argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 332570 пъти)

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1160 -: 21.02.2010, 19:52:56 »

Не се попълва успехът при неплатена такса.
правилно. както и никакви други документи - уверения за транспортни карти, бдж карти. :handshake: онзи ден и аг го усетих това, та трябваше в петък да си внеса семестриалната такса, че да оправаям останалите документи и да кандидатствам за българските. иначе като гледам за европейските кво става... щом още не са изплатили докрай вноските за първия семестър, явно скоро няма да подаваме документи за втория. :headbang: :angry:
Активен

samsung

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1161 -: 22.02.2010, 12:24:21 »

преди малко изпратих писмо до 2 министерсва-това на финансите и социалното.След като няколко дни вече не получавам отговор от МОМН и специализирания майл,дано те поне отговорят
Активен

isojama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1162 -: 23.02.2010, 16:16:22 »

някой проверил ли е днес дали са ги пуснали ?
Активен

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1163 -: 23.02.2010, 18:02:15 »

Не,към 4 и нещо проверявах.
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1164 -: 23.02.2010, 21:38:00 »

лоша работа. аз се надявам скоро да пишат нещо за еврокинтите за втория семестър, щото имам много по-голям шанс от първия, кога изгорях. но след като все още не са изплатили всички суми за първия семестър, скоро едва ли ще има някаква конкретна информация.
Активен

samsung

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1165 -: 24.02.2010, 10:52:53 »

До кога е крайния срок за плащане на семестъра ?ТО се е ведяло,че тези няма да преведат нищо скоро!
Искам да попитам дали СС имат информация или пак ни представляват  по начин,който не дава резултат.Не става въпрос те да ни преведат сумите,а поне да отправят официално запитване
Активен

Bringing sexy back

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
  • Simply beautiful
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1166 -: 24.02.2010, 11:19:42 »

До кога е крайния срок за плащане на семестъра ?ТО се е ведяло,че тези няма да преведат нищо скоро!
Искам да попитам дали СС имат информация или пак ни представляват  по начин,който не дава резултат.Не става въпрос те да ни преведат сумите,а поне да отправят официално запитване

 :y: :y:
Активен

isojama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1167 -: 25.02.2010, 20:52:55 »

какво става някакви добри новини? те май хептен ни забравиха тея .... :?
Активен

Krisy88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1168 -: 25.02.2010, 21:15:28 »

Те не ни забравиха те никога не са ни запомняли!Нали уж до края на семестъра трябваше да ни преведат всичките пари ама ...... :angry: :angry: :angry:
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1169 -: 25.02.2010, 22:25:55 »

Те не ни забравиха те никога не са ни запомняли!Нали уж до края на семестъра трябваше да ни преведат всичките пари ама ...... :angry: :angry: :angry:
колежке, по-скоро са ви забравили от некадърност или немърливост. :hihi: лошо е, щото така хем бавят вас, дето сте одобрени, за разлика от мен :-) , хем бавят приемането за втори семестър. :-X

Цитат
До кога е крайния срок за плащане на семестъра ?ТО се е ведяло,че тези няма да преведат нищо скоро!
Искам да попитам дали СС имат информация или пак ни представляват  по начин,който не дава резултат.Не става въпрос те да ни преведат сумите,а поне да отправят официално запитване
най-добре за този въпрос да се обърнеш към учебен отдел. :-) предполагам, че е до средата или края на март, но не съм сигурен. :handshake:
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1170 -: 26.02.2010, 09:45:37 »

вчера проверих-отново нищо. сигурно и тази седмица няма да е.... ако някой ходи да подава документи за нормална стипендия нека да попита дали има някаква информация, макар че едва ли ще има.
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1171 -: 26.02.2010, 11:27:17 »

вчера проверих-отново нищо. сигурно и тази седмица няма да е.... ако някой ходи да подава документи за нормална стипендия нека да попита дали има някаква информация, макар че едва ли ще има.
пробвай, но мисля, че няма да ти кажат нещо, което да е ново за теб и по този начин да ти помогнат някак. все пак хората от пу са само един вид посредници по програмата за еврокинтите, но знае ли се. :-)
Активен

samsung

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1172 -: 27.02.2010, 19:23:25 »

 :cry:
Активен

isojama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1173 -: 01.03.2010, 16:22:27 »

ехеее, какво направиха тези с тея пари......  :cry: :headbang:
« Последна редакция: 01.03.2010, 16:34:12 от isojama »
Активен

natasha_ul

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1174 -: 01.03.2010, 20:09:43 »

Оф не знам за вас ама на мене ми дойде до панделката вече да пиша писма на всички възможни институции. Мисля че е крайно време СС да си влезе в ролята и да прояви малко активност. Щом не си "клатят краката" да ни осветлят малко по въпроса какво правят... Предстояло изплащането... дрън-дрън... :no:
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1175 -: 01.03.2010, 20:49:01 »

тия явно се гаврят с хората. колеги, според мен е излишно да ги питате квото и да е, колкото и неприятно да звучи това, щото най-вероятно пак ше ви отговорят уклончиво. ако ли не, то може би ше с прехвърлят топката. аз имам една идея къде би могла да е причината... :?
Активен

isojama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1176 -: 01.03.2010, 22:27:39 »

Ауууууу много се ядосвам вече.Аз предлагам да пишем в някоя медия.Аз даже ей сега ще им напиша.Предлагам и Вие да се оплачите така ще има по голям ефект.
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1177 -: 01.03.2010, 22:44:29 »

Ауууууу много се ядосвам вече.Аз предлагам да пишем в някоя медия.Аз даже ей сега ще им напиша.Предлагам и Вие да се оплачите така ще има по голям ефект.
що се отнася до писането до някаква медия, преди известно време някои колеги имаха намерение да пишат до господари на ефира,  но не знам дали писаха. :roll:
от една страна, все ми е тая, щото не получавам еврокинти за първия семестър, който мина преди няколко седмици. от друга, аз също почвам да се изнервям, тъй като заради това забавяне едва ли скоро ше има яснота по въпроса за втория семестър, а и от министерството си измиват ръцете един уклончив текст на интернет страницата. след като тия пари не идват от бюджета на българия, а са европейски, така да се каже, възможно ли е да се бавят поради някаква "проява на мъдрост" от страна на финансовия министър симеон дянков... :headbang:
Активен

isojama

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1178 -: 01.03.2010, 23:28:50 »

мда така си е.Аз преди 1 час писах и на БТВ  :-D да видим те какво ще направят(надали ще си мръднат пръста де...)
Активен

samsung

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1179 -: 02.03.2010, 17:27:16 »

Дали ще ни зарадват за 3-ти март?Едва ли!Колко време мина,а никой нищо не казва
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 88   Нагоре