argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: История на славистиката и българистиката  (Прочетена 1488 пъти)

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Колеги, много ще се раздвам, ако някой може да ми каже как минава изпита при Куцаров - история на славистиката и българистиката!Тези, които са се явявали, знаят ,че материалът е слабо казано много и темите са пълни с имена, които незнам дали някой би могъл да ги запомни всичките.  :headbang: Затова питам,ако някой се е явявал, да каже много ли изисква Куцаров или  иска наистина най-важното с няколко думи? благодаря предварително  :-)
« Последна редакция: 20.06.2007, 13:13:31 от paralax »
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

Сигурно ти е вече късно, но все пак да пиша - изпитът минава нормално. Добре е да си знаеш славистичните конгреси и по-старата история на славистичните и българистичните центрове. Естествено е никой да не очаква от теб да помниш наизуст личния състав на съвременните преподаватели в някой си университет.
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

paralax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37

Да, той вече мина, но все пак ти благодаря, че ми отговори!Да разбирам ли, че, щом си  имал изпит по история на славистиката и българистиката при проф.Куцаров, си имал и изпит  по история на лингвистичните учения при доц.Чобанов????????  Моля те пиши ми  :-)
Активен

Маймунчо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96

Ходих на лекции при доц. Чобанов по История на лингвистичните учения, но беше на абсолютно доброволни начала (само от интерес - друга специалност съм иначе). На изпита тогава всички си минаха нормално, в никакъв случай няма ексцесии както на езикознанието в първи курс :)
Активен
Самый отдаленный край Вселенной к чему-нибудь да близок, самый близкий от чего-нибудь да отдален.
К. Прутков

all - me

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

някой би ли ми казал какви въпроси са се паднали миналата или по-миналата година на изпита при Куцаров?
Активен

FIFPlovdiv

  • Гост

Пояснявайте за кой Куцаров говорите - старши или младши  :wink:
Активен