argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Резултати от изпита по Счетоводни стандарти  (Прочетена 1811 пъти)

blondi_7

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Има ли резултати от изпита?
Активен

Стаси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 346
  • НАЗАД... стъпил си ми в аурата.

Има. Провери в сайта на ФИСН - проверка на оценки.
Активен
Дзен...

stoencheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
СС
« Отговор #2 -: 11.02.2010, 18:44:09 »

Благодаря.
Активен

katerinata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Kolegi kak sa vi ocenkite??? Az ochakvah poveche, a imam 3???
Активен

Stefana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Колежке вие сте добре!!! И аз  очаквах 3, но имам 2!!
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

хаха и аз съм на твоето положение Стефана.....а случайно някой да е запознат кога ще имаме поправка-надявам се да не бъде наистина чаааак септември.....а колкото до оценките-надявам се по-добре да нуча нещата и др път да имам вече поне 3 ,че при него повече е много трудно  :-X
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Дано наистина да има поправка по скоро, че с тия 2-ки дето е напраскал незнам как ще ги поправяме,ако има дата за поправка моля някои да пише за да знаем.Благодаря предварително.
Активен

juli_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60

на мен никаква оценка не ми излиза в сайта на ПУ . На вас и двойките ли ви излизат там?
Активен

mimence_y

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57

Трябва фак.номер и ЕГН да въведеш и ти излиза оценката, незнам защо нямаш.
Активен

juli_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60

Базата данни с оценки е в процес на попълване...

Последна актуализация на базата с оценките:



Само това ми пише , но не мога да разбера как може такова безобразие, вчера на крак отидох да попитам , трябваше да чакам коконата половин час да се наговори по телефона , за да ми заяви че резултати няма , а то е имало. Направо не знам какво да мисля и правя!!! Много съм ядосана!!! По телефона информация не дават , на място не дават , а за какво ги плащаме тези големи такси?
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Колеги нали става въпрос за изпита по стандарти,който се проведе на 06.02.2010?На мен лично оценка не ми излиза като въведа егн и фак.№.Мога ли да помоля някой ,който е от Пловдив да ми провери оценката понеже аз съм от друг град,а и инспекторката не иска да съобщава оценки по телефона.Много ще съм благодарна.Нека  който може да ми провери оценката пише за да му оставя фак.№.
Активен
Аплодисментите са за мен.

juli_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60

на мен не ми пречи да проверя на всички, но ми казват че резултати няма. това е проблемът. иначе сигурно понеделник или вторник пак ще ходя.
Активен

lifestyle

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

на мен никаква оценка не ми излиза в сайта на ПУ . На вас и двойките ли ви излизат там?

Има оценки, сигурно не си придвижила страницата надясно и затова не виждаш оценката (има един плъзгач, или както там се казва :?, отдолу на страницата, придвижи го надясно). Предполагам, че там е проблемът :-)
« Последна редакция: 12.02.2010, 18:36:33 от lifestyle »
Активен

lifequard

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Няма ли ги някаде изложени резултатите,или трябва инспекторката да се пита ?
Активен

juli_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 60

на мен никаква оценка не ми излиза в сайта на ПУ . На вас и двойките ли ви излизат там?

Има оценки, сигурно не си придвижила страницата надясно и затова не виждаш оценката (има един плъзгач, или както там се казва :?, отдолу на страницата, придвижи го надясно). Предполагам, че там е проблемът :-)


няма я ,от вашата година я има тази практика  с оценки в сайта , при нас я нямаше
Активен