argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)  (Прочетена 6229 пъти)

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

Искам само да поздравя всички организатори и етц. за добре свършената работа всичко беше супер.
Само се надявам като доиде момента и ние да завършваме още да се организира подобно мероприятие .
За програмата сичко беше супер ас го наблюдавах от 1ва аудитория де. Чесно казано на мен малко ми се видя дълга музикалната програма в началото обаче доколкото разбрах тъи като говорих с 2-3 завършващи на тях много им е харесало така че ВСИЧКО е Супер .. особенно празненството след това. :+) .
до Асистент Илиев : няма да се оплаквам от музиката всичко си беше супер , е може би чалгата не беше много ама ся няма да се издавам че съм чалгар я   .
Всичко  беше супер поздравления на всички .
Някои може би ще се запитат ама къв е смисала от тая тема и етц.
немога да не напиша тема чесно казано още снощи щях да го направя ама не бях в състояние , пиша тема защото сички знаем какво е абитюренска ( дано се пише така ) та секи знае какво е и колко се говори за нея апак всащност не е почти нищо според мен тва вчера беше размазващо много по яко от абитюренска в ресотранта на 4 звезден хотел с разни костюми и рокли.
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #1 -: 31.10.2004, 21:19:00 »

а да и още нещо самнявам се да има друг университет кадето да правят нещо дори на 50% толкова добро ... тъи като всички звучи като реклама ще кажа с 2 думи какво спомена един човек завършил Софииски Университет нарочно няма да кажа името му (повечето сигорно ще се досетят де) та какво каза тои за за София/Софииски Университет. тъи като доста хора  качват този университет едва ли не на пиадестал .. ще кажа нещо такова :
<Найден> : Как протече раздаването на дипломите в СУ имаше ли нещп подобно
<"Един човек"> : ами .. ся ще ти кажа как наредихме се 100 човека пред канцеларията и един по един влизахме и ни раздаваха дипломите..

п.с. без коментар  
Активен

Mitak

  • Гост
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #2 -: 01.11.2004, 01:22:00 »

Грабна ни се акъла, ама се оправихме  
Поне преди да започне всичко си бяхме надули малко яка музика на усилвателя   Всичко беше направено с много голямо настроение.. поне аз бях на кеф, не знам - може да се дължи на уискито.
Зор беше докато се изчисти един гаден бръм от усилвателя, ама му е--хме майката  
И на оня лаптоп... имаше яка чалга  

Активен

Nikolay Manchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 185
    • http://www.manchev.org
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #3 -: 01.11.2004, 09:34:00 »

JOKe, като ме визираш мен, не се притеснявай да ми кажеш името   Всички знаете, че моите мнения винаги са крайни, но за сметка на това стоя зад тях с името си. Така че от тия анонимки няма смисъл  

И да те коригирам - аз съм завършил ФМИ на ПУ. Тези години, дето съм ги "излежал" в СУ въобще не ги броя  

Поздрави,

Николай Манчев
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #4 -: 01.11.2004, 16:12:00 »

Е сега ако разликата между ФМИ в ПУ и в СУ е само в начина на раздаването на дипломите - може да се преглътне някак си  
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #5 -: 01.11.2004, 20:43:00 »

а ве + овете на ПУ са безкраини не ми се пише  :+)
Николай Манчев ..   е аз първо ти бях написал името ама викам а ве я да го изтрия и го махнах то може би си личи че сам го коригирал набързо :П

имаше една много добра мисъл на една завършваща тази година ПУ ... тя каза защо не записах магистратура в СУ ами защото там си просто един от многото не се обръща внимание на индивидуланоста на човек и също така просто отношението преподавател студент в ПУ е супер а доколкото разбрах в СУ не е така ... в смисал дистранцията е много по голяма чесно казано с всеки следващ курс се повече плюсове на ПУ се слагат :> може да обсъдим обратното мнение на бира :>
а колкото до усилвателя мале незнам кво жужене е имало ама аз като доидох беше сичко супер силно и чисто и даже си спомням зех един балон и вибрираше супер яко от баса  
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #6 -: 01.11.2004, 21:00:00 »

Точно по темата диалог студент - преподавател във fmi има какво да се желае още (иключвам господина Манчев защото ми е водил курсове и знам че при него не е било така, както и още няколко други няма да споменавам имена) - ама я се пробвай да водиш диалог със Димчо Димов   А такива като него ги има доста във ФМИ ... Поне според моя личен опит от fmi доста преподаватели не си вършат добре работата (особено тея по информатика), в смисъл че може и да са най-големите разбирачи на света (едва ли) , но като преподаватели ги няма много. Случвало се е дори преподавателите да имат специално отношение към даден курс студенти (тея са най-големите тъпаци и така нататък).

[This message has been edited by sasquatch (edited 01-11-2004).]
Активен

GORO

  • Гост
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #7 -: 01.11.2004, 22:21:00 »

interesna tema ... a i tochno navreme pusnata ... taka ili inache vleznah vav foruma tochno s cel da pusna podobna tem ... kakto i da e ... malko predistoria ... i taka ... govoria si az s edna poznata ot sofia (dobre che samo raboti tam  )), uchi v TU no v plovdiv, ne che tova e dobre ... ama si e moe mnenie) ... ta prikazvame si nie ... kakto vinagi na ICQ (zaradi malkoto rasotianie mejdu nas i skromnite ceni na BTK ... apak i NET-a ni e firmen i e na avanta ... kakto kazvashe brat mi: DA UPLATNIM KANALA )) ) i spomenavam i az za zavarshvaneto za davaneto na diplumi i za iakoto izkarvane ... mmm daaa ama ne madamata mi zaiaviava che bila chula che nebilo nihto osobenno ... eeeee napravo poludiah ... ne che tolkova mnogo nezachitam chujdoto mnenie ... no prosto lichno se zasegnah koi i ot kakvo e bil nedovolen ... ta v otgovor mi pratiha slednoto URL: http://www.zmei.drundrun.org/hole/ na koeto naistina imashe edin nedovolen ... diplomiran student ... na FMi ... s golemite ambici za "PERFEKTNATA" magistratura v sofiiski UNI ... i saotvetnoto mnenie za FMi i vsichko v nego ... mmmm makar che veche dosta biah razhitil firmenite finansi ot kam INTERNET resursi ... reshih v otgovor da razhitia i malko vreme za da sloja NEMALKOTO snimki ot promociata i sled tova na PAK FIRMENIAT SAIT za da moje da obedia saotvetnata moia poznata ... che "na defektnata raketa kosmusa i e kriv"  )) ...taka da se kaje mai pochti uspih ... a na vas hte ostavia sami da komentirate saotvetniat tekst namiraht se na URL-to ...
Активен

TeeRexX

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 739
  • изпратете ми анонимно пари в плик :)
    • www.myspace.com/teerexx
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #8 -: 01.11.2004, 22:43:00 »

offtopic: JOKe, brat, pi6i na latinica pls  na kirilica ni6to ne ti razbiram  
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #9 -: 02.11.2004, 00:39:00 »

quote:
Originally posted by GORO:
interesna tema ... a i tochno navreme pusnata ... taka ili inache vleznah vav foruma tochno s cel da pusna podobna tem ... kakto i da e ... malko predistoria ... i taka ... govoria si az s edna poznata ot sofia (dobre che samo raboti tam   )), uchi v TU no v plovdiv, ne che tova e dobre ... ama si e moe mnenie) ... ta prikazvame si nie ... kakto vinagi na ICQ (zaradi malkoto rasotianie mejdu nas i skromnite ceni na BTK ... apak i NET-a ni e firmen i e na avanta ... kakto kazvashe brat mi: DA UPLATNIM KANALA  )) ) i spomenavam i az za zavarshvaneto za davaneto na diplumi i za iakoto izkarvane ... mmm daaa ama ne madamata mi zaiaviava che bila chula che nebilo nihto osobenno ... eeeee napravo poludiah ... ne che tolkova mnogo nezachitam chujdoto mnenie ... no prosto lichno se zasegnah koi i ot kakvo e bil nedovolen ... ta v otgovor mi pratiha slednoto URL: http://www.zmei.drundrun.org/hole/ na koeto naistina imashe edin nedovolen ... diplomiran student ... na FMi ... s golemite ambici za "PERFEKTNATA" magistratura v sofiiski UNI ... i saotvetnoto mnenie za FMi i vsichko v nego ... mmmm makar che veche dosta biah razhitil firmenite finansi ot kam INTERNET resursi ... reshih v otgovor da razhitia i malko vreme za da sloja NEMALKOTO snimki ot promociata i sled tova na PAK FIRMENIAT SAIT za da moje da obedia saotvetnata moia poznata ... che "na defektnata raketa kosmusa i e kriv"   )) ...taka da se kaje mai pochti uspih ... a na vas hte ostavia sami da komentirate saotvetniat tekst namiraht se na URL-to ...


Що не вземеш да се разходиш ?
Активен

yeye

  • Гост
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #10 -: 02.11.2004, 00:43:00 »

ami na tozi deto e pusnal posta http://www.zmei.drundrun.org/hole/
(kvo da go kriq -sergo georgiev, pujkata, cujkata...) shte mu kazha - brat shto izobshto si dotytri gyza na promociqta, a ne ostana da spish v sofiq? A inache tova si beshe nashiq kupon i beshe qko, a ako nqkyde ima po-dobro neshto - ami evala...
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #11 -: 02.11.2004, 12:29:00 »

super beshe  
vinagi ima nedovolni vajnoto e che dovolnite sa pone 90%
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #12 -: 02.11.2004, 12:32:00 »

sasquatch : a da .. vodil sam dialog s nego :P shtoto sq mi predava nachi principno moje bi ot 30te minuti deto zagubihme ot chasa nauchih neshto koeto moej da se kaje i v 2 ot tqh ama se pak pone as se orientirah zakakvo stava vapros po kompiutarna grafika taka che chesno kazano spored men si imashe polza ot dialog-a.
Активен

GORO

  • Гост
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #13 -: 02.11.2004, 12:38:00 »

razhojdam se i to redovno   ... mnogo e zdravoslovno ... hto ne probvah i ti  
Активен

Райчо Мукелов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
  • I snuggle with subwoofers
    • HULTIG - Human Language Technlogy and Bioinformatics Interest Group
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #14 -: 02.11.2004, 13:16:00 »

Добре ФМИ е най-великия факултет в най-великия университет   Нищо не е по-перфектно от него :P
Активен

NONE

  • Гост
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #15 -: 02.11.2004, 14:41:00 »

Bih iskal i az da izkaja mnenieto si kolegi,

Partito beshe istinski zdrawo! ... Werno che se ponapihme
no chesno kazano taka ne bqh se zabawlqwal ot baiturientskiq si bal nasam ... wsichko beshe na niwo.
I madamite ,i alkohola i muzikata!!!
S 2 dumi ... imashe show!  )

No wse pak nastroenieto beshe na samoobslujwane ... normalno e ako nqkoj ne e imal qka kompaniq okolo sebe si ili pyk e chowek ,kojto pod party razbira da sedne na masa i da se napie zwerski da ne mu e haresalo ... wse pak wseki ima prawo da byde dyrwo ot wreme na wreme ... wypros na lichen izbor  

Syrdechen pozdraw
... i pomnete ... "Цуйка" e romynska rakiq
... krajno wreme beshe nqkoj da go kaje w toq forum  
Активен

artanis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
    • http://free.hit.bg/artanis
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #16 -: 02.11.2004, 14:50:00 »

Колеги,

Това е свободен форум, така че всеки има право да изрази своето мнение. Ако няма мнения като това на г-н Георгиев, форумът на ФМИ ще бъде пълен с постове, които някой би могъл да нарече пропаганда и няма да се различава много от БиТиВи, Канал1 и повечето медии в Република България.

поздрави:
Един Свободен Човек
Активен

GORO

  • Гост
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #17 -: 02.11.2004, 15:55:00 »

offf ... svetovnata konspiracia e vinovna  
Активен

mircho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 335
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #18 -: 02.11.2004, 17:58:00 »

Абе, хей хора!
Някои от вас май още не са изтрезнели ли, що ли?  
За какви глупости се разправяте - ама битер сте от децата   По-хубав, по-лош университет, просто недоумявам!? А като прочетох това в http://www.zmei.drundrun.org/hole/ аз му се изкефих искрено - много добре си споделя човекът (който и да е той) деня на промоцията, просто си е едно искрено есе и толкова. И аз завирах в смешната тога - така си е...
Предлагам да се закрие тази тема, иначе доста ще се замисля дали да правим за в бъдеще подобни промоции  
Хайде със здраве (стига вече наздраве   )


[This message has been edited by mircho (edited 02-11-2004).]
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die
Випуск 2004 Промоция , Отзиви ?:+)
« Отговор #19 -: 02.11.2004, 20:21:00 »

mda veche sajelqvam che pusnah izobshto temata.
p.s. samo daspomena che i na horata koito pod priatno izkarvane sa razbirali da sednat na masa i da piqt che i na tiah im e bilo zabavno :P
Активен