argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Куманова  (Прочетена 8936 пъти)

Ekaterina_Shakirova

  • Гост
Re: Куманова
« Отговор #40 -: 21.09.2011, 12:32:18 »

ДОСТАТЪЧНО ГОСПОДА!ПРЕМИНАХТЕ ВСЯКАКВА ГРАНИЦА!
1. НИКОЙ ДО СЕГА НЕ Е ИЗЛИЗАЛ РАЗПЛАКАН ОТ МОЯ КАБИНЕТ.
2. АКО ВИЕ СТЕ ЧЕСТНИ И ДОБЛЕСТНИ,НЕКА ЗАСТАНЕМ ЕДИН СРЕЩУ
ДРУГ И ГЛЕДАЙКИ СЕ В ОЧИТЕ,ДА ГО ПОТВЪРДИТЕ./ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЗА
ВАС Г-Н MONOPOLLYY И Г-Н FlexFit/
В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ВСИЧКО НАПИСАНО ОСТАВА ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ.
СРЕЩА ПО ВСЯКО ВРЕМЕ-КАБИНЕТ 235 ИЛИ ПРИ ПРЕКИЯ МИ НАЧАЛНИК-
Г-Н ДИМИТЪР БОЙКОВ-КАБИНЕТ 211.
Аз пък мисля,че Куманова е страхотен човек.На няколко пъти съм ходила да питам неща за специалността си тази година ще съм първи курс и жената ми е отговаряла съвсем спокойно много е добра,ако беше заядлива въобще отношението и щеше да бъде и към мен лошо.Аз се прехвърлих от сръбски с хърватски към български с турски език понеже искам да науча турския и да се усъвършенствам с българския и напротив инспекторката по сръбски и хърватски се заяде с едно момиче,че и умръзнало от първокурсници,които само питат побъркала се и момичето излезна разплакана,а Куманова се отнесе много добре към мен нищо,че ще съм първи курс.Никой не осъждам,но не само първи курс и другите имат въпроси относно обучението си и трябва да се пита,но не натрапчиво.Но важното е да знаем,че и преподавателите и инспекторите са хора и ако им обесняваме нещата спокойно ще ни разберат и отговорят по любезен начин.Аз съм за Куманова много ми допадна като човек и незнам,но като се записвах и другите колежки и колеги казаха ми,че е страхотен човек и винаги ще се намери някой да плюе както едно нещо не ти харесва и не стане на твоето винаги сме недоволни.  :-) :wink: :#6:
Активен