argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: PHP курс в ПУ “Паисий Хилендарски” през учебната 2012/2013 година  (Прочетена 2332 пъти)

viscomp

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

За четвърта поредна година фирма „Вискомп“ ще проведе три курса по програмиране с езика PHP, в три последователни триместъра в рамките на учебната 2012/2013 година.

Целта на курса е запознаване на аудиторията с основите на уеб базираните приложения, синтаксиса на PHP, променливи, оператори и функции. Обектноориентирано програмиране, шаблони за дизайн и бази от данни.

Всяка от трите части ще представлява отделна факултативна дисциплина за всички студенти от ФМИ. Външни лица (не-учащи или студенти на ПУ, които не са във Факултета по Математика и Информатика) ще могат да го посещават при условия, определени от канцеларията на Факултета.

Подробен конспект и програма на лекциите от първата част можете да намерите на http://phplab.viscomp.bg/ , където ще можете и да се регистрирате за посещение на курса. Регистрацията ще е отворена до запълване на квотата ни от 50 човека, но не по-късно от 13.10.2012 г.

Първото занятие ще се проведе на 06.10.2012 г. (събота) от 09:15 ч. в зала 546, на 5 етаж в Нова сграда на Пловдивски университет “Паисий Хилендарски”,  Факултет Математика и информатика.

При възникнали допълнителни въпроси, може да изпращате запитвания на: phplab@viscomp.bg
Активен

Panta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Имам огромното желание да се запиша за тези курсове.Тази година записах магистратура Софтуерни технологии (2г.) във ФМИ,но тъй като все още не сме започнали,не си знам факултетния номер.Искам да попитам има ли някакъв начин да се запиша?
« Последна редакция: 29.09.2012, 01:51:52 от Panta »
Активен

viscomp

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Имам огромното желание да се запиша за тези курсове.Тази година записах магистратура Софтуерни технологии (2г.) във ФМИ,но тъй като все още не сме започнали,не си знам факултетния номер.Искам да попитам има ли някакъв начин да се запиша?

@Panta: Разбира се, че може да се запишеш. Направи си регистрация на http://phplab.viscomp.bg, а впоследствие когато знаеш факултетния номер, ще си редактираш профила.

Поздрави,
Атанас Василев
Активен

Georgi Zhelyazkov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,

Студент съм първи курс Софтуерни технологии 2г. в ПУ и не успях да се запиша за курса по PHP - първа част.Въпросът ми е, възможно ли е да участвам (да се запиша) за втората и трета част, в такъв случай?
Имам познания отностно PHP, които покриват целта на първа част от курса.За доказването им мога да направя курсовия проект, побликуван в сайта на курса или по друг начин, по Ваша преценка.
Вторият ми въпрос е, възможно ли е желанието ми да бъде удоволетворено, и ако да, по какъв начин би било възможно това да  стане?

Прилагам email: georgi_zhelyazkov_@abv.bg - в случай, че Ви е от полза.

Поздрави !!!
« Последна редакция: 10.12.2012, 11:37:59 от Таньо Иванов »
Активен