argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ИЗПИТ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК ЗА СПЕЦИАЛНОСТТА "АНГЛИЙСКИ ЕЗИК И МЕТОДИКА"  (Прочетена 4955 пъти)

yassen

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Искам да попитам дали някой се е явявал на изпита по английски език за специалността "английски език и методика", на какво ниво е, и още по-хубаво ще е, ако има човек, който сега я изучава или вече я е завършил? Моля за мнения!
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

здравейте, и аз ще кандидатствам за "Английски език и методика" , има ли повече инфо за изпита по английски?Някой от от "по-старите" колеги ,който се е явявал ако може да сподели подробности и изобщо какво и как се учи ако евентуално сме приети?


Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

И аз съм се спряла на тази магистратура.За изпита имам примерен вариант - диктовка + тест от няколко компонента.Ако някой иска да му пратя вариант,да ми пише на лично съобщение :)
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Здравей Поля, така се радвам че станахме 3-мка !!!  Искам да   да ми го пратиш този тест, и аз имам един вариант ,който ми пратиха още пролетта ,като се обадих да питам  ако искаш ще ти пратя него ,само да не се окаже че пращат един и същ хаха. Иначе днес се обаждах до ПУ и ми казаха че от понеделник  17,09 започва записването за изпита по английски!
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Активен

dea_2007

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Изпита ще е на 4.11 - така каза секретарката. Надявам се да се видим тогава  :-).
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Значи тази дата се очертава, и на мен така ми казаха по телефона, някой случайно да си е купил книжката с примерни тестове? Аз възнамерявах, но така и не отидох до университета:(((
« Последна редакция: 29.09.2012, 02:04:00 от Диана »
Активен

Tina_Tarnar

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
    • http://arto.bg/

Здравейте, искам да ви кажа, че продавам книжките си за изпита по английски език, купих ги от книжарничката пред ректората на ПУ. Оказа се, че аз няма да държа изпит. На който не е от Пловдив мога да му ги изпратя по еконт. Книжките са две с по 5 теста във всяка и струват 12 лева общо. Чисто нови са, неизползвани.Продавам ги за 10 лева. Пишете ми лично съобщение. Аз съм в Пловдив.
Активен
http://arto.bg/ - Езиково обучение. Преводи и легализация

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

А някой да е наясно за всяка магистратура поотделно ли се подават документи??? С отделно платена такса или?
Активен

dea_2007

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Знаете ли защо таксата за кандидатстване се плаща в деня на изпита ?
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

Таксата за кандидатстване би трябвало да се плати с подаването на документите,а самата такса за изпита най-вероятно се плаща в деня :)
Активен

dea_2007

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

И аз така мислех, но като отидох при секретарката тя ми каза - таксата в деня на изпита, а той се пада в неделя.  :roll:
Ако разберете нещо повече моля пишете.
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

Днес се обадих по телефона и ми казаха,че трябва да подам молба до 15 октомври,без да плащам каквито и да било такси.А в деня на самия изпит се заплащали около 50 лева,които покриват всичко,свързано с кандидатстването :)
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

И аз се чудех за тези такси, явно така практикуват. На мен също по телефона ми каза Жаклин Коен, че на място преди изпита...

« Последна редакция: 29.09.2012, 02:05:47 от Диана »
Активен

dea_2007

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Как се подготвяте за  изпита по английски ?
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Здр, ми аз чесно казано нямам идея как бих могла да се готвя.... обещаха ми книжките тези дни ще имам и др варианти на теста,но пак незнам дали ще има нещо общо с това ,което е на самият изпит...Преглеждам един речник даси припомня някоя и друга думичка .
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Здравейте пак!Аз получих уведомително писмо,че на 4,11  ще бъде изпита, предлагам да се съберем по-рано пред факултета да се видим и за кураж!И още - речници може ли да ползваме или уви?!
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Здравейте! Как мина изпита? Имаше ли диктовка?

Модератор:
Моля, пишете на кирилица! Благодаря!  :-) :wink: :bow:
« Последна редакция: 06.11.2012, 19:08:19 от Диана »
Активен

polq_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 130

Имаше диктовка :) Бивало и да няма ;) Сега сме в очакване на резултати.
Активен

cvmitrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Активен