argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Търся сайт за курсове към Пловдивски университет.  (Прочетена 1409 пъти)

ddiddi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Преди около една седмица открих един сайт с доста курсове за изучаване на различни компютърни програми, от които например Front page , което по- специално ме интересува. Като пишеше, че преподавателят е Д. Георгиев. И се издава удостоверение за успешно завършен курс от пловдивски университет. От няколко дена се мъча отново да открия сайта, но нещо не успявам, какво ли не писах в търсачките, изгубих го някъде :-(. Моля ако някой го знае да ми го напише тук!
Благодаря предварително!
Активен

Ivelinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 430
    • My YouTube
Активен
There is always something waiting at the end of the road... if you are not willing to see it, you probably shouldn't be there

ddiddi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Да, много благодаря! :bravo: :-)
Активен

milenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

Дали тези курсове са за всеки който иска?  :s: Наскоро направих опит да запиша магистратура Бизнесинформатика с английски,но дали защото съм блондинка,дали защото завърших ПФ,инспекторката ме изгледа така,че втори път едва ли ще се осмеля да пробвам  :-D Ей,хора,и ние,блондинките имаме нужда от време навреме от малко образование  :wink: не ни подценявайте  :hihi:
Активен
Да живеят блондинките!

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Миленке, аз давам частни уроци по Информатика, но за жалост за магистратура не е ли по документи приема?

Иначе ще те образоваме, нямаш проблеми! Сериозни сме!  :-D

Опитай пак за магистратурата. Но виждам и изискване за тази магистратура, макар и 2 годишната:

Изисквания за прием: Бакалавърска степен по физически, икономически, инженерни и сродни на тях специалности.

Само за тази не пише такива, а изобщо само да си бакалавър: ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В УЧИЛИЩЕ
магистър (2 г.)


Говоря за магистратурите във ФМИ, разбира се!
« Последна редакция: 11.08.2007, 22:12:30 от Светослав Енков »
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

а да на milenka и аз бих давал частни уроци :))
щегувам се; ) ( не че не бих ) :)
Активен