argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: магистратура ПУПНУП-въпрос  (Прочетена 790 пъти)

summer

  • Гост

Здравейте.Искам да ви попитам относно магистратурите в педагогическия факултет -кога се подават документи ?
За магистратура "начална и предучилищна педогогика" ще ви  попитам- на този линк са за новата 2013-2014г http://old.uni-plovdiv.bg/pedagogy/site.jsp?ln=1&id=660  -магистратурата за Пловдив ли е ,или е във филиала на Кърджали?Нова ли е тази магистратура за Пловдив?(Питам ,защото няма смисъл да кандидатсвам и като отида да се излагам,че не зная и да  ме върнат,а все пак вече всичко подлагам под съмнение,защото преди години един човек   ми беше казал ,че отишъл да кандидатства в ПУ в Пловдив,а магистратурата била в друг град ,а друг човек,пък че изобщо не се състояла,загубил си цялата година ,а не е редно да се губят години в чакане,защото все пак живеем  не преди новата ера.)  В СУ са известени абсолютно всички срокове вече. Надявам се тук някой да ми помогне с отговор на въпроса дали става въпрос за Пловдив или Кърджали.
Благодаря предварително
« Последна редакция: 22.06.2013, 22:22:39 от summer »
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Re:магистратура ПУПНУП-въпрос
« Отговор #1 -: 23.06.2013, 10:23:58 »

Доколкото знам всичко се води в Пловдив,а кандидатстването е от 10-27 септември в деканата на съответния факултет или при инспектора на специалността. Разбира се всичко това и още много подробности има в справочника за магистърските програми.
Активен

mihaella_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: магистратура ПУПНУП-въпрос
« Отговор #2 -: 07.10.2013, 17:22:47 »

А някой има ли представа къде точно в сайта ще се обяви списъка с класиралите се?
Активен

sprint

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: магистратура ПУПНУП-въпрос
« Отговор #3 -: 08.10.2013, 17:48:52 »

На сайта на педагогически факултет са обявени класираните.Ако иска някой да направи група във фейсбук и да добави линка.
Активен