argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Храната на студентския стол.  (Прочетена 2126 пъти)

GeorgiIliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте бих искал да знам приемливо ли е качеството на храната в студентския стол ? Какво е менюто и цените долу горе и имат ли право задочниците да ползват студентския стол ?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re: Храната на студентския стол.
« Отговор #1 -: 05.09.2013, 13:43:42 »

Здравейте бих искал да знам приемливо ли е качеството на храната в студентския стол ? Какво е менюто и цените долу горе и имат ли право задочниците да ползват студентския стол ?
абсолютно всички имат право да ползват стола,дори и хора,които не учат в ПУ аз лично съм яла 2-3 пъти горе долу е добре храната,някой път е студена,но сега не могат постоаянно да затоплят щото всеки идва по различно време и така,аз лично малко хигиената ме съмнява и затова избягвам да ям там,или ако не си обтривам приборите с мокра кърпичка за моя сигурност,иначе цените за мен лично за достъпни и до доста за сметка по двете кафета отвън,да цените са добри
Активен

GeorgiIliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Храната на студентския стол.
« Отговор #2 -: 05.09.2013, 20:23:46 »

А каква храна се предлага ? Гледам учебния си график и виждам че между 13:15 и 14:00 ще имаме почивка от около 45 минути достатъчно ли ще е това време да се наяде човек ? Има ли големи опашки ?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re: Храната на студентския стол.
« Отговор #3 -: 05.09.2013, 20:31:45 »

ами различно е понякога има доста опашка да, тъй като няма ограничения да са само студенти,но да ще ти стигне времето ти да не ядеш едва,едва,ами най различна е храната има десерти,порции например свинска пържола със салата или картофки еи такива комбинации,супи винаги има по 2-3 вида ястия и ти си избираш слагаш си на таблата и отиваш на касата отделно си избираш и десерти имма и пакети за храна за вкъщи,а отделно може и да им кажеш например,че пилешката супа е искаш за вкъщи и те ти я слагат и си я папаш у вас :-)а иначе това е кофти със толкова много и дъэлги почивки :-X
Активен

GeorgiIliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Храната на студентския стол.
« Отговор #4 -: 05.09.2013, 21:34:02 »

В какъв смисъл е кофти с толкова много и дълги почивки ? А отделно има ли алтернатива на студентските столове напримерно ако виждаш че опашката е голяма или това което се предлага не ти харесва има ли заведения за бързо хранене в непосредствена близост до Новата Сграда на ПУ на добри цени ?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re: Храната на студентския стол.
« Отговор #5 -: 05.09.2013, 21:51:43 »

не няма,има две кафета и в двете предлагат тостери,принцеси,а в едното даже и супи,но са доста скъпички :?
Активен