argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 332570 пъти)

Jupiter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #180 -: 13.05.2009, 16:51:15 »

Нищо няма в картите, нито на таблото...
Няма списък за награди. Има де, но е стария, който стои от 2 месеца.
Това е на таблото, където лепят за стипендиите класиранията. Предполагам, че там ще изнесат и другите. В крайна сметка май ще ги гледаме през крив макарон тези европейски стипендии и награди.
Активен

stillness

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Европейски стипендии
« Отговор #181 -: 13.05.2009, 17:03:35 »

да!това което е горе на таблото е за някакви помощи,за които също не разбрахме кога са се подавали документи,но това е отделен въпрос!явно пак е имало наши и ваши :headbang:
а за европейските се каза,че нашия университет бил много голям и затова се бавили с резултатите! :?
« Последна редакция: 13.05.2009, 17:06:49 от stillness »
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #182 -: 13.05.2009, 17:05:49 »

Фалшива тревога се оказа значи.
То вече и надеждата почна да умира  :roll:
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #183 -: 13.05.2009, 18:18:40 »

Знаех си, че не трябва да се разкарвам... ей Kelli_Mutu™  :-P :-P :-P
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #184 -: 13.05.2009, 18:21:17 »

Хиххи е аз какво съм виновна. Каквото ми се каже и го пиша тук. Жалко, че още няма изгледи  :-X
Активен

tiger4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #185 -: 13.05.2009, 19:10:11 »


а за европейските се каза,че нашия университет бил много голям и затова се бавили с резултатите! :?

Честито ,явно учим в най-големия университет в България,защото и в СУ,УНСС и УАСГ има резултати от многая лета  :mmm: Днеска разбрах,че имало объркани данни и затова били върнати списъците повторно на ПУ да си коригират грешките 8-) Колеги не губете кураж,идва нов тираж  :hihi: И утре  е ден,който се очертава да бъде поредният от поредицата "Голямото чакане"
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #186 -: 13.05.2009, 19:38:17 »

Не че има кой знае каква връзка с темата, но искам да кажа, че от 1 май Уникредит повиши тарифата, която плащат клинтите й при теглене от чужд банкомат на 90 ст.При ползването на банкоматите на уникредит, клиентите й такса не  заплащат.
Това е разбира се ако има какво да теглим   :-D   :-D   :-D.
И искам да попитам дали е преведена  стипендията(обикновената) по ПМС за май.
« Последна редакция: 13.05.2009, 19:39:58 от paragraf 11 »
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

froko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Европейски стипендии
« Отговор #187 -: 13.05.2009, 20:34:06 »

Разговора ни днес беше с капка :
-идвам да питам за европ. стипендии?
-не е моя работа да отговарям,има лист отпред!
-е,добре,тоя лист стои 2-3 седмици вече! какво става?
-ако трябва и 2-3 месеца ще стои!
-е ,добре,дайте ми някакъв краен срок,? някаква дата до която ще са излезнали резултатите !
-не мога да ви дам нищо,отпред си пише! няма краен срок
 
нито веднъж не ме погледна в очите
иии си излезнах  :-D
Активен

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re:Европейски стипендии
« Отговор #188 -: 13.05.2009, 20:36:42 »

лелеее, без коментар  :hihi:
ама да знаеш тоя разказ на мен ми подейства като виц ако не друго  :-D
Активен

PI.PI.

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Европейски стипендии
« Отговор #189 -: 13.05.2009, 20:43:44 »

Аз затова неискам да ходя при тая дърта.............чанта  :-D
защото нищо съществено не казва.какво толкова ще стане ако ни отговори.
Аз се замислям как по-точно са ги поправяли тези сгрешени данни?Някои от вас да е извикван или да са му се обаждали за да си даде правилните данни.Едва ли ако е имало около 100 сбаркани IBAN  някой от СБК да е тарсил и попълвал данни.Мисля че просто са изключени от списъка.Вече какви ли не мисли ми минават преа главата.. :headbang:
Но поне от няколко човека чувам ,че вече в понеделник 18.05 щяло да излелзе класирането и на другия ден да се преведат парите......Незнам колко е вярно ,но поне 4 човека ми го казаха.
И искам да отбележа ,че колегите от математич.факултет са много осведомени,незнам по каква причина..
ееееее,какво ни остава да чакаме и този понеделник............търпение,търпение :wink:
Активен

Jupiter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Европейски стипендии
« Отговор #190 -: 13.05.2009, 21:26:45 »

Осведомени чушки...
Аз съм от ФМИ и знам колкото вас, ако не и по-малко...(тук включвам и колегите от моя курс)
Всъщност като се замисля, във факултета една дума не съм чул да се обели по тази тема...
Друг вариант е аз да съм изостанал с информацията  :blush:  :blush:
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #191 -: 13.05.2009, 23:21:45 »

Май-май никой не е осведомен. Някой казва нещо, след това пет човека го прочитат и го разпространяват на още поне по двама и така тръгва слух, който изведнъж се потвърждава от няколко човека, които и те са го чули от някъде и така се получава грешна информация.
Видяло се е, че ще стане когато стане. Аз се отказвам да следя.
Активен

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #192 -: 13.05.2009, 23:26:15 »

За една година в този Университет съм разбрала,че има толкова малко любезни хора!Но не мога да разбера едно защо се държат така грубо...всякаш им взимат пари,ако дадат една информация на студентите! :-XТакива хора трябва да ги поставиш на място и да разберат,че и ние сме хора и не заслужаваме такова отношение! :?...,а за стипендиите...както беше казал някой в своя пост..."имало едно време....едни европейски стипендии" :-X :-X :-X
Активен

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re:Европейски стипендии
« Отговор #193 -: 14.05.2009, 14:18:15 »

За една година в този Университет съм разбрала,че има толкова малко любезни хора!

Цяла година ли бе душко, аз се светнах още първите 2 месеца :-D Иначе вече почвам да мисля че само Господари на ефира могат да ни помогнат. :haha:
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

felisitas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #194 -: 14.05.2009, 14:39:59 »

Колеги, току що се обадих в Министерство на образованието.От там ми обясниха, че са върнали преди време списъците на нашия университет защото е имало грешки. Те били проверили/сверили/ с регистъра на действащите студенти и се оказало, че сред нашите списъци имало хора, които не се водят студенти и нашия уни трябва да поправи грешките.Посъветваха ме да се обърнем към студентски съвет, който да изиска информация какво се случва.А също казаха, че на никой университет не  са превели нищо още.Но ми е чудно как хора,които не са всъщност редовни студенти попадат в списък, в който трябва задължително да си с платена такса, със заверени семестри, взети изпити и  подпечатани документи от инспекторката. ТОВА Е НАШАТА ДЪРЖАВА !!!!!!!!  :D
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #195 -: 14.05.2009, 14:46:24 »

 :-o   :-o   :-o   :-o   :-o 


Това, че има НЕдействащи студенти не ме учудва.
Кой е виновен?Може би една прогнила администрация и много нагли студенти, които искат да вземат пари по разни начини.Представям си какви хора са взимали стипендиите по ПМС.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Европейски стипендии
« Отговор #196 -: 14.05.2009, 16:06:11 »

Колеги, това се е получило защото има грешно подадени данни за студентите в студентската база. Следователно като са грешно подадени данните още от инспекторките е нормално нататък всичко да се обърка. В случая СБК или студентски съвет нямат общо с тези грешки, защото ние не вкарваме данни в компютрите, а само приемаме документите, което сте го видяли.
Мисля че не е удачно да се говори че студентски съвет ще "уреди" европейски стипендии само за свойте си хора.
Активен
С. Цветков

Adore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Европейски стипендии
« Отговор #197 -: 14.05.2009, 16:54:51 »

Kazaha,che v pedagogicheskiqt fakultet  nai- niskiqt bal za evropeyskite stependii e bil 5.52.Dali nqkoi e chuval neshto za  tova.
Активен

danito89

  • Гост
Re:Европейски стипендии
« Отговор #198 -: 14.05.2009, 17:09:53 »

Абе голямо шоу тука става не ,че защитавам съвета ама те ако уреждаха стиендите то тогава всички от тоя съвет щяха да имат и отделно приятелите им също.Познавам хора където са в съвета и не са взели някаква стипендия а за европейските всеки е на късмет зависимо колко хора и какъв успех имаш така,че тука не съм съгласна ...
Активен

Adore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Европейски стипендии
« Отговор #199 -: 14.05.2009, 17:11:57 »

Tova mi go kaza momche ot saveta :)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 88   Нагоре