argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Искам да питам нещо важно за мен!  (Прочетена 1451 пъти)

lowrider

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Миналата година се записах Бизнес информационни технологии , но се получи така , че нямах възможност да посещавам лекции и упражнения и следователно не успях да взема нито 1 изпит. Въпроса ми е дали мога да презапиша на ново пак 1ви курс и каква е процедурата.
Звънях в учебен отдел , но ми казаха да звънна след 10ти , за това пиша тук( не ми се чака)
Активен

ascaron50

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Искам да питам нещо важно за мен!
« Отговор #1 -: 04.09.2012, 16:46:38 »

мисля че ако влезеш у фми-то и отвлечеш няколко човека или почнеш да палиш , да блъскаш и да чупиш като луд може и да ти обърнат внимание
Активен

borovaka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Искам да питам нещо важно за мен!
« Отговор #2 -: 05.09.2012, 08:56:34 »

Аз имам опит от други университети и не съм 100% сигурен, че във ПУ е така, но по принцип ако не си издържал успешно курса на всякъде ти дават възможност да го презапишеш. Разбира се, трябва да си платиш отново семестрите, но не би трябвало да е проблем.
Активен

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Re:Искам да питам нещо важно за мен!
« Отговор #3 -: 05.09.2012, 12:15:06 »

мисля че ако влезеш у фми-то и отвлечеш няколко човека или почнеш да палиш , да блъскаш и да чупиш като луд може и да ти обърнат внимание

ascaron50, форумът не е официална форма за комуникация в ПУ. Никой от ръководството и администрацията не е длъжен да следи какво се публикува тук, нито пък да отговаря в този форум.

След като учебен отдел не може да отговори преди 10ти (може би са в отпуска) не знам от кого очаквате да получите достоверна информация точно тук.
Активен

lowrider

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Искам да питам нещо важно за мен!
« Отговор #4 -: 05.09.2012, 12:52:53 »

Мерси все пак за отговорите , добих някаква представа за кво става въпрос, но най ясно и точно ще ми обеснят от учебен отдел , ще чакам до 10ти :)
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Искам да питам нещо важно за мен!
« Отговор #5 -: 05.09.2012, 16:47:49 »

Вашата инспекторка ще е на работа след 10-ти наистина. Няма да има проблеми, ще презапишете (прекъснете) и когато си вземете изпитите, ще продължите във 2 курс. Е, за таксите не съм сигурен в пълен размер ли се плащат - това вече ще ви каже инспекторката.
Активен