argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Приложна лингвистика с английски и испански 2010?  (Прочетена 3406 пъти)

~Lullaby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Предлагам да си направим една среща на 25 (събота) към 6-7. Кажете дали ви е удобно и ще се уточним за място ;)
Активен

Ivan IvanoFF

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте! И аз съм при вас. Иван се казвам. Някаква семестриална програма знаете ли да е излязла? :)
Активен

~Lullaby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравей колега ;) Мисля, че все още не е излязла програмата, иначе би трябвало да я публикуват в сайта :))
Активен

Ivan IvanoFF

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

И на мен така ми казаха, но просто да питам в случай, че не съм търсил на правилното място  :) Мерси все пак. Чао засега.
Активен

vancho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте. И аз съм Иван  :-D  :handshake: :handshake: :handshake: Много колежки нещо  :-D :-D :-D Иначе,колко човека ще сме класа?На групи ли ще сме,или всички заедно ще караме лекции?Някой ако има по подробна информация,да каже  :-D :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :y:
Активен

~Lullaby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

До колкото знам сме 20 човека, но не знам дали ще ни разделят на по-малки групи ;)
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/

Здравейте. И аз съм Иван  :-D  :handshake: :handshake: :handshake: Много колежки нещо  :-D :-D :-D Иначе,колко човека ще сме класа?На групи ли ще сме,или всички заедно ще караме лекции?Някой ако има по подробна информация,да каже  :-D :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :toivo: :y:
Хахахаха много въодушевени студенкти тази година, дано сте така през цялото следване  :-D най-напред се казва курс и след това броиката може да е обявена 20 като за начало, но може да са отпуснали и повече, така че като започнете ще ви кажат как ще ви разделят, много сте натърпеливи...  :-D
Активен

Fiorghra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
  • I'm a little pilot in your mind..

Я. : ))) И колеги се били престрашили!  :roll: Точно така.. без да ви е срам. :hihi:
Активен
Прощавам ти, че си такъв, преди да стана като теб..

allegrarab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте всички! Аз съм Весела. Малко късно се включвам, но ми е приятно да се запознаем! Моят скайп е allegra_91.
Активен

LaDyDMC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Някой да има представа как е станало разделението на групите? Защото никаква идея си нямам аз коя група съм  :-D
Активен

vvessy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

На мен лично всичко ми е мъгла  :-D
Активен

LaDyDMC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Ако някой ходи на откриването и разбере как стоят нещата ще съм му много благодарна, ако след това сподели, защото аз няма да мога да ида на откриването, за да разбера  :-)
Активен

vancho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Аз ще ходя.14'00 в концертна зала,а след това къде ще се ходи да раздават програмите?http://uni-plovdiv.bg/news.jsp?ln=1&id=1120&newsPageNumber=1 Тук пише нещо за 15:30 след това в ректората,обаче нашата специалност е няма,някой знае ли,къде трябва да се ходи след това? :-D
Активен

vvessy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Има я ,пише приложна лингвистика,а другите български + някакъв език са си отделни специалности :))
Активен

LaDyDMC

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

А в крайна сметка някой разбра ли как са ни разделяли по групи?Ако някой е разбрал, моля да пише, защото ми е тъмна Индия коя група съм и кога трябва да отида на лекции  :-D
Активен

Fiorghra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
  • I'm a little pilot in your mind..

То май никой не знае. :hihi: Утре като идем би трябвало да ни кажат... Разбрах нещо, че по факултетния номер се определяло в коя група да си, но не разбрах как става фатката. :hihi:
Активен
Прощавам ти, че си такъв, преди да стана като теб..

Didy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Значи по факултетния номер се определя ако завършва от 1 до 13 - А група
от14 до 25 Б група  :-) :-) :-)
Активен

vancho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

АА ок значи аз съм ''C'' група  :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Активен

~Lullaby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Ммм всъщност мисля, че си D група  :-D  :-D  :-D
Активен

Hardstyle

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
    • http://www.vbox7.com/play:5c5c15aa

Здравейте  :-)   искам да попитам дали някои знае кога е изпита при професор дженкинс :).Благодаря предварително.
Активен