argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 332570 пъти)

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #140 -: 09.05.2009, 18:49:29 »

Кое е толкова трудно на това да качат един списък в сайта нз....?!?Колко време вече  чакаме да разберем...дали ще вземем тези пари... :headbang:Почнах да сънувам дали съм удобрена или не... :s:

Представям си какъв е бил сънят... сигурно кошмар :-)
Активен

mi7e7o

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
  • Физически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #141 -: 09.05.2009, 21:44:18 »

...Сумата е внесена на депозит в Булбанк на 12 април. Депозита е за 1 месец, следователно след 12 май ще има пари. Това го чух вече от минимум 10 човека.
Пълни глупости. В горния си пост съм обяснил, че след като МОН преведе парите на ВУЗ-а, последният разполага с 10-дневен срок да представи доказателства, че стипендиите са преведени по картовите сметки на студентите! Пак казвам, спокойно, дойдат ли паричките до 10 дни ще са в сметките ни  :wink:
И все пак мина един месец ,къде са тези десет дни за които говорим? :roll:
Активен

no name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Европейски стипендии
« Отговор #142 -: 09.05.2009, 22:03:55 »

Въхх, и как МОН ги преведе на цяла България по едно и също време приблизително, а само ПУ-то останаха.   :-D
D R A F T E R, верно ли си вярваш на това, което пишеш?
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #143 -: 09.05.2009, 22:09:08 »

И все пак мина един месец ,къде са тези десет дни за които говорим? :roll:
10-дневния срок тече след като има списъци с одобрени и парите се преведат на ПУ.
Активен

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #144 -: 10.05.2009, 10:34:12 »

Да за това в цяла България парите са преведени!САмо нашето "ПУ" все не му стига времето!!!Цялата ни работа е такава...после се сърдим!!! :evil:
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #145 -: 10.05.2009, 11:37:55 »

Хехех аз пак ще се включа с един интересен въпрос за да вкарам леко смут:
Някой от вас да може ли да докаже, че е подал документи за евро стипендиите ? Някой да е получил документ какъвто ти дават и ти подпечатват при кандидатстване за общежитие и нормални стипендии ? В останалите унита са им издавали
Активен

danito89

  • Гост
Re:Европейски стипендии
« Отговор #146 -: 10.05.2009, 12:45:07 »

Браво колега и аз това знам ... трудно се дават все пак пари  :-D
Активен

Ivan_Ivan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 128
Re:Европейски стипендии
« Отговор #147 -: 10.05.2009, 16:57:53 »

нормални стипендии   

Че какво им е ненормалното на тези стипендии, Европа иска да ни поощри за знанията ни.  :y:  :-D  (И аз така им казвам на онези стипендии) И  аз много се учудих на факта че не ми издадоха бележка потвърждаваща подаването на документите, ама какво да се прави.
Активен

realist 19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Европейски стипендии
« Отговор #148 -: 10.05.2009, 17:10:08 »

Хехех аз пак ще се включа с един интересен въпрос за да вкарам леко смут:
Някой от вас да може ли да докаже, че е подал документи за евро стипендиите ? Някой да е получил документ какъвто ти дават и ти подпечатват при кандидатстване за общежитие и нормални стипендии ? В останалите унита са им издавали


Този въпрос, го задаохме на два пъти и на тези, които приемаха документи и в началото на този форум още изяснихме положението, че доказване на каквото и да е по какъвто и да е начин е НЕВЪЗМОЖНО.
Струва ми се обаче, че другата седмица, ще има развитие.
Активен
Истината е само една,но и

PI.PI.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Европейски стипендии
« Отговор #149 -: 11.05.2009, 10:00:56 »

Колеги, дали тази седмица ще ни зарадват с резултати? :-)Оххххх,вече ме избива на смях като се сетя за тази какафония :-D
Активен

tanniaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Европейски стипендии
« Отговор #150 -: 11.05.2009, 16:13:58 »

Абе хора,смятам че щяхме да сме по-щастливи ако изобщо не бе ставало въпрос за тия стипендии.....няма пари, няма проблеми :-D
Активен

stillness

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Европейски стипендии
« Отговор #151 -: 11.05.2009, 16:50:57 »

аз предлагам друго решение на проблема:ако нищо не се разбере до края на май да драснем един e-mail до "Господари на ефира" и те ще разнищят случая  :bow:
Активен

danito89

  • Гост
Re:Европейски стипендии
« Отговор #152 -: 11.05.2009, 17:28:53 »

Хубава идея успех и леле хубаво , че не подадох документи и без това е трудно да се вземат ,а и излишни нерви нямам аз :-D
Активен

Десислава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:Европейски стипендии
« Отговор #153 -: 11.05.2009, 18:48:28 »

Една колежка днес ни каза,че са й обеснили,че имало грешки в ЕГН-то, IBAN-a и затова е станало забавянето,а сега скоро щели да изледнат 1-во класиранията за зимния семестър....и незнайно кога за летен...
Активен
Сега е моментът да блеснем. Време, в което мечтите ни са постижими и възможностите ни необятни. Сега е времето да се превърнем в тези, които винаги сме мечтали да бъдем. Това е вашият свят и вие сте тук. Присъствието ви е от значение. Светът ви очаква.

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #154 -: 11.05.2009, 20:32:47 »

Да да.... :evil: явно грешки в егн-то се нарича мързела им..... :-X
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #155 -: 11.05.2009, 20:50:13 »

Голямо оправдание. Грешки в ЕГН-то и Айбана.... Ще кажеш, че на всеки номера на сметката ще сверяват. И от къде ще са взели данни, че да знаят, че има грешка?!
Активен

tiger4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #156 -: 11.05.2009, 21:56:44 »

аз предлагам друго решение на проблема:ако нищо не се разбере до края на май да драснем един e-mail до "Господари на ефира" и те ще разнищят случая  :bow:
Прекрасна идея,просто не виждам друго решение.Такова чудо може да има само в България.Една колежка отишла да пита госпожа Капка за стипендиите и тя взела да и крещи.Чудя се,на администрацията не й ли едно от основните задължения да дава инфо на студентите(особено след като в "прекрасния сайт" няма нищо,объркани програми,стаи за изпити и т.н.Да не говорим за проверката на оценки,която все е в ремонт,а когато работи,пак е половинчата работата-едни оценки нанесени,други не  :? ) И със стипендиите същата работа,сега чета,че щели първо за зимния да обявят резултати,после за летния(сигурно около зимата),такава една работа свършена  все наполовина  :mmm: Да не стане после, първо да обявят за зимния момичетата,после момчетата  :roll: Добре дошли в ПУ  :wink:
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #157 -: 11.05.2009, 22:10:36 »

Между другото в ТУ-София са информирали Господарите за суматохата около тези евро стипендии.
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #158 -: 12.05.2009, 08:34:30 »

Да взема и аз да звъна ли ???? Та малко да се пораздвижат  :-D :-D :-D :-D
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Европейски стипендии
« Отговор #159 -: 12.05.2009, 08:49:23 »

Това за "Господари на ефира"изобщо не е лоша идея.Аз съм напълно "за" . :bravo:
Активен
The best yet to come!!!
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 88   Нагоре