argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Сградата на "Костаки Пеев"  (Прочетена 1447 пъти)

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Сградата на "Костаки Пеев"
« -: 06.08.2009, 23:09:47 »

Колеги, днес попаднах на новина в сайта на ПУ, която ме изненада приятно. ПУ е обявил конкурс за основен ремонт на сградата на ул. "Костаки Пеев". Сградата отдавна имаше нужда от основен ремонт.  :bravo: :-)
Активен
Love, love and love.

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Сградата на "Костаки Пеев"
« Отговор #1 -: 07.08.2009, 00:33:10 »

Чудя се коя фирма ще спечели ,от   Герб ли   , от Бсп ли конкурса? Ако е от Герб ще трябва да го боядисат цикламено сигурно . Някой знае ли знамето на Герб?
Активен
Всичко е любов

imvera

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Re:Сградата на "Костаки Пеев"
« Отговор #2 -: 07.08.2009, 20:23:13 »

Абе,Марине,боли те фара в какъв цвят точно ще боядисат тази гробница и кой ще изпълни проекта.Няма да сме нито ти,нито аз.Важното е ,че най-сетне сградата ще придобие някакъв вид.Можеха преди това от унито да изкарат някой лве,като я дадат под наем на някое филмово студио за снимки на треторазредни хорър филми,ама мениджмънта не им е най-силната страна...
Както и да е,начинанието е похвално. :D
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Сградата на "Костаки Пеев"
« Отговор #3 -: 08.08.2009, 00:56:17 »

Съгласен съм с тебе при такива железни аргументи! Зададох риторичен въпрос , защото навремето учих в училище "Душо Х. Деков " , та директора (бог да го прости ) , го беше боядисал   в   розово като че ли е от БСП!
Абе,Марине,боли те фара в какъв цвят точно ще боядисат тази гробница и кой ще изпълни проекта.Няма да сме нито ти,нито аз.Важното е ,че най-сетне сградата ще придобие някакъв вид.Можеха преди това от унито да изкарат някой лве,като я дадат под наем на някое филмово студио за снимки на треторазредни хорър филми,ама мениджмънта не им е най-силната страна...
Както и да е,начинанието е похвално. :D
.
Активен
Всичко е любов