Факултети > Факултет по икономически и социални науки

#pu

<< < (2/3) > >>

politolog:
bibw, първо трябва да си изтегриш една мирка, ако нямаш, от   http://bgmirc.hit.bg/ примерно,  след това пишеш
--- Цитат ---/j pu
--- Край на цитат ---
и вече имаш удоволствието да си чатиш в официалния канал на Пловдивски университет.  :wink:

 viar4eto, аз знам, че няма почти никой и затова ви каня. Аз съм почти всеки ден там, а няма с кой да си приказвам.

viar4eto:
браво!!! добра инициатива си поел радвам се :) в канала може да стават мн яки лафове ако има повечко хора.

politolog:
Ето, viar4eto вече се ентусиазира  :-D Няма да сгрешите, ако последвате нейния светъл пример!

dobrika:
По принцип идеята е хубава, но ще ви кажа къде е преимуществото на този форум. Просто в IRC обсъжданията стават сега и веднага, всичко е на живо, което е супер, но ако някой не е в канала в момента просто няма да може да се включи в обсъждането. А сега темите стоят повече време и човек пише когато може. Затова си мисля, че студентите предпочитат форума. освен това нещата тук са си и по-подредени и ясно се виждат. Но иначе такова нещо съм на мнение, че трябва да има и с радост се присъединявам към апела!!!

politolog:
Аз не казвам, че чата трябва да измести форума... И двете неща си имат предимства и недостатъци, така че най-добре да има и на двете места повече хора.
dobrika, между другото не съм съвсем съгласен с мнението ти по темата "България в ЕУ", но не знам защо тази тема вече е заключена и не мога да изкажа моите мисли и аргументи...   :x

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия