argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 47   Надолу

Автор Тема: Молекулярна биология  (Прочетена 208573 пъти)

gerenceto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: Молекулярна биология
« Отговор #420 -: 24.07.2008, 13:23:15 »

Миналата година като сте кандидатсвали помните ли колко пълни шестици е имало и долу горе колко са били кандидатите с 5.50 нагоре.
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #421 -: 24.07.2008, 15:04:28 »

Миналата година като сте кандидатсвали помните ли колко пълни шестици е имало и долу горе колко са били кандидатите с 5.50 нагоре.
Ами пак бяха доста,но колко точно не знам.
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #422 -: 25.07.2008, 11:44:35 »

Абе квото и да е МБ РУУУЛЗ....такъв купон и толкова ненормални глави на едно място никъде нямааа  8-)
Активен
А наздраве :D

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #423 -: 25.07.2008, 20:03:21 »

Абе квото и да е МБ РУУУЛЗ....такъв купон и толкова ненормални глави на едно място никъде нямааа  8-)
:y:
Активен

No_Name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Молекулярна биология
« Отговор #424 -: 26.07.2008, 11:02:17 »

Здравеите! Искам да Ви попитам къде бихте предпочели да учите ако трябваше да избирате като знаете че и в БФ и Медицинския колеж имате реални шансове да влезете?Понеже при мен нещата стоят точно така и сега съм пред дилемата кое е по добро и къде реализацията е по голяма? :s: :-)
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #425 -: 26.07.2008, 13:47:46 »

Ами ние сме с идеята да се реализираме като бъдещи Генни Инжинери , Молекулярни Биолози , Клетъчни Вирусолози , Биоинформатици , Микробни биотехнолози и още куп интересни специалности,които им предстои огромна реализация в тепърва нарастващото широко поле на изява,даващо голяма гама от възможности.
Ако на теб ти се работи в болница да правиш по цял ден рентгенови снимки,да чистиш повръщаното ня накой болен или ако си момиче да помагаш на гинеколога да изражда дете тогава мястото ти е там пред спокойните и тихи наши лаборатории изпълнени само със звънкият ми глас и този на колегите ми по време на поредния ДНК тест  :-D

П.С. Колежките да не се стряскат от този ми начин на изразяване  :-D Мога да бъда и възпитан.но го крия някъде на дълбоко в мен  :roll: :-D а и съм влюбен ....  :drunk: :hihi: :-D
« Последна редакция: 27.07.2008, 01:02:23 от Dennise` »
Активен
А наздраве :D

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #426 -: 26.07.2008, 13:48:57 »

Здравеите! Искам да Ви попитам къде бихте предпочели да учите ако трябваше да избирате като знаете че и в БФ и Медицинския колеж имате реални шансове да влезете?Понеже при мен нещата стоят точно така и сега съм пред дилемата кое е по добро и къде реализацията е по голяма? :s: :-)
Аз исках само МБ и само тук.Но ти трябва сам/сама да решиш къде ще е по-добре за теб.Това едва ли ние можем да ти го кажем.Виж плановете и прецени.
Активен

ALFERA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Молекулярна биология
« Отговор #427 -: 26.07.2008, 20:41:54 »

 :mooning:
Активен

bobi_tyrboto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Молекулярна биология
« Отговор #428 -: 26.07.2008, 20:55:19 »

alex  :heart: denise
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #429 -: 27.07.2008, 01:02:59 »

И да паднем и да бием след последния изпит в Денис мн яко ще се напием  :drunk: :drunk: :drunk:
Активен
А наздраве :D

No_Name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Молекулярна биология
« Отговор #430 -: 27.07.2008, 11:35:53 »

е благодаря все пак за отговора.А от двете специалности МБ и Биотехнологии коя е по добрата? Доколкото знам за завършилите МБ реализацията на този етап е само в Германия.
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #431 -: 27.07.2008, 14:03:26 »

Незнаех че имаме Биотехнологии ????? Това го има във Вихи-Пихи до колкото знам.Да не се бъркаш с биоинформатика ?
Между другото погледни реално...докато завършиш МБ и магистратура има още 6 години  :roll:
Активен
А наздраве :D

Bunny87

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 563
  • Биологически Факултет
Re: Молекулярна биология
« Отговор #432 -: 27.07.2008, 14:39:31 »

И аз не знаех че има такава спец.?
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #433 -: 27.07.2008, 15:47:19 »

е благодаря все пак за отговора.А от двете специалности МБ и Биотехнологии коя е по добрата? Доколкото знам за завършилите МБ реализацията на този етап е само в Германия.
Ами не знам  колко човека и на мен ми казаха същото.Аз те съветвам да не слушаш само какво ти говорят другите,а и сама да търсиш.Аз само от все известния гугъл намерих молекулярни биолози,които си работат по специалността в България.Други мои познати-също.Вярно всичко е още в начален етап и тепърва тази наука ще навлиза в България,но както ти каза Денис,има години да се занимаваш с образованието си преди да започнеш работи.Успех :wink:
Активен

Light

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Молекулярна биология
« Отговор #434 -: 27.07.2008, 16:31:01 »

Здравейте!Някой може ли да ми каже дали имам някакъв шанс да вляза в ПУ със специалност "молекулярна биология", при положение, че на изпита имам 5.70?
Питам това и защото се опитах да си изчисля бала, но не успях.Ще се радвам ако някой ми отговори.Благодаря! :-)
Активен

Dennise`

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 235
  • Фитнесджия :)
Re: Молекулярна биология
« Отговор #435 -: 27.07.2008, 16:46:10 »

Това определено е колежка...само ми стигаше да и вида оценката..кат знам при нас мъжката част от аудиторията как се бяхме представели  :-D :-D :-D .Да колежке вътре си спокойно.... :roll:
Активен
А наздраве :D

Light

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Молекулярна биология
« Отговор #436 -: 27.07.2008, 16:54:18 »

Благодаря за мнението!Аз искрено се надявам наистина да ме приемат. :-)Въпреки това ме притеснява това, че четох пак във форума, че макс.бал е 36.00 ,а аз незнам как да си изчисля моя, защото е много объркано така както е написано в сайта как се изчислява балът. 
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re: Молекулярна биология
« Отговор #437 -: 27.07.2008, 17:06:35 »

Благодаря за мнението!Аз искрено се надявам наистина да ме приемат. :-)Въпреки това ме притеснява това, че четох пак във форума, че макс.бал е 36.00 ,а аз незнам как да си изчисля моя, защото е много объркано така както е написано в сайта как се изчислява балът. 
Зависи дали си държала матура по Биология-ако е така умножаваш оценката по от матурата по две и я събираш с оценката от изпита,умножена по 4.Ако не си държала ДЗИ,умножаваш изпита по пет и я събираш с  оценката по Билогия от дипломата.Успех :sun:
Активен

Light

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: Молекулярна биология
« Отговор #438 -: 27.07.2008, 17:10:18 »

Мерси! :-)Ако балът ми е 33.50 дали ще вляза със специалност "Молекулярна биология"?
Активен

No_Name

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re: Молекулярна биология
« Отговор #439 -: 27.07.2008, 17:23:59 »

Light а ти даржала ли си  матура по биология?
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 47   Нагоре