argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Практика в училищата  (Прочетена 1574 пъти)

nina_86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Практика в училищата
« -: 09.11.2008, 19:53:56 »

Искам да попитам вече миналите практика колеги от Бф,БЕИ,РФ,БЕР и други които са имали практика по литература и български език в училищата за съвет кой клас да избера.Трябва да избирам между 8 и 10 клас в Механото.Кое според вас е по малкото зло  :s: !
Активен

tonitab

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Практика в училищата
« Отговор #1 -: 10.11.2008, 16:07:14 »

От теб зависи кой материал ще ти е по-интересен,защото и това е важно.В 8 клас все още са по старата програма и по литература учат омешана българска литература.В 10 клас попадат западноевропейска,руска класическа и българска възрожденска литература.Иначе аз вече четвърта година работя в училище и ми е ясно,че където и да идеш,няма да е много добре,защото учениците си позволяват много.В 8 клас повече може да им вземеш страха и да те слушат,защото са по-малки още,но в 10 клас сигурно вече ги е ударил много сериозно хормона-поне като помня миналата година как се борих цяла година с едни такива зверове
Активен

nina_86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: Практика в училищата
« Отговор #2 -: 10.11.2008, 21:09:47 »

Мерси за съвета :) надявам се да попадна на по-малкото зло от двете! Някой друг ако има да сподели опит да заповяда. :roll:
« Последна редакция: 10.11.2008, 22:26:26 от MISSTY »
Активен

timati

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Практика в училищата
« Отговор #3 -: 16.11.2008, 19:28:28 »

емииии за опит не знам :roll: :roll: все пак искам да споделя че според мен във всеки случай злото ще е голямо независомо от това,кой клас са,тъй като след 89 поколенията са мн зле,а се имат за голямата работа,това се отразява на всякъде-в уч-ще и на улицата.Затова просто ще ти ожелая УСПЕХ :wink: :wink:
Активен

Elvandar

  • Гост
Re: Практика в училищата
« Отговор #4 -: 17.11.2008, 00:21:42 »

Допреди 2 години бях ученичка и винаги гледах с досада на студентите, които караха стаж в училище. Учителите смятаха, че това е губене на време и по принуда ги приемаха да водят часовете. Сега осъзнавам, че не им е било никак лесно.
Активен

nina_86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: Практика в училищата
« Отговор #5 -: 18.11.2008, 09:57:38 »

Мерси за пожеланието,наистина ще ми е нужен късмет  :wink: !Лошото е че и гледах с лошо око на студенти,които идваха да си карат практиката в моето училище,а сега напълно ги разбирам  :-).
Активен