argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно магистратура "Софтуерни технологии" 2 г.  (Прочетена 1428 пъти)

denislavv

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Здравейте ,искам да попитам вас, защото от учебен отдел не бяха коректни.Значи аз съм завършил "счетоводство и контрол" в бургас със диплома за бакалавър с успех 4.14.Първо ми беше казано че няма проблем да запиша сшециалност "софтуерни технологии" 2 г.Дотук добре, но не можаха да ми обяснят дали 2 годишната магистърска програма започва от А-Б или трябва да имам някакви начални знания ,защото аз съм страшно надъхан но това ще бъде първото ми сблъскване с тази материя.И също така питам, трябва ли да се притеснявам, че успеха ми е 4.14 или понеже е платено ще влезна лесно.Благодаря ви предварително.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

За приема - ще те приемат, успеха ти е над 4.00.

Относно започването от А-Б-В, започва се по-скоро от нещо средно (в смисъл, че се разчита че поне в училище е изучавано някакво програмиране или основни неща), но колегите са толерантни към начинаещите, т.к. е предвидено обучаемите да са завършили неинформатични специалности. Имах дипломантка, завършила ВИХВП преди 15 години, която си завърши СТ 2г. без проблеми и е много доволна, но и си учеше с мерак!
Активен

denislavv

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Благодаря за отговора ти, аз мерак имам голям ,просто исках да зная дали някой ще се съобрази с това, че съм нов в тази област и сега разбрах.Вече чакам септември и отивам да се запиша.А също така да питам верно ли че обучението е предимно събота и неделя.За редовното дето е 10 седмици питам.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

То задочна магистратура няма. По принцип са петък, събота и неделя занятията на магистрите! Виж им разписанието в сайта, за да се ориентираш!

http://fmi.uni-plovdiv.bg/index.jsp?id=68&ln=1

Активен

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132

То задочна магистратура няма. По принцип са петък, събота и неделя занятията на магистрите! Виж им разписанието в сайта, за да се ориентираш!

http://fmi.uni-plovdiv.bg/index.jsp?id=68&ln=1



Занятия в петък са изключително изключение:)
Активен

denislavv

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

ЕЕЕ страхотен график значи, много добре ме устройва.Сигурно вече се прехвърлям на трети въпрос но наглостта няма граници.Висша математика съм учил до втора част и то преди 4 години, може би съм позабравил нещата.Това голяма спънка ли ще е за обучението ми.
Активен

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132

ЕЕЕ страхотен график значи, много добре ме устройва.Сигурно вече се прехвърлям на трети въпрос но наглостта няма граници.Висша математика съм учил до втора част и то преди 4 години, може би съм позабравил нещата.Това голяма спънка ли ще е за обучението ми.

Не
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

ЕЕЕ страхотен график значи, много добре ме устройва.Сигурно вече се прехвърлям на трети въпрос но наглостта няма граници.Висша математика съм учил до втора част и то преди 4 години, може би съм позабравил нещата.Това голяма спънка ли ще е за обучението ми.
Можеш спокойно напълно да ги забравиш нещата :Д
Активен