argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стипендии  (Прочетена 4035 пъти)

princeton_girl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Стипендии
« -: 20.02.2012, 16:03:55 »

Tui kato dnes do 12.30 nqma6e nikoi ot hoata koito trqbva6e da popitame za stipendiite puskam tazi tema s nadejda nqkoi da mi otgovori na vaprosite!!!
iskam da popitam purvo do koga e sroka za podavane na dok. za stipendii za letniq semestar na 2011/2012 godina?
Vtoro kaki dokumenti sa nujni za6toto mi kazaha 4e v saita ima vsi4kata informaciq za stipendiite no ima samo za zimen semestar i ne znam do akkva stepen nujnite dokumenti sa aktualni.Dohoda na roditelite ot koq do koq data trqbva da sa i molq otgovorete burzo za6toto puk sekretarkata mi kaza 4e sroka za podavane 6tql da bue kraq na fevruari...TO SEGA E KRAQ  a za deklaraciite za dohodi na predpriqta im e nujno vreme !!! i posleno dali v uspeha vlizat i teku6tite ocenki(purvokursnicite pitame)

кирилица?
« Последна редакция: 21.02.2012, 20:52:10 от Стойчо »
Активен

forumec

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #1 -: 21.02.2012, 12:21:26 »

Никой няма да ти даде такава информация, защото такава няма. Семестърът още не е почнал. Когато дойде време ще изнесат информация в главната страница на университета...
Активен

kaia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #2 -: 21.02.2012, 13:26:14 »

Няма как срока за подаване да е до края на февруари при положение че още дори не е започнала кампанията по подаването...Искат се доходите от Октомври до Март (включително) т.е ти как да им покажеш доход за месец, който дори не е минал...А за ЕТ искат данъчна декларация за 2011 г. (в случая).
И както казаха преди мен, всичко, което е нужно, ще научите, когато излезе информацията на сайта :)
Активен
Щастието се състои и в това да побеждаваш злото в себе си!!!

ligli4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #3 -: 21.02.2012, 14:37:10 »

Има изнесена информация в ректората срока е от 27.02 до 09.03 дохода трябва да е от август до февруари. Класирането ще излезне на 12.03
Активен

ligli4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #4 -: 21.02.2012, 15:10:15 »

Има изнесена информация в ректората срока е от 27.02 до 09.03 дохода трябва да е от август до януари
. Класирането ще излезне на 12.03
Активен

princeton_girl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #5 -: 21.02.2012, 17:00:34 »

Blagodarq za informaciqta
Активен

kateto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #6 -: 21.02.2012, 18:40:06 »

Аз искам да попитам относно стипендиите, ако единият от родителите ми е безработен през последните 3 години и от 1 година вече не е регистриран на трудовата борса ,какви документи трябва да дам за да мога да получа стипендия и да декларирам че през последните 6 месеца единият от родителите ми няма доходи.Моля ,ако някой знае да ми даде информация. Благодаря предварително !
Активен

ligli4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #7 -: 21.02.2012, 18:58:10 »

До колкото знам за безработни родители се пише декларация по образец (попринцип я има на таблто до 133каб ) от безработния родител и се представя тя като документ, че родителят е безработен... Аз съм представяла такава декларация.
Активен

roid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:STIPENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
« Отговор #8 -: 22.02.2012, 09:55:28 »

Аз искам да попитам относно стипендиите, ако единият от родителите ми е безработен през последните 3 години и от 1 година вече не е регистриран на трудовата борса ,какви документи трябва да дам за да мога да получа стипендия и да декларирам че през последните 6 месеца единият от родителите ми няма доходи.Моля ,ако някой знае да ми даде информация. Благодаря предварително !
и аз имам същото питане
Активен

kateto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Стипендии
« Отговор #9 -: 22.02.2012, 17:33:17 »

Значи може само писмено написана декларация по образец от родителя ..така ли ,защото не знам дали ще ми приемат само тази декларация без документ от трудовата борса,а няма как да ми го издадат понеже вече не е регистрирана.
Активен

roid

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Стипендии
« Отговор #10 -: 22.02.2012, 18:50:38 »

кате, ако разбереш нещо, би ли го написала тук
Активен

harit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Стипендии
« Отговор #11 -: 26.02.2012, 12:26:19 »

искам да попитам при един родител пенсионер какво трябва да представя?  :-)
Активен

cenetoo92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Стипендии
« Отговор #12 -: 26.02.2012, 19:10:41 »

Искам да попитам ако живея с един родител, трябва ли да представя някаква декларация от другия родител, че не ми е изплащал издръжка?  :-)
Активен

soulseeker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Стипендии
« Отговор #13 -: 27.02.2012, 22:28:53 »

Знаете ли кога почиват от Соц, център ?
Активен

SLuncho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
  • Предучилищна педагогика и чужд език, редовно
Re:Стипендии
« Отговор #14 -: 28.02.2012, 18:48:02 »

Аз искам да попитам някой има ли представа какво представлява тази декларация по образец която трябва да се попълни от безработния родител  ??
Активен

ligli4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
Re:Стипендии
« Отговор #15 -: 28.02.2012, 21:53:30 »

Декларацията за безработен родител я има на таблото до 133 кабинет (срещу стълбите) .И декларацията НЕ СЕ попълва, а се пише собственоръчно от безработния рдител !!!!!
« Последна редакция: 28.02.2012, 21:55:46 от ligli4ka »
Активен

viking69

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Социология 12 курс
Re:Стипендии
« Отговор #16 -: 29.02.2012, 10:32:45 »

Ако имам много добър успех, но имам и една поправка, мога ли да кандидатствам за стипендия ? :)
 
Активен

valentina920301

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
  • Информатика РБ, 1 курс
Re:Стипендии
« Отговор #17 -: 29.02.2012, 17:30:41 »

Днес бях в учебен отдел за да ми подпечатат документите за стипендиите, носех си аз доходите и декларацията, но ми казаха че трябвало и някаква справка за успех от сайта на ПУ (до колкото разбрах като се влезе в "проверка на оценки"). Въпросът ми е как точно трябва да се отпечата въпросната справка след като когато се отвори въпросния раздел на него пише само оценките без име или някаква друга лична информация и никъде не виждам да има вариант за печат или нещо такова?
Активен

kateto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Стипендии
« Отговор #18 -: 29.02.2012, 18:38:02 »

а аз като натисна оценки не ми излиза нищо ,само личната информация ми отваря,но не и оценки .
Активен

Стела Бръмбарова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • Молекулярна биология І курс
Re:Стипендии
« Отговор #19 -: 29.02.2012, 19:28:05 »

Успехът ви се нанася от съответния инспектор , не от вас(ако се вгледате във формуляра, ще забележите, че местата, на които трябва да се нанесе успеха и дохода пише, че се нанасят от инспекторите). След това отивате пред кабинета на Капка и там има едни момчета, които ви смятат доходите (ако не сте го направили) и ви проверяват документите. Всичко става доста бързо, стига да си прочел информацията от сайта ВНИМАТЕЛНО и да си занесъл всичко нужно.
Активен