argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Скъсани 2ри семестър Финансов Мениджмънт  (Прочетена 2122 пъти)

Barca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
    • Free Knowledge Base

Колеги, знаете ли какво очаква всички, които са скъсани на някой от изпитите през втория семестър? Ще има ли поправка, така че да можем да се явим на държавния през септември или ще трябва да чакаме до 2010г?
Активен

anchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

Провери тук : http://fisn.uni-plovdiv.bg/MagRazpis/izpitisemII/finMBadmin.htm , след програмата за изпитите има информация за поправките. Поздрави !
Активен

Barca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
    • Free Knowledge Base

Благодаря.
Активен

Barca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
    • Free Knowledge Base

По всички предмети, които сме карали досега, излязоха дати за поправка - само за Техники на Финансиране няма? Някой знае ли нещо по въпроса?
Активен

Barca

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
    • Free Knowledge Base

По последни данни поправката при Виктор Христов остава за редовната поправителна сесия през Семптември.
Активен

Valentinaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Колеги, имате ли някакви примерни тестове по Финансов анализ, моля ако имате да им ги пратите  v_valentina_v@abv.bg
Активен

Valentinaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

А също и по Управление на инвестициите, някакви тестове???
Активен

stelly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

ох колега, мъчен въпрос. И аз съм като теб, но освен при Христов имам и още 1н изпит. Не виждам начин да се дипломирам тази година. Много съжалявам, че записах въобще магистратура. Някои хора забравиха, че са я карали (за 1 година и хоп) , а ние повече от 2 години ще се влачим, Срамота!!!
Активен

Ицкей

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 239

ох колега, мъчен въпрос. И аз съм като теб, но освен при Христов имам и още 1н изпит. Не виждам начин да се дипломирам тази година. Много съжалявам, че записах въобще магистратура. Някои хора забравиха, че са я карали (за 1 година и хоп) , а ние повече от 2 години ще се влачим, Срамота!!!

Следващата дата за държавен изпит е към края на февруари, така че спокойно  :wink:


Иначе е друга срамотата, а не тая...визираната...
Активен
Ицко иска поничка!

des_z

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

ИЦКЕЙ МОЛЯ ТЕ ПОМОГНИ МИ ПО ТЕХНИКИ НА ФИНАНСИРАНЕ
ТРЯБВАТ МИ МАТЕРИАЛИ ЗА ДА СЕ ПОТГОТВЯ ЗА ИЗПИТА
ПРЕДВАРИТЕЛНО ТИ БЛАГОДАРЯ
Активен