argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 332570 пъти)

Babylove

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Европейски стипендии
« Отговор #260 -: 19.05.2009, 15:43:59 »

Някой знае ли, какво се случва с тези исторически евростипендии?
 

Mи кво да става... ще се учи някой ден за тях от учебниците по история. Ще влезнат в раздел "Голямото чакане". :?

Направо се изкушавам да питам ректора... ама горкия, колко ли се е занимавал с такива като Капчето :headbang: Ако до края не седмицата няма нищо, направо отивам при  него, той поне, ако знае нещо, ще си каже как стоят нещата.
Активен

felisitas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #261 -: 19.05.2009, 15:53:36 »

Има ли някой възможност да звънне в МОН да потвърди информацията? Те би трябвало да кажат докога е възможно да се преведат парите
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #262 -: 19.05.2009, 16:02:21 »

Има ли някой възможност да звънне в МОН да потвърди информацията? Те би трябвало да кажат докога е възможно да се преведат парите


... защо ли вече се заражда едно съмнение в мен ... :wink:, че може би субсидийката ни е резната поради някакво нарушенийце  :-D - я сме изтървали срока, я сме се опитали в списъците "неволно" да прокараме и "нашите" ... а и сега нещо се говори за орязани бюджети в образованието ...  8-) накрая сигурно ще очакват да се зарадваме и на ... половин стипендийка ... а може би и по-малко  :-D Въпросът е че и за " Господарите... " изтървахме срока  :-D е, ние си чакаме.

П.С. Голям смях - от 32 гости и 10 потребители виждам, че всеки втори чете темата Европейски стипендии :-D :-D :-D
« Последна редакция: 19.05.2009, 16:06:19 от D R A F T E R »
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

tehno

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Европейски стипендии
« Отговор #263 -: 19.05.2009, 19:11:41 »

Спокойно колеги.Днес говорих с една колежка.Каза ми ,че до края на тая седмица ще излезнат списъците и парите ще бъдат преведени.

 :rock: :rock: :beer: :beer:
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #264 -: 19.05.2009, 19:30:47 »

Спокойно колеги.Днес говорих с една колежка.Каза ми ,че до края на тая седмица ще излезнат списъците и парите ще бъдат преведени.

 :rock: :rock: :beer: :beer:
Спомням си как и на мен ми бяха казали така за 15ти миналия месец още... така че, като стане черно на бяло тогава ще повярвам.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #265 -: 19.05.2009, 19:32:24 »

Спокойно колеги.Днес говорих с една колежка.Каза ми ,че до края на тая седмица ще излезнат списъците и парите ще бъдат преведени.

 :rock: :rock: :beer: :beer:
... а на мен ми казаха, че са чули, че някой е казал .... вече един месец  :-D  :-D  :-D
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

tiger4e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #266 -: 19.05.2009, 19:52:05 »

Аз искам да попитам по един въпрос,днеска говорих с един колега и той много разпалено спореше с мен,че успеха за тези европейски стипендии се смята само за по един семестър(т.е. летен-успеха за летен семестър,зимен-успеха за зимен семестър) и така бил изчислен неговия.Аз като подавах много добре си спомням,че инспекторката ми го изчисли като взимаше за зимния и летния предходните 2 семестъра,т.е по начина по който се изчисляват и стандартните ни стипендии.Случайно някой,ако може да сподели кое вярното изчисляване  :?
Активен

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #267 -: 19.05.2009, 21:31:02 »

Успехът се сформира от последните 2 семестъра и т.н.
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #268 -: 20.05.2009, 01:21:23 »

И аз да допълня предния пост ако си за 1 година ти се зема успеха само за първия семестър :) инъче за 2 предходни   :sun:
Активен

n_k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Европейски стипендии
« Отговор #269 -: 20.05.2009, 17:34:38 »

Май и днес няма развитие по въпроса  :?
Активен

pany

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Европейски стипендии
« Отговор #270 -: 20.05.2009, 17:44:36 »

До края на месеца може би класирането ще се появи...
Активен
per aspera ad astra!

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #271 -: 20.05.2009, 21:40:35 »

До края на месеца може би класирането ще се появи...

До края на сесията може и да разберем ще вземем ли,няма ли  :-D
Активен

ToHuTo0

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • DIVIDE ET IMPERA! ..
Re:Европейски стипендии
« Отговор #272 -: 21.05.2009, 10:59:43 »

на мен ми се струва ,че и до началото на следващия семестър няма да знаем .. :? :-X :headbang:
Активен
Борбата е безмилостно жестока.
Борбата както казват, е епична.
Аз паднах. Друг ще ме смени и...
толкоз.
Какво тук значи някаква си личност?!
Разстрел, и след разстрела – червеи.
Това е толкоз просто и логично ...
14 ч. – 23.07.1942 г

elinkata_89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Европейски стипендии
« Отговор #273 -: 21.05.2009, 11:13:01 »

аз вече се примирих скъпи колеги... :?...вече дори не се и надявам...успешна сесия на всички,а пък стипендиите догодина  :y:
Активен

Alabam4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Съновник
Re:Европейски стипендии
« Отговор #274 -: 21.05.2009, 11:29:21 »

Колеги не бива така просто да се отказвате !
Това забавяне е доста съмнително! Аз започвам да се съмнявам дали ПУ не е згафило някъде и в момента да чакат да свърши семестъра, за да го обявят и с цел повечето студенти няма да ги и  всичко  да мини между капките! Ако до сряда другата седмица няма резултат отивам при Капка да говоря с нея ако не ми даде точна информация при пом. рек. Румен Киров. За мене е възмутително вече втори месец ще стане, аз и вие да нямаме никаква официална информация по този въпрос. Работата на администрацията е именно такава, да дава информация когато я попитат а отговор “не знам те са в София” или “ами скоро”не е професионален!  Не може студентите на ПУ да са единствени в страната, които да не знаят какво става!
Активен

Anito_bs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Европейски стипендии
« Отговор #275 -: 21.05.2009, 14:20:38 »

Здравейте на всички,аз съм от Бургас :) интересна ми е тамата с тези стипендии,защото и ние тук ги чакаме и случайно попаднах,че и вие се интересувате от това :) Тук от Бургас ни казаха,още на 15 април ,кой е удобрен и ще получи стипендията ,обаче сега е въпросат кога ще е това,никой не ни казва нищо нито от МОН ,нито от нашият университет.Ако имам някакво развитие тук ще ви кажа и вие да сте запознати :) Та спокойно не сте единствените,които не сте информирани по въпроса има мн. други като нас :)
Активен

felisitas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Европейски стипендии
« Отговор #276 -: 21.05.2009, 14:25:50 »

Вие поне имате някакви резултати кой ще получи стипендия, а ние даже не знаем и това!поне някакви примерни списъци да имаше, а то нищо!
Активен

Anito_bs

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Европейски стипендии
« Отговор #277 -: 21.05.2009, 14:28:40 »

Е,да поне тва.И до там се изчерпва всичко по въпроса  :-D никой нищо не знае и не казва.Наще резултати ни ги изкараха точно на 15-ти Април ,когато бяха казали.
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #278 -: 21.05.2009, 15:10:57 »

Е,да поне тва.И до там се изчерпва всичко по въпроса  :-D никой нищо не знае и не казва.Наще резултати ни ги изкараха точно на 15-ти Април ,когато бяха казали.

На вас са ви изкарали списъците, изработени във вашия ВУЗ и изпратени в МОН. Необходимо е да бъдат и там одобрени и тогава всичко е ок. При нашите списъци се оказа, че има допуснати "неточности" и вече би трябвало отдавна да са преработени ... ако на някого му се работеше ама... Представяте ли си какъв вой щяха да нададат Капка и с-ие ако им бяха забавили техните пари толкова време  :-D
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

Everlast

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
Re:Европейски стипендии
« Отговор #279 -: 21.05.2009, 15:22:32 »

Е,да поне тва.И до там се изчерпва всичко по въпроса  :-D никой нищо не знае и не казва.Наще резултати ни ги изкараха точно на 15-ти Април ,когато бяха казали.

На вас са ви изкарали списъците, изработени във вашия ВУЗ и изпратени в МОН. Необходимо е да бъдат и там одобрени и тогава всичко е ок. При нашите списъци се оказа, че има допуснати "неточности" и вече би трябвало отдавна да са преработени ... ако на някого му се работеше ама... Представяте ли си какъв вой щяха да нададат Капка и с-ие ако им бяха забавили техните пари толкова време  :-D

въй човек, ако на тях има бяха забавили парите не вой, ами направо боен вик и на щик към длъжниците  :-D :-D
Активен
Я - солдат, недоношенный ребенок войны...
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 88   Нагоре