argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Търся PHP програмист ,който да разбира от Wordpress  (Прочетена 1767 пъти)

iisark

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,
Получих съвет от ваш колега,че тук мога да намеря добър програмист в Пловдив за изпълнението на една задача.Имам директория  направена на Wordpress.
В нея има категории и населени места.Примерно,някой иска да добави листинг и избира категория: "Интернет" и населено място: "Пловдив",листинга,когато бъде одобрен,отива в 3 категории:
example.com/plovdiv
example.com/internet
example.com/plovdiv/internet.
Аз искам да добавя и подкатегории.Тоест,когато някой избере категория: "Интернет",да може да избере и под категория,примерно: "Хостинг"
Същото важи и за населените места - когато избере: "Пловдив",да може да избере и квартал.
Най-лесно ще обясня на живо с нагледни примери,затова ако има желаещи,могат да ми се обадят на тел.: 0878 248 179 Краси.Имам и много други задачи за изпълнение,така че ми трябва кадърен човек:)

Активен

VasilSlavchev

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • Vasil Slavchev

Здрасти. Дай повече инфо как си ги добавил тея категории и населени места, на таблици или отделни файлове. Искаш да може да ти чеква само една или множество карегории и да ти вади по тях резултати. Има кадърни хора, които сигурно биха се справили. :-)
Активен

lamerko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 211
    • Моят блог

[offtopic]
То човека може вече да няма сайт... от вчера има масова атака към wp-login.php и wp-config.php - масово хостинг компаниите вчера вечерта (9.04.2013, около 22:00) блокираха хостнатите системи, базирани на Wordpress. Приемете го като предупреждение, ако имате подобен сайт.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

lamerko, нещо ново ли е това или някой е решил да се доказва? Не намерих нищо тревожно за WP... нищо повече от нормалните дертове  :hihi:
Активен

lamerko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 211
    • Моят блог

Ами явно е нещо ново - вероятно бъга все още не е итекъл, но 3 ботнет мрежи са задействани. Получих от няколко места подобни съобщения:

, след което се сетих, че на служебите сървъри има няколко сайта на Wordpress погледнах логовете и направо спях apache-тата :)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Хай, благодаря ти много!!

Мммда, тъпо. Аз порових из сайтовете на WP, но не намерих нещо официално анонсирано. Покрай цялото това ровене обаче си дадох сметка колко уязвим е WP.

Сърдечни поздрави и благодаря за инфото!
Активен