argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 88   Надолу

Автор Тема: Европейски стипендии  (Прочетена 332573 пъти)

VeRLaiN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #320 -: 23.05.2009, 20:37:00 »

а като си спомня,че покрай акредитациите лично деканката дойде да ни моли....хааха...молеше ни да говорим само хубаво да Унито....е баси смехаааа...как да говорим хубави неща...хаха..къде са те???? какви са?   
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re:Европейски стипендии
« Отговор #321 -: 23.05.2009, 20:54:38 »

Според мен не може да се каже подобно нещо. Както във всяко нещо, така и в унито си има лоши черти, но има и положителни. Не бива да се изпада чак в такива крайности. Всяка монета си има две страни.
Че тази история със стипендиите е идиотска е вярно, но не бива да се правят генерални заключения за всичко останало.
Иначе на мен ми писна да чакам тея списъци. В последна сметка най-голямата грешка на СБК според мен е, че не дават информация, която вече стана очевидно, че имат. То това злепоставя и университета ни. Вместо служителите да ни осведомяват за каквото и да е развитие, тука един по един се обаждаме в МОН или им пишем писма да ни осведомят.  :-X
Историята е не само нелепа и жалка, но и смешна. Цивилизованите хора слагат една бележка на сайта и на някое табло с текст "Поради несъответствия на данни относно ЕГН и IBAN (или каквото ще да е там) на някои студенти, подали документи за прословутите стипендии, МОН изиска същите да се поправят или то ще ги поправи (???) до еди къв си сро или без да е определен краен срок."
Активен

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re:Европейски стипендии
« Отговор #322 -: 23.05.2009, 21:15:45 »

Тъй! Прав си, но за съжаление всички сме доста неорганизирани както изглежда...поне бива доказано за пореден път...За крайните изводи - много добре казано. Въпреки нелепостта на ситуацията, коята вече колко време коментираме в 17 стр. ... :-X в унито има доста свестни и организирани преподаватели (не е градска легенда имала съм опит с такива   :-) ), но за съжаление в тази ситуация доста бледнеят...

Горе главата колеги...само това ни остава все пак сесия почва остава и това да го мислим!!!
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:Европейски стипендии
« Отговор #323 -: 23.05.2009, 21:35:08 »

Тъй! Прав си, но за съжаление всички сме доста неорганизирани както изглежда...поне бива доказано за пореден път...За крайните изводи - много добре казано. Въпреки нелепостта на ситуацията, коята вече колко време коментираме в 17 стр. ... :-X в унито има доста свестни и организирани преподаватели (не е градска легенда имала съм опит с такива   :-) ), но за съжаление в тази ситуация доста бледнеят...

Горе главата колеги...само това ни остава все пак сесия почва остава и това да го мислим!!!
Прав си, наистина има невероятни преподаватели, заради които ми харесва да съм в ПУ и да не съжалявам, че се записах тук. Въпреки че и на мен някои неща ме дразнят смятам, че тук много повече ми харесва, отколкото в гимназията.
Активен

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re:Европейски стипендии
« Отговор #324 -: 23.05.2009, 23:47:38 »

Лош експириенс ин хайскуул а? Кой не е минал през това не е подготвен за живота  :wink:

 :y:
Активен

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Европейски стипендии
« Отговор #325 -: 24.05.2009, 07:34:50 »

Лош експириенс ин хайскуул а? Кой не е минал през това не е подготвен за живота  :wink:

 :y:
  :-)
Ако питаш мен този експириенс ин хайскуул си е приказка в сравнение с това, което те очаква в живота  :-D. Тук само забавят плащането, а мой колега гори без един лев вече на четвърта работа  :-D на път е да намрази Пловдив.
Така че, колеги, спокойно. Всичко е предвидено в наша полза - във връзка с необичайните жеги за сезона е взето решение  :-D всички стипендии да бъдат преведени на един транш, което ще рече - в последния месец и от там ---- всички на морето  :sun:
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Европейски стипендии
« Отговор #326 -: 24.05.2009, 10:27:34 »

Честит празник колеги и колежки !  Поздравявам всички студенти и студентки ,преподаватели,и всички българи които обичат и  уважават българския език, един от официалните езици на Европа!Тази седмица прословутите степендии ще дойдат, гледайте само да не се напиете от радост, ами си купете по един лаптоп!Успешна сесия! :y: :-) :bow:
Активен
Всичко е любов

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #327 -: 24.05.2009, 10:32:47 »

Мерси и от мен честит празник на всички колеги  :#1:
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:Европейски стипендии
« Отговор #328 -: 24.05.2009, 12:21:53 »

Лош експириенс ин хайскуул а? Кой не е минал през това не е подготвен за живота  :wink:

 :y:
Не само-на всичкото отгоре беше и ужасно скучно. :-)Тук съвсем не е  така.
Активен

Argentite

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
  • "Do the noble thing."
Re:Европейски стипендии
« Отговор #329 -: 24.05.2009, 22:17:07 »

Ееее направо сладурско - хем празник, което ме подсеща Честито на всички :), хем подаръци .....жестоко  :y:

Какво му трябва на човек преди сесия.... Stimuli, stimuli.... :)

А все пак сигурна ли е информацията, защото мъничко съм настроена скептично???
« Последна редакция: 24.05.2009, 22:22:01 от Carved_Raven_Heart »
Активен

rnedelchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
  • "Get a GREP on yourself!"
    • http://rallybulgaria.com
Re:Европейски стипендии
« Отговор #330 -: 25.05.2009, 00:55:45 »

Колеги,

публикувани ли са някъде списъците със студентите които ще получават стипендии ?
Активен

tehno

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Европейски стипендии
« Отговор #331 -: 25.05.2009, 01:07:34 »

За жалост Не колега  :headbang: :s:
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions
Re:Европейски стипендии
« Отговор #332 -: 25.05.2009, 09:11:52 »

Нова седмица - нов късмет. Ха-ха-ха.
Активен

n_k

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Европейски стипендии
« Отговор #333 -: 25.05.2009, 09:47:59 »

И в крайна сметка има ли вече някакви списъци? Нова седмица-нов късмет! :roll: Хайде да видим дали ще имаме късмет тази седмица.
Активен

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547
Re:Европейски стипендии
« Отговор #334 -: 25.05.2009, 10:39:08 »

Вчера приказвах с един съученик дето учи във ВТУ и той каза че и при тях нещата били същите. Така че, май има и други като нас :-D
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

rnedelchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
  • "Get a GREP on yourself!"
    • http://rallybulgaria.com
Re:Европейски стипендии
« Отговор #335 -: 25.05.2009, 12:12:14 »

Вчера приказвах с един съученик дето учи във ВТУ и той каза че и при тях нещата били същите. Така че, май има и други като нас :-D

Не само там и в НБУ не са приведени ;-) Поне аз нямам де ;-)
Активен

pany

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Европейски стипендии
« Отговор #336 -: 25.05.2009, 13:12:19 »

 :smoking: :smoking: :smoking:
Най-вероятно списъците ще излезнат преди евроизборите :?
Активен
per aspera ad astra!

Селест

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Европейски стипендии
« Отговор #337 -: 25.05.2009, 14:09:35 »

Вчера приказвах с един съученик дето учи във ВТУ и той каза че и при тях нещата били същите. Така че, май има и други като нас :-D

Не само там и в НБУ не са приведени ;-) Поне аз нямам де ;-)
Не става въпрос за това дали са преведени,за това че ние все още нз кой ще взима и кой не!!! :-X
Активен

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Европейски стипендии
« Отговор #338 -: 25.05.2009, 15:12:04 »

:smoking: :smoking: :smoking:
Най-вероятно списъците ще излезнат преди евроизборите :?


Колко обнадеждаващо   :D   :D    :D
Честно казано аз си мисля, че при нас първо ще приведат стипендиите на печелившите и тогава, ще обяват списъците.
« Последна редакция: 25.05.2009, 15:15:31 от paragraf 11 »
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

danito89

  • Гост
Re:Европейски стипендии
« Отговор #339 -: 25.05.2009, 16:20:42 »

Абе хора това е ПУ всичко е толкова смешно и ясно просто има хора дето си мълчът уж не знаят нищо а всичко знаят има време има и сесия все нещо ново ще се знае за тея стипендии  :-D
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 88   Нагоре