argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Факултативи  (Прочетена 5265 пъти)

Vas3to_90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
  • Превод и бизнес комуникация
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #20 -: 22.10.2010, 18:06:23 »

Ясно. Мерси много за информацията.  :-)
Активен

|Blackfire|

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
  • Английска Филология, I курс
    • Facebook
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #21 -: 23.10.2010, 11:07:44 »

Няма точно регламентирана програма за факуативите,трябва да набавиш определен брой кредити от тях през всичките години(за моята специалност 12)една дисциплина дава от 2 до 4 кредита,зависи.Те не се вписват в архива с изпитите и дори да започнеш нещо и да се откажеш не го броят за невзет изпит,аз например съм изкарал 2 факултатива в първи курс,нито 1 във втори и сега в трети пак ще изкарам два и готово  :rock:

Е, фактически, каквото си искаш и когато си искаш. Благодаря за отговора, Middlesbrough.  :wink:

Blackfire...
Активен
"I've heard stories of my people... that once they were warriors!"
\m/

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #22 -: 25.10.2010, 18:51:33 »

Има ли някъде информация кога ще се провеждат факултативите, защото в сайта няма нищо?
Активен

bambinaghost

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #23 -: 27.10.2010, 23:39:14 »

Действително в сайта няма нищо. За хората, които се интересуват от дисциплината при Красимира Чакърова, озаглавена "Увод в редактирането" - над 300 човека са се записали при нея и вероятно ще започне от следващия понеделник, докато ръководството успее да намери достатъчно голяма зала, или пък да намери друго разрешение на проблема.
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #24 -: 28.10.2010, 16:15:15 »

Излязоха датите и залите в сайта http://slovo.uni-plovdiv.bg/
Активен

lupus

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #25 -: 14.02.2011, 19:50:50 »

За втория семестър
http://slovo.uni-plovdiv.bg/?page_id=4107
Активен

Dorito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #26 -: 03.03.2011, 12:08:18 »

За втория семестър няма ли да има факултативи?? На сайта няма никаква информация  :s: Как ще си набавим крадитите, семестъра започна преди 2 седмици   :-X
Активен

petia91_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #27 -: 03.03.2011, 13:54:01 »

и аз това питам- защо няма факултативи за втория семестър? :?
Активен

infinity

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #28 -: 11.03.2011, 19:12:53 »

Ето факултативите за втория семестър http://slovo.uni-plovdiv.bg/?p=4173  ;) Някой може ли да ми каже нещо повече за Българска антропонимия и за Кино и литература в славянските страни и с какво завършват- с изпит или с реферат. Благодаря предварително :)
Активен

MiraJ

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
  • БЕФЕ & МИО
Re:Факултативи 2010. Какво представляват?
« Отговор #29 -: 13.03.2011, 16:52:17 »

Някой знае ли дали Румънски език 2част е за напреднали?
Активен

potrebitelskoime

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Факултативи за II семестър на 2010-2011 г.
« Отговор #30 -: 13.03.2011, 19:20:42 »

Колеги, имате ли повече информация за някои от факултативите този семестър? :) Споделете, ако може  :bravo: :bravo:
Активен
“Imagination is more important than knowledge” – Albert Einstein

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)
Re:Факултативи
« Отговор #31 -: 18.03.2011, 08:40:13 »

Да, аз също бих се радвала, ако някой има информация по факултативите от втория семестър. Нито има време на провеждане, нито нищо!  :s:
Активен

rrr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Факултативи
« Отговор #32 -: 03.06.2011, 08:48:59 »

Здравейте колеги,

Спешно ме интересува всичко за факултативите. Звучи малко странно, но случаят ми е такъв, че съм..., по-точно бях почти завършила Български и история, взела съм си държавния по български и ми оставаше само този по история. НО....ми спряха студентските права и сега ги възстанових, но поради някакъв нов закон, трябва да изкарам и 4-те факултатива, плюс една езикова култура. И така...искам по възможно най-бързия начин да ги взема, сега юни, юли, но не знам как би станало след като не съм се записвала в сайта. Много ви моля за информация кои са по-лесни за изкарване, от къде мога да си набавя материали и т.н.
Благодаря ви много предварително...
Активен

alexand-ra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Спешно за факултативите !!!
« Отговор #33 -: 20.06.2011, 16:13:45 »

Здравейте, колеги :-)  Искам да попитам нещо относно факултативите... Понеже съм последна година БФ, а нямам определените точки от факултативи, какво се случва? Мога ли юли месец да карам някакви факултативи и какви? Трябват ми минимум 3 факултатива. Ако някой има информация нека ми отговори възможно най-скоро, за да знам какво да правя...Бях при инспекторката, но тя... нищо не ти обяснява :-X   Благодаря предварително.
Активен

Valentina_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Спешно за факултативите !!!
« Отговор #34 -: 27.06.2011, 21:45:00 »

Здравейте, колеги :-)  Искам да попитам нещо относно факултативите... Понеже съм последна година БФ, а нямам определените точки от факултативи, какво се случва? Мога ли юли месец да карам някакви факултативи и какви? Трябват ми минимум 3 факултатива. Ако някой има информация нека ми отговори възможно най-скоро, за да знам какво да правя...Бях при инспекторката, но тя... нищо не ти обяснява :-X   Благодаря предварително.
Факултативите излизат към октомври за зимния семестър и около март-април за летния и часовете приключват в рамките на семестъра. Юли месец не мисля, че има факултативи. :-)
Активен