argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кога са поправителната и ликвидационната през септември? Има ли въобще втора поп  (Прочетена 1618 пъти)

Nikkko5

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Интересува ме има ли втора поправителна сесия сега през септември и ако има, кога е( от? - до?). Благодаря предварително за информацията!!! :D :y:
Активен

magdanoz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Всестранно развита личност :)
Активен

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38

Ама тея поправки пише, че са за 2010...
Моля ви, дайте ми няква информация наистина щото съм от друг факултет и чух че при вас има няква промяна в реда :(
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Това че пише 2010 година означава че са за 2010 година.Тази година са по същото време и ги пишеше миналата година по същото  това есенно  време!. Явно че не си в час.До два невзети изпита можеш да си подадеш молба за да реши Декана какво ще те прави.Ако са 3 невзети изпита-повтаряш годината.На нашата улица търсят бармани и сервитьорки прекъснали от ПУ! Мога да ти дам адреса , ако имаш желание да бачкаш.
Активен
Всичко е любов

izzzy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38

Абе човек, ти добре ли си? Благодаря ти за информацията, ама останалото ми е малко излишно... Чак пък се засили да ми предлага работа...  :? Айде, няма нужда! Изпитите ще си ги взема...
И ако не съм в час, то е щото не ми се е налагало досега да се влача по поправителни сесии...
Активен