argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 332575 пъти)

munroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
  • Няма ли да стане лято вече?
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1400 -: 28.04.2010, 12:54:23 »

Супер!
5х90 + 200
« Последна редакция: 28.04.2010, 13:02:49 от munroe »
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1401 -: 28.04.2010, 13:03:04 »

Логваш се --> Преглед на формуляри.
Активен
Everybody Lies.

myzrael

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1402 -: 28.04.2010, 13:57:25 »

за който не е успял да се логне

 Факултет по Математика и информатика
   
5.50
Физически факултет
   
4.80
Филологически факултет
   
5.27
Биологически факултет
   
5.44
Химически факултет
   
5.64
Педагогически факултет
   
5.62
Юридически факултет
   
5.50
Факултет Икономически и социални науки
   
5.50
Философско-исторически факултет
   
5.67
Хуманитарни науки
   
5.38
Педагогика и обществени науки
   
5.11
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1403 -: 28.04.2010, 14:56:24 »

колеги, някой би ли дал малко разяснителна информация? :-) доколкото мога да разбера поста на колегата myzrael, минималният бал за ФИСН е отличен (5,50), нали така? преди няколко минути опитах да разгледам сайта за евростипендиите, ама не работи. :headbang:
Активен

spot

  • Гост
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1404 -: 28.04.2010, 15:29:41 »

Работи колега, но като има много хора и бъгва...на мен така ми беше в 13х, но сега се оправи.. :mmm:
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1405 -: 28.04.2010, 15:37:28 »

хм... аз току-що опитах да разгледам таблицата, но неуспешно. :-) отново бе недостъпен този сайт. :-X
p.s. и аз успях да разгледам сайта. :handshake: :sun: поне една блага вест днес има. :beer:
« Последна редакция: 28.04.2010, 15:39:25 от john_abruzzi »
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1406 -: 30.04.2010, 09:28:25 »

До тук добре, сега да видим колко месеца ще ни мотаят докато ги преведат :)
Активен

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1407 -: 30.04.2010, 12:26:24 »

Аз чух нещо че след 8ми май щели да превеждат пари.... ама дали за стипендии или за награди не знам .....
Активен
Everybody Lies.

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1408 -: 30.04.2010, 16:00:12 »

в интернет пишеше, че първите три вноски ще бъдат преведени в периода май-юни, а останалите две - в периода юли-август. хубаво би било да дадат по-прецизно определен срок, но... остава да гадаем и да се надяваме на по-бързо изпълнение на задачата. :-)

p.s. и да чакаме 15-то число, на което ше преведат бългаскрите стипендии. чудесно би било заедно с тях да получим и европейските, що да не? :? :roll:
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1409 -: 30.04.2010, 17:52:03 »

 :-) 5.50 - не класиран. Честито на печелившите :)
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

Alice_in_Wonderland

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 489
  • Well I Refuse! I Refuse! I Refuse!
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1410 -: 30.04.2010, 20:57:04 »

в интернет пишеше, че първите три вноски ще бъдат преведени в периода май-юни, а останалите две - в периода юли-август. хубаво би било да дадат по-прецизно определен срок, но... остава да гадаем и да се надяваме на по-бързо изпълнение на задачата. :-)

p.s. и да чакаме 15-то число, на което ше преведат бългаскрите стипендии. чудесно би било заедно с тях да получим и европейските, що да не? :? :roll:
Мда, ще е хубаво... мен ме интересува главно за наградите, защото стипендия не взимам :p
Разбрах че миналата година някъде юни - юли са ги превели ...
Not nice ...
Активен
Everybody Lies.

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1411 -: 01.05.2010, 10:50:25 »

Цитат
Мда, ще е хубаво... мен ме интересува главно за наградите, защото стипендия не взимам :p
Разбрах че миналата година някъде юни - юли са ги превели ...
Not nice ...
колежке, от миналата година имам спомени само за момента, в който преведоха евростипендиите за първия семестър, понеже само за тях бях одобрен - бе около 25-ти - 30 май. тогава обаче всичката организация на кандидатстване и т.н. бе различна. все пак аз, както и ти, се надявам парите да бъдат преведени приблизително по едно и също време с българските стипендии. :sun: :handshake:

Цитат
5.50 - не класиран. Честито на печелившите
колега/колежке, от кой факултет си - философско-исторически, химически, педагогически? неприятно. при нас във фисн този път минимумът е 5,50. миналата година за втория семестър беше 5,31... :roll: :evil: :evil:
« Последна редакция: 01.05.2010, 10:54:55 от john_abruzzi »
Активен

spot

  • Гост
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1412 -: 01.05.2010, 11:18:03 »

Колеги, за педагогическия този семестър падна до 5,62...предните два беше 5,50 и 5,53....
Активен

myzrael

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1413 -: 01.05.2010, 11:37:51 »

бе псоледните стипендии най-ксъно могат да ги преведат през август,че тогава свършва първата фаза от проекта и трябва да се отчетат.Лично аз се надявамд а ги получим май-юни всичките,ама надали :(
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1414 -: 04.05.2010, 14:36:23 »

бе псоледните стипендии най-ксъно могат да ги преведат през август,че тогава свършва първата фаза от проекта и трябва да се отчетат.Лично аз се надявамд а ги получим май-юни всичките,ама надали :(
колега, хубаво би било и само първите три вноски да получим в този период, но да е преди края на юни - имам да правя едно плащане, за което са ми необходими въпросните вноски. :-) дано ги преведат по-скоро, най-хубаво до края на май. :mmm: щото така са записали срока на интернет страницата, че си оставят доста "свободно" време, през което да чакаме превод. :?
Активен

myzrael

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1415 -: 04.05.2010, 19:07:56 »

бе псоледните стипендии най-ксъно могат да ги преведат през август,че тогава свършва първата фаза от проекта и трябва да се отчетат.Лично аз се надявамд а ги получим май-юни всичките,ама надали :(
колега, хубаво би било и само първите три вноски да получим в този период, но да е преди края на юни - имам да правя едно плащане, за което са ми необходими въпросните вноски. :-) дано ги преведат по-скоро, най-хубаво до края на май. :mmm: щото така са записали срока на интернет страницата, че си оставят доста "свободно" време, през което да чакаме превод. :?

колега дано.Ама виж какво пишат сега в сайта!Има някви 180 души шматки които мотат целия проект.Уж до 1-ви май им дадоха срок.Удължиха го до 3-ти и сега до 10-ти да си оправят банковите сметки.Баси работата.Ми като не са ги оправили на време-нямат зор за кинти явно,няма и да зимат пари.180 души да бавят парите на 16000.Е извинявай ама тия са за трепане направо.Дано много не забавят парите,заради въпросните индивиди.
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1416 -: 04.05.2010, 20:31:40 »

Цитат
колега дано.Ама виж какво пишат сега в сайта!Има някви 180 души шматки които мотат целия проект.Уж до 1-ви май им дадоха срок.Удължиха го до 3-ти и сега до 10-ти да си оправят банковите сметки.Баси работата.Ми като не са ги оправили на време-нямат зор за кинти явно,няма и да зимат пари.180 души да бавят парите на 16000.Е извинявай ама тия са за трепане направо.Дано много не забавят парите,заради въпросните индивиди.
е, това не го бях прочел. страницата не съм я разглеждал от няколко дни. щом е вярно написаното от теб, значи думата им 5 стотинки не струва. :handshake: а първоначално бяха писали съвсем друго. значи ето - точно заради "хора" като тия, дето бавят всички останали, са си оставили толкова удължен срок на действие за превода на 270 лв. ако бяха точни и държаха на думата си, щяха да ги оставят с един среден пръст в уста, за да се научат друг път да уреждат всичко своевременно. :sun: предполагам аз не съм единствен, на който въпросните 270 лв трябват за покриване на едни или други плащания. :headbang:
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1417 -: 06.05.2010, 08:05:52 »

Ако вече са покрили плащаният на МОН за миналите 2 стипендии, ще ни ги преведат парите възможно най-скоро. Това е зависимостта при плащанията на стипендиите. Може още този месец, но по-вероятно е да стане юни, тъй като от еврофондовете отпускат парите след като вече са изминали месеците, за които трябва да се плаща. по принцип не би следвало да е проблем да ги изплатят месец май, защото тъй или иначе сме навлезли в него вече, но това е тяхната политика, за съжаление. Ще чакаме, ако пак се забавят прекалено много ще се обаждаме пак и така.... :)
Активен

john_abruzzi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 186
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1418 -: 08.05.2010, 12:15:20 »

Ако вече са покрили плащаният на МОН за миналите 2 стипендии, ще ни ги преведат парите възможно най-скоро. Това е зависимостта при плащанията на стипендиите. Може още този месец, но по-вероятно е да стане юни, тъй като от еврофондовете отпускат парите след като вече са изминали месеците, за които трябва да се плаща. по принцип не би следвало да е проблем да ги изплатят месец май, защото тъй или иначе сме навлезли в него вече, но това е тяхната политика, за съжаление. Ще чакаме, ако пак се забавят прекалено много ще се обаждаме пак и така.... :)
ясно, колежке. :-) в интернет страницата на проекта за евростипендиите пишеше, че предстои изплащането на стипендиите за предходните два месеца - март и април. само дето не пишеше кога. пишеше нещо, свързано с университетите, което вече не помня. :roll:
Активен

shushi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
Re:Европейски стипендии
« Отговор #1419 -: 10.05.2010, 15:59:02 »

уж първо щяха да са 3, сега 2..... както и да е. дано да има превод до края на тази седмица.
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 88   Нагоре