argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит  (Прочетена 2617 пъти)

green light

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Държавен изпит
« -: 01.12.2009, 18:11:03 »

Здравейте бих искала да питам колко горе долу  трябва да е е обема на 1 тема за държавния изпит за биологическите специалности  как става оценяването  на темите след това, и къде мога да видя датите на провеждане  за 2010 ако разбира се са  излезнали вече.Също дали самите студенти могат да ходят при преподавателите за информация относно съответните теми защото повечето са доста обемни ( 30-40 листа в учебника) и надали се иска всичко да се напише.Предварително благодаря  :bow:
Активен

four_fingers

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
  • BIOLOGIQ
Re:Държавен изпит
« Отговор #1 -: 02.12.2009, 20:36:56 »

ами ..какво зна4и об емни..30 страници..досега не си ли 4ел у4ебници по над 30 страници.някой ако ни гледа ще се смее..и после специалисти сме щяли да ставаме.......ебати
Активен

green light

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Държавен изпит
« Отговор #2 -: 04.12.2009, 13:43:16 »

извиняваи но ако ти можеш да напишеш 30-40 страници  само от 1 тема при положение че имаш 2 и стават около 100  браво на тебе не мисля че физически е възможно това да стане за 4-5 4аса
Активен

four_fingers

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
  • BIOLOGIQ
Re:Държавен изпит
« Отговор #3 -: 04.12.2009, 22:31:44 »

извинявай, явно не съм се изразил правилно...нямах предвид да пишеш 30 страници-ясно 4е не е малко...имах предвид ,4е за нау4аване не е много.а колкото до посането,мисля 4е няма да искат толкова.все пак и от най-важното,което напишеш ще разберат какво си нау4ил,а и без допълнителни въпроси няма да мине...нали
Активен

TIMONOV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
Re:Държавен изпит
« Отговор #4 -: 07.12.2009, 18:06:43 »

На държавния изпит по биология се падат два въпроса от съответните дисциплини от коспекта! После въпросите се оценяват от преподавателите от съответната дисциплина. А който е Биология  и Химия , държавния изпит е просто от  5 въпроса просто трябвяа да се пише поне по 4 . И аз чакам държавния по химия по биология си го взех ощте миналата година . Просто химията е мъка !
Активен

petar89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Държавен изпит
« Отговор #5 -: 20.01.2011, 14:46:44 »

Относно държавният изпит,  кажете малко повече за него . Кога се провежда , примерно аз би трябвало до лятото на 2012,  да завърша и какво следва ?Конспекта относно този държавен изпит,  кога и къде може да се види . Някой казват , че включвал 30 въпроса,  по 2 от основните предмети ? Кога аз мога да се сдобия с такъв конспект,  защото все пак трябва и някаква подготовка , нали .
Активен

geri_1221

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Държавен изпит
« Отговор #6 -: 23.07.2011, 15:17:20 »

Imam gotovi razviti temi za dyrjaven izpit po biologiq
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:Държавен изпит
« Отговор #7 -: 23.07.2011, 20:36:10 »

Относно държавният изпит,  кажете малко повече за него . Кога се провежда , примерно аз би трябвало до лятото на 2012,  да завърша и какво следва ?Конспекта относно този държавен изпит,  кога и къде може да се види . Някой казват , че включвал 30 въпроса,  по 2 от основните предмети ? Кога аз мога да се сдобия с такъв конспект,  защото все пак трябва и някаква подготовка , нали .
Конспектът го качват в сайта на Биологическия факултет втория семестър.
Активен