argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: popravki za balgarska filologiq,1 kurs  (Прочетена 8909 пъти)

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #20 -: 27.08.2007, 12:47:25 »

ами аз мисля, че като си взел писмения не означава, че няма да се явяваш повторно. поне доколкото знам от по-горни курсове всеки изпит си е отделен за нея и не разделя писмен от устен. а не се знае дали този писмен ще е същия като миналия.щом те е скъсала на устния започваш отначало. не искам да те плаша, но съм останала с такова впечатление от разговорите си за изпита по античност с много и различни хора минали при нея.
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

danko@

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #21 -: 27.08.2007, 17:41:29 »

Здравейте бе колеги! Дани от 1-ва група:) Айде моля ви някой да ми драсне мейл с датите и часовете на всички поправки и ликвидации и ако може някой да ми пише дали може да се прехвърля задочно:) плс:) айде
« Последна редакция: 27.08.2007, 17:57:09 от fair »
Активен

Betelgeize

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #22 -: 28.08.2007, 10:46:42 »

Вярно ли е, че поправката по езикознание е на 17. Това въобще поправка ли е или направо ще ни ликвидира?!
Активен

don vito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #23 -: 28.08.2007, 12:24:18 »

Крис,сестра ми като се е явявала е имала устен защото си е била взела писмения като мен и затова се учудвам.Все пак благодаря за информацията
Активен

Angel_88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re: поправка по българска филология,1 kурс
« Отговор #24 -: 28.08.2007, 13:12:36 »

Колеги, никой ли незнае още кога е поправката при Чобанов?
« Последна редакция: 28.08.2007, 15:07:30 от Kelli_Mutu™ »
Активен
The best yet to come!!!

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #25 -: 29.08.2007, 12:06:52 »

ами цецо няма проблем.и аз не знам вече какво да мисля.не се шашкай сега от моите думи.аз просто ти казвам това, което знам.а ти щом казваш, че при сестра ти е бил друг случая- :-X . незнам какъв отговор вече да търся и от кого.ще се разбере в крайна сметка на поправката.  :-P
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #26 -: 29.08.2007, 14:21:23 »

ей хора, преди малко говорих по телефона с дияна николова, асистентката на клео, и я разпитах за изпита по античност.тя ми каза, че този път клео ще ни води изпита, че няма инфо какъв ще е, но знае само, че датата е само една на 13 и така си остава.няма да имаме два дни за изпит-устен и писмен, поне така ми каза.този път само клео щяла да изпитва и тя ще води изпита.така, че да очакваме всичко.ама поне ако е само писмен ще го избутаме и всичко ще свърши.това е от мен. :roll:
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Tears_dont_fall

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #27 -: 29.08.2007, 16:35:59 »

оле крис,ти направо ме накара да се замисля дали да не скачам от някаде,клеото .... оле оле .... ще е ужасно,дано да е само писмено само,без да ни тормози,иначе предствяш ли си и след писмената част да почне да ни пита нещо и устно ... оле оле ... :-( :-( :-( :-( :-(
Активен
If I die Tomorrow
as the minutes fade away
I cant remember
Have I said all I can say?
Your my everything
You make me feel so alive
If I die tomorrow....

Betelgeize

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #28 -: 29.08.2007, 17:27:55 »

Поправката по езикознание е на 17.09 от 13.30 ч.
Активен

filibeto_girl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #29 -: 08.09.2007, 17:48:28 »

Аз завърших БФ отдавна /2002г./, но надали нещо се е променило оттогава, затова да ви кажа по мое време как беше - ако сте си взели писмения изпит на редовната сесия, но са ви скъсали на устния, горещо ви препоръчвам да се направите на луди и да идете пак на писмен, защото на устния просто нямате шансове - не се теглят билетчета, няма бонуси от рода на "какво сте чели?" и подобни човешки прояви. питат ви всякакви глупости и подробности, които няма откъде да знаете, а ако ви изпитват непосредствено след писмения изпит, бъдете сигурни че ще ви питат точно това, което не сте написали на теста, а следователно няма как да го знаете и два часа след теста. и още един съвет: отговаряйте на абсолютно всички въпроси, дори и да не сте сигурни, защото първото нещо което гледа клео е дали има бели полета. а има ли ги, къса без въобще да гледа как сте отговорили на другите въпроси. това, че е казала, че пише 3 за 21 верни отговора от 40 въпроса /примерно/ означава, че първо трябва да сте отговорили на АБСОЛЮТНО всички въпроси, и едва тогава да ви брои верните отговори. Чао и успех! :)
Активен

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #30 -: 10.09.2007, 09:25:47 »

(bow) filibeto_girl на мен специално ми помогна много. (bow) (bow) (bow)  :y:
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #31 -: 10.09.2007, 09:27:04 »

е исках с това (bow) да кажа благодаря!!! :D
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

filibeto_girl

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #32 -: 10.09.2007, 19:06:47 »

(bow) filibeto_girl на мен специално ми помогна много. (bow) (bow) (bow)  :y:

успех и на теб, и на всичките ти колеги! а, и още нещо да кажа за този изпит - спокойно може вместо теб да се яви някой по-знаещ / :hihi:/, т.е.някой, който вече се е преборил с АЗЕЛ и има доброто желание да изкара и твоя изпит :) на този изпит обикновено има стотици /буквално!/ хора, студенти от минали години, от други специалности и всякакви други, така че в навалицата никой няма да ти гледа книжката, за да види дали наистина ти се явяваш на изпит или  някой добър приятел, така че и това е вариант. Остава само да намериш толкова добър приятел и си готова! Упех още веднъж! :)
Активен

BloodY_MarY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #33 -: 16.09.2007, 22:20:27 »

ами нещо за ликвидациите някой да знае? :?
Активен
....::l лигла l::....

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #34 -: 16.09.2007, 23:15:06 »

какво по-точно те интересува?датите или какво?
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

BloodY_MarY

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #35 -: 17.09.2007, 10:11:57 »

датите ми трябват, че знам само за тази на 20ти.
Активен
....::l лигла l::....

malak 4ovek

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
  • :))))
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #36 -: 17.09.2007, 12:05:50 »

ами знам ,че на 20.09 има ликвидация по старобългарски; на 27.09 -по античност и средновековие; на 28.09 - по стара българска литература.по литературна теория също има дата, но незнам кога е точно.мисля, че някъде между 22 и 24, но за по-сигурно провери на таблото пред учебен отдел(217стая).днес има поправка и при Чобанов от 13:30, и предполагам, че след изпита ще каже за дата за ликвидация.надявам се да съм помогнала, но пак ти казвам, ако искаш да разбереш със сигурност всички дати виж на таблото пред учебен отдел.там ги пише всички дати. :y: Успех.
Активен
Бъди неповторим, защото това, което се повтаря губи своя чар!!! Бъди себе си, защото само така ще докажеш, че си най - добрия!!! :)

Gnome

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #37 -: 26.09.2007, 02:33:04 »

Ей колеги,чудно ми е колко от нас станаха втори курс.И аз успях да се класирам/ама за какво ли  :roll: /,така или иначе продължавам.Остана ми един изпит,при нашия мил декан.И не му се сърдя на човека,прав си беше,как така няма да му говоря веднага,за какво ми е изобщо да мисля  :wink: Всичко си знам аз,без да мисля,ама май на устен все пак ти дават да си помислиш малко...Знам ли  :roll: И ето сега не спя,жълнувам се,утре ми е ликвидацията при него.За пръв път откакто съм в университета не ми с е ще да ида на изпит,а другите ги възприемах като предизвикателство.И все пак ще ида,щото знам ли,може пък да ми се падне някой въпрос дето съм го  научила добре и тая черна серия най-накрая да се свърши  :-)
Активен
Достигнал недостигнат ум,
в парите нямай вяра.
Какво е празния им шум -
тревичка пред чинара.

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #38 -: 26.09.2007, 10:14:22 »

Аз залагам на цифрата 40-50 максимум, а догодина ще останете още по-малко. Все пак какво стана на изпита днес?  :-)
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Gnome

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: popravki za balgarska filologiq,1 kurs
« Отговор #39 -: 26.09.2007, 11:55:44 »

Ами взех го  :rock: Не беше страшно,обаче скъса всички преди мен и мислех даже да се откажа...Сега си имам една красива тройка и ще се похаваля на целия свят :-P А колкото до изпитването, струва ми се,изобщо не искаше да къса.Оказа се обаче,че много малко хора сме останали,вероятно по-малко от 50,което ме изненада.Явно наистина много са са попаднали в БФ по случайност,защото не са ги приели каквото са искали.Иначе не мога да си обясня как така са се отказали толкова лесно.Е,вярно,на мен това ми беше единственият изпит,но все пак..БФ ми беше първо желание :-P Сега ще поспя,че от учене забравих да спя и да ям тия дни :hihi:
Активен
Достигнал недостигнат ум,
в парите нямай вяра.
Какво е празния им шум -
тревичка пред чинара.