argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпит по психология за НУПЧЕ първи курс?  (Прочетена 6131 пъти)

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85

Здравейте!Някой знае ли какъв ще бъде изпита по психология и кога?С тия лекции и тестчета които правиме аз нещо губя връзката!Сори ако въпроса ми е глупав - но...........аз не знам! :hihi:
Активен
:)

danito89

  • Гост

И аз се питам същото едни казват реферат др,че ще има някакъв испит трети пък като нас нищо незнаят трябва да го пита ме.Аз съм ПУП И НУП де ама сме при един и същи трябва да го пита ме иначе така ще остане..:)
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203

Ха честито НИ ,вече знаем  :-( :drunk:
Активен

danito89

  • Гост

Да колко ти излезе книгата Ели?
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85

Здравейте!Аз да си кажа каквото ме мъчи-мисля да отида на изпита-че с реферата може и да се прецакам.......а вие?
Активен
:)

danito89

  • Гост

Ще пиша реферат аз питах някой хора от 2 курс и те калесно е реферата а испита няммам време толкожа 19 теми да наъча.Видях книгата мн неша има и са огромни това е мойто мнение :)
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203

И аз почвам реферат,и да не го одобри в което се съмнявам на есен с песен наново същия хихиих,вече съм на 30 стр от книгата подчертавам най- важното преписвам вкарвам и мое нещо и така,той каза че при преписани абзаци наготово няма да е пълна 6-ца а към 5 хихихи :wink:

Айде сега ме черпете за  инфото :wink:
Активен

danito89

  • Гост

Аз пък др правя.Преписах от 1 2 глава най важното и направиь едно обобщение.Сега чета трета той нали каза да наблегнем на 3 и 7 а др глави ще напиша малко с едно обущение и така айде стига инфо от мене.Успехчета колеги
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85

И аз да се очета.........моят е един дълъг увод за същност на рефлексията и другото е от трета глава на две точки-свързани с обучението.Излезна 11 станици с главната и съдържанието-мисля така да остане.УСПЕХ НА ВСИЧКИ (и на себе си желая същото)
Активен
:)

danito89

  • Гост

Първо Честита Ножа Година на всички.По въпроса за психологията аз съм на 2 глава сега.Мойта идея е 1 2 глава да ги свържа и едно обощение да направя.После да наблегна на 3 и на рая от 3 глави да сложа заключение.Засега ми излизат 15 страници малко мн ама колкото повече толкова по добре:).Успехи и стискам палци!
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203

 :-) :-) :-)За  много години!

Абе колеги то някой има ли на въпросите май всички ще правим реферат!

Аз като ви чета още съм до никъде, само подчертавам и нищо не вдявам от тази рефлексия,адски нерефлексивно :-D ама не я усещам какво е още!

Само подчертавам после като почна да пиша ще видим ще има ли и 5 страници :drunk:

Я кажете кой как ще предава реферата ръкописно,напечатан, в папка,в пликче, подвързан???? :mmm:
Активен

danito89

  • Гост

Ми то реферата е най лесно а и по бързо ще стане испита 19 теми не ми се мота е :-)а и бъди спокойна Ели и з мн не схващам важното е да искара ме  :-D
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85

Дани.........дали е проверил рефератите този любимец 13?
Активен
:)

danito89

  • Гост

Надявам се ,че до сряда ще ги е проверил и мога да оправям документи за стипендия.Стискай палци сряда да е ок и да подадем документи те веч е е време да ги е проверил..колкото и да е зает... :-) :wink:
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85

И аз за това се притеснявам.....а и информация в сайта няма хахахахах ......може би на ректората да отидеме да провериме хахаха като за стипендиите...... :-D,Дани може ли да пишеш като ги провери, тъй като аз мисля да хода в Четвъртък за да не губа време.
Активен
:)

danito89

  • Гост

Ми да няма проблем аз още в четвъртък ще проверя сутринта може и сряда при инспекторката и без това имам лекция История на Педагогиката ще питам инспекторката :)
Активен

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/

колежки стига така сте се притеснявали.аааа  :-D рефлексията в познанието при василев ли кой беше там.По-малко от 5тица няма да изкарате :) ако бях видял по-рано моите материали щях да ви дам даже.Честито от сега  :wink:
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203

Тя не се притеснява за оценката каква ще е ,а кога ще я получи  за да подаде за стипендия,иначе то е ясно 5,6 дано де  :wink:
Активен

palavata_SUZI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 85

Мерси за пожеланията дано да е над 2 пък то и на 6 ще сме доволни ахахха......да проблема е за срока за стипендиите да не ни ги изяде тва сме 3 курса чакащи...... :-D
Активен
:)

peshooo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • forever summer!
    • http://nessebarmoto.com/

хах, и 4 курса да сте за един ден ги проверява  :-D ние му предадохме 2 курса и след 2 дни имахме резултатите  :hihi: как няма да сварите за стипендии те го знаят това всички даскали само ви играят,защото сте 1ви курс още.след 2рата година вече нищо няма да ви прави впечатление...затова хич да не ви пука  8-)
Активен
Ей дъъъъъъжд !!! :P