argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Лингвисти?  (Прочетена 1869 пъти)

Daichi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Лингвисти?
« -: 21.09.2009, 21:13:09 »

Седя си аз пред компютъра без да вършa някаква работа и изведнъж се усещам, че след няколко дни ще трябва да пътувам до Пловдив, и че вече почваме.  :yawn: И колкото и да е късно, хрумва ми идеята, ние лингвистите, да се съберем някъде преди откриването.

Аз съм с "Прил. Лингвистика (Англ. и Испански)" и викам, че ще е добре да се запознаем по-раничко. Греша ли? Специално за мен, на 24 ще съм в Плд и на 25 ще се настанявам в общежитие, и най ми е удобно на 26 да се съберем, някъде на кафенце, да си полафим малко. К'во ще кажете? Би било хубаво да се срещнем пред Ректората , например , някъде към 12 през обяд за кафе, само за да се запознаем. За сега да не бързаме. :Д Всякакви идеи са добре дошли!

За да не стесним кръга, направо всички лингвисти са добре дошли!  :-D Предимно онези с англ. език. :> Ако искате направо да се разберем кога да се съберем в скайп и да се уговорим, 'щот усещам че по темата много време ще ни отнеме, ако обсъдим идеите тука. Който иска може да прати скайпа си по ЛС и ще пробвам да събере всеки, който имам в скайп. Засега са само 2-ма. :Д Айде, дано някой успее да види тази тема.. Дори 4-5 да сме, няма да е провал!  :D
« Последна редакция: 21.09.2009, 22:39:53 от Daichi »
Активен

Daichi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Лингвисти?
« Отговор #1 -: 22.09.2009, 16:18:33 »

Е, явно никой от лингвистите не влиза във форума вече.  :-o
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)
Re:Лингвисти?
« Отговор #2 -: 23.09.2009, 10:41:15 »

Здравей, колега! :)

Защо ти хрумна, че не влизаме, като все пак имахме 4 официални почивни дни, та аз например позабегнах малко извън Плд с приятелят ми и семейството ми... :) На мен идеята много ми допада с кафенцето преди 27-ми, колкото повече се съберем, толкова по-добре, та и на 27-ми ще се видим вече като познати физиономии, а няма да гледаме тъпо и да се чудем къде да се наврем, защото не познаваме никого от специалността... :D

На мен събота- 26. 09, 12ч пред ректората ми звучи много добре! :)  :bravo:
Активен

Tycoon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
  • Mirage of Blaze
Re:Лингвисти?
« Отговор #3 -: 23.09.2009, 12:58:35 »

И на мен идеята ми харесва пък и да, няма да гледаме като бушмени пред бутилка от кока-кола :roll: на церемонията.
Активен

tesssa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • Око за око , Паста за зъби !
Re:Лингвисти?
« Отговор #4 -: 24.09.2009, 09:01:57 »

и аз съм напълно съгласна да се видим там, ама да се разберем де да не си висим двама трима там само ( и то без да знаем, че един друг се чакаме  :-D :-D :-D ) :rock:
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)
Re:Лингвисти?
« Отговор #5 -: 24.09.2009, 11:11:07 »

Дотук сме вече 4-ма, добре се развиват, нещата! Ако се съберем до 10-тина, направо фурор ще стане! :D Ами чакаме се отстрани на входа на ректората, не където е таблото, ами от другата страна и готово... Питаме се кой кого е и така. Аз съм Мария. :)
Активен

Daichi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Лингвисти?
« Отговор #6 -: 24.09.2009, 13:59:11 »

Събота в 12, пред Ректората, така ли да го разбирам? :Д До входа, отстрани.


Иначе аз след малко заминавам за Плд, и довечера ще мога да влезна в скайп, ако можете влезте и вие , да се разберем, ако не ви устройва горното.
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)
Re:Лингвисти?
« Отговор #7 -: 24.09.2009, 14:52:26 »

Събота в 12, пред Ректората, така ли да го разбирам? :Д До входа, отстрани.


Иначе аз след малко заминавам за Плд, и довечера ще мога да влезна в скайп, ако можете влезте и вие , да се разберем, ако не ви устройва горното.


Да, колега, точно така! :) Лек път на теб. Даже, ако искаш, за по лесно, пиши в първия си пост нещо от сорта на -Събираме се на 26.09.09г (събота), в 12ч пред ректората, отстрани до входа. За да е по-ясно за всички. :)
Активен

tesssa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • Око за око , Паста за зъби !
Re:Лингвисти?
« Отговор #8 -: 24.09.2009, 17:55:30 »

а така. а довечера пиши в скайпа аз мисля, че съм ти писала моя  :-D
Активен

Daichi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Лингвисти?
« Отговор #9 -: 24.09.2009, 22:55:42 »

Е, жалко! Не можахме да се засечем. D: Ти може и да си била онлайн, обаче не те забелязах, занимавах се с глупости. D: Както и да е, ни' се разбрахме тука , така че няма проблеми. В събота ще се видим.   :hihi:  Няма накъде.. :Д
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)
Re:Лингвисти?
« Отговор #10 -: 25.09.2009, 13:20:45 »

Колегиииии, малко сме несъобразителни  :hihi: ...
Задочниците още карат лекции и поради тази причина, покрай унито има супер мн народ... нека по-добре да се чакаме пред ректората, както се разбрахме, но отстрани до статуята на Паисий Хилендарски, вижда се мн ясно, даже има пейчици, че на входа едва може да влезнеш, камо ли да се чакаме, че да се и познаем!

И в крайна сметка само 3-ма човека ли ще сме!?!?!?  :-o :-X Не е на хубаво!  :s: :#4:
Активен

Mimsey

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
  • :)
Re:Лингвисти?
« Отговор #11 -: 26.09.2009, 14:43:29 »

Ех, колеги... колко изпуснахте само!  :-D Събрахме се толкова мн хора, толкова беше весело.... За протокола- бяхме аз и @Daichi + колега от лингвистиката с ИТ...  :rock: :D
Активен

tesssa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • Око за око , Паста за зъби !
Re:Лингвисти?
« Отговор #12 -: 26.09.2009, 18:41:54 »

Радвам се, че сте се събрали толкова много хора  :-) ние ще си наваксаме утре  :rock: :rock:
Активен

PlushenGad

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
  • And your point is?
Re:Лингвисти?
« Отговор #13 -: 27.09.2009, 13:54:16 »

Привет колеги, лингвисти. Сега, прочетох, че имало някакъв събор на групите, похвалете се как мина?

Сега, ако някой може да ми каже, къде мога да видя как са разпределени хората по групите за Лингвистика с АНГ. и Испански, защото аз не можах да ги намеря, пък утре нали ще се почва с лекцийте ;)
« Последна редакция: 27.09.2009, 14:31:00 от PlushenGad »
Активен