Факултети > Филологически факултет

Българска филология - задочно

<< < (3/9) > >>

Диана:

--- Цитат на: Mantram в 14.08.2012, 22:34:54 ---Благодарности към Диана! Има логика всичко да е съсредоточено в Ректората, при положение, че факултетът ни е там.

Фейсбук група БФ (задочно), които сега са първи курс - http://www.facebook.com/groups/449433131768572/



--- Край на цитат ---

Ако имаш други въпроси, ще се радвам да помогна, след като веднъж съм минала през АВИТО-то, както се наричаше дисциплината.

Mantram:
Защо се нарича АВИТО?:)


И като имаш готовност, аз да питам:)
1. Всички зали и аудитории, в които ще ни преподават са в Ректората, нали?
2. В Лаборатория ТСО ли започваме или ще има и нещо преди това? Там ли ще ни раздадат книжките?
3. Само от записките от лекции ли е възможно да се учи? Това наистина ме притеснява, защото пища доста бавно. Учебници? Или който пропусне лекцията, няма как да си набави материала, ако не се моли на колегите?

Диана:

--- Цитат на: Mantram в 17.08.2012, 23:55:20 ---Защо се нарича АВИТО?:)


И като имаш готовност, аз да питам:)
1. Всички зали и аудитории, в които ще ни преподават са в Ректората, нали?
2. В Лаборатория ТСО ли започваме или ще има и нещо преди това? Там ли ще ни раздадат книжките?
3. Само от записките от лекции ли е възможно да се учи? Това наистина ме притеснява, защото пища доста бавно. Учебници? Или който пропусне лекцията, няма как да си набави материала, ако не се моли на колегите?

--- Край на цитат ---

АВИТО= АудиоВизуални И Информационни Технологии в Образованието

1.По принцип - да, но е възможно да караш лекции и на "Костаки Пеев".
2.Ако имаш предвид началото на учебната година, тя се открива в зала в центъра на града, някъде до "Принцес Тримонциум".Самите занятия по АВИТО започват и завършват в края на деня с оценка, т.нар. текуща оценка. Ще сте разделени на групи (при нас бяха две групи)
3.Почти няма да има какво да записваш.

Mantram:
Почти няма да имам какво да записвам при занятията по АВИТО, предполагам. Аз говорех въобще за целия учебен процес на задочното обучение.
Щом занятията ни почват рано сутринта на 08.09., това официално откриване на предния ден ли е? Или то е само за редовното обучение?

Диана, ти задочно ли си била или редовно?

Хора, пак да кажа, че има фейсбук група за нашата специалност, моля тук - http://www.facebook.com/groups/449433131768572/

narcisse:
Не ми отваря линка за групата във фейсбук . :|

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия