17.05.2009, 01:40:59 »

Колеги, мислете малко! :)

Трябва да има европейски стипендии и за летния семестър, независимо че не е минал. Защо тогава подавахме документи с две заявления за Зимен и Летен семестър? Тези европейски стипендии до известна степен са като нормалните стипендии, които получаваме - има стипендии и сега, независимо, че летният семестър още не е свършил, точно поради факта, че тези стипендии са въз основа на успеха от летния семестър от миналата гона и зимния семестър тази година.

За този летен ще взимаме (дай Боже! :P ) чак края на есента :)
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #224 -: 17.05.2009, 07:41:19 »

Колеги, мислете малко! :)
...
За този летен ще взимаме (дай Боже! :P ) чак края на есента :)

Дали ги дава Бог не знам, но знам че за зимния семестър са предвидени 4 стипендии, а за летния - 5 (пет, не до края на есента  :wink: ). Така че като харчите предварително  :-D имайте го предвид - сипендиите са максимум 9.
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #225 -: 17.05.2009, 09:59:44 »

Да,но аз съм 1ви курс не съм запозната кой знае колко! :?моля извинете ме за въпроста,щом е глупав! :roll:
Активен

desindra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
Re:Европейски стипендии
« Отговор #226 -: 17.05.2009, 10:09:45 »

Селест, въпросът ти изобщо не е глупав. Нали затова е форумът- да си задаваме въпроси, да споделяме мнения, а в случая с евростипендиите цялото това чакане ни принуждава да си изсмукваме от пръстите какви ли не теории и разсъждения. Аз лично като гледам няма никаква яснота по въпроса, някой пуска слух, после всички го взимат за истина и в един момент се оказва фалшива тревога... В крайна сметка тези стипендии идват като изненада за всички нас-дай боже да сме класирани. Така или иначе са предвидени, затова ни остава само да чакаме, пък накрая може да се окаже, че си е заслужавало. Нека погледнем от добрата страна-ако вече бяха преведени, щяхме да сме ги наченали, а някой дори и похарчили. А в нашия случаи можем да се надяваме тепърва да получим парички и да си изкараме едно хубаво лято :) Мислете позитивно!
П.С. Искам да подчертая, че в случая изобщо не защитавам липсата на информация и протакването от страна на администрацията!!!
Активен
aide sys zdrave!

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #227 -: 17.05.2009, 12:30:43 »

Ами така е нали за това сме тук  :wink: по-големите да ни обяснят някои неща :-PЗа стипендиите е хубаво вече да ни кажат какво става!Аз не съм сигурна,че ще взема защото бала ми е  нисък,но ако взема мн ще се радвам,защото така ми трябват тези пари!Но наистина дай Боже всички да вземем и да сме мирни и довлни   :blush:
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #228 -: 17.05.2009, 14:43:31 »

Цитат на: Селест
Ами така е нали за това сме тук  wink по-големите да ни обяснят някои неща tongue
Сега за да не се сърдят по-малките  :-D нека пак да се включим ние, по-големите  8-)

Това означава ли,че и за летния ще дават стипендии!то не се знае кой ще взима и кой не,но аз да съм сигурна! :-D

Това, Селест, означава, че студенти от първи курс могат да вземат стипендия САМО за летния семестър, на база успех от зимния (първи) семестър. Ти сигурно се сещаш, че за зимния няма как да получиш стипендия, след като нямаш база за определяне  :wink:. Ония,  :wink: 6-ците от дипломката вече си изиграха ролята при приемането, да ги оставим вече на почетното място. Стискаме ти палци все пак  :y:
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #229 -: 17.05.2009, 15:00:42 »

Благодаря много за пояснението,доволна съм,че има такива добри хора все още :D!Сега вече знам и аз мога да обясня на колегите,ако питат :-PБлагодаря за стискането на палци:)Надеждата умира последна  :wink:
Активен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Европейски стипендии
« Отговор #230 -: 17.05.2009, 15:04:40 »

Аз като подавах документите ми обясниха за зимен и летен семетър съвсевм различни неща .Тъй като съм 2ри курс ,оценките от 2та семетър на 1ви курс ми се писаха  от инспекторката - летен семестър,а 2ри семестър на 1ви курс и 1ви семетър на 2ри курс - зимен
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #231 -: 17.05.2009, 15:21:36 »

Аз като подавах документите ми обясниха за зимен и летен семетър съвсевм различни неща .Тъй като съм 2ри курс ,оценките от 2та семетър на 1ви курс ми се писаха  от инспекторката - летен семестър,а 2ри семестър на 1ви курс и 1ви семетър на 2ри курс - зимен
Просто взимаш някакво календарче и виждаш какви два семестъра предхождат този, за който кандидатстваш. Аз отдавна спрях да вярвам на сляпо ;)

П.С. много ми е интересно дали има друга тема, която да е била прочитана толкова (над 10 000 пъти)?
« Последна редакция: 17.05.2009, 15:23:48 от D R A F T E R »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Европейски стипендии
« Отговор #232 -: 17.05.2009, 17:18:50 »

Аз като подавах документите ми обясниха за зимен и летен семетър съвсевм различни неща .Тъй като съм 2ри курс ,оценките от 2та семетър на 1ви курс ми се писаха  от инспекторката - летен семестър,а 2ри семестър на 1ви курс и 1ви семетър на 2ри курс - зимен
Просто взимаш някакво календарче и виждаш какви два семестъра предхождат този, за който кандидатстваш. Аз отдавна спрях да вярвам на сляпо ;)

П.С. много ми е интересно дали има друга тема, която да е била прочитана толкова (над 10 000 пъти)?

хаха ами става въпрос за пари все пак  :wink:  :toivo:
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #233 -: 17.05.2009, 18:10:58 »

Ами колеги има разбира се теми, които са с много повече посещения и дискутирани от тази, а дори не са на тема пари, аз лично знам една със около 55000 разглеждания.
Активен

PI.PI.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Европейски стипендии
« Отговор #234 -: 17.05.2009, 20:25:58 »

ох дано утре вече има резултати,че направо............
Активен

VeRLaiN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #235 -: 18.05.2009, 10:50:49 »

някакво ново инфо по въпроса? Резултати ще има ли днес?  :roll:  :?
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #236 -: 18.05.2009, 10:56:54 »

Сутринта нямаше нищо изнесено на таблата.
Активен

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Европейски стипендии
« Отговор #237 -: 18.05.2009, 11:13:33 »

Сутринта нямаше нищо изнесено на таблата.
Нали казаха, че резултатите ще излязат единствено в сайта.
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #238 -: 18.05.2009, 11:26:44 »

Ами аз не давам вяра на 100 % на това, което са казали/обещали.
За да излезнат на сайта Капка ще ги даде на администратора, а той кога точно ще ги качи е друг въпрос.
Активен

rnedelchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
  • "Get a GREP on yourself!"
    • http://rallybulgaria.com
Re:Европейски стипендии
« Отговор #239 -: 18.05.2009, 15:25:09 »

Слагате си картите на АТМ-тата и проверявате дали има задоволителни финансови попълнения :-)
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 88   Нагоре