argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Теми за предварителен. Спешно...  (Прочетена 559 пъти)

PIT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте значи искам да попитам някой може ли да ми каже какви са били темите за тас годишния (2010) предварителен, а може би и за редовния изпит темите и съответно от кои учебници е трябвало да се учат. Ако някой разполага с някакъв конспект за това какво е трябвало да се учи, или разполага със стария справочник нека да сподели. Информацията ми е нужна защото смятам да се явявам тази година дето идва (2011) на предварителни по-тези икономически специалности, но проблемът е, че не успявам да разбера какво трябва да уча. Защото в момента чета един доста голям учебник, но... като цяло чета на сляпо.
А и между другото кога излиза новия справочник, предполагам към края на януари може би?
Благодаря за отделеното време, дано да успеете да ми помогнете.
Чао и поздрави :) :) :)
Активен

Kristin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 178
  • Маркетинг З, II-ри курс
Re:Теми за предварителен. Спешно...
« Отговор #1 -: 07.12.2010, 09:38:40 »

За какъв учебник говориш?
Темата на редовния беше "Кога целта оправдава средствата?" а на предварителния не мога да се сетя.
Активен
Пътят е дълъг, но накрая разбираш, че пътуването е основната цел.

PIT

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Теми за предварителен. Спешно...
« Отговор #2 -: 07.12.2010, 12:46:52 »

Ами общо казано трябва ми някой който ще ходи или е ходил  тази година на предварителни и има стария справочник, че ми каже какви са темите които се включват за да разбера какво трябва да се учи. А ако питаш от какъв учебник чета ми той е един голям зелен за кандидат-студенти но мисля че изданието му е от 2005-та и ще има доста отпаднали теми от него.
Активен

Kristin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 178
  • Маркетинг З, II-ри курс
Re:Теми за предварителен. Спешно...
« Отговор #3 -: 07.12.2010, 18:21:23 »

Не мисля, че има справочник с темите, които е възможно да се паднат.Всъщност аз не съм си купувала и не съм сигурна, просто предполагам.Стига да свикнеш да пишеш есета, да ги структурираш добре, да се изразяваш правилно, няма значение каква ще е темата.Ако си научила основното, ще можеш да се справиш с всяка тема.
Активен
Пътят е дълъг, но накрая разбираш, че пътуването е основната цел.