argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно упражненията и лекциите! Въпрос.  (Прочетена 1232 пъти)

justsomeone

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
  • Вярвам в невъзможното, следвам невъзможното ...

Бихте ли ми обяснили какво се прави на упражненията в повечето случаи и защо сме разделени на групи?
Аз съм МИО и ми предстои да започна от тази година на 3 октомври, но наистина ми е интересно какво представляват самите упражнения? Какво се прави, колко са продължителни и най-важното има ли текущи оценки, присъствие и т.н.?
И последен въпрос този който води упражненията ли е и този, пред който се явяваме на изпит? Интересувам се, защото ако не са задължителни упражненията бих пропускал някои , защото смятам и да започна работа към ноември- декември. Благодаря!
Активен
Breathe in and breathe out, you are a living creature! Be yourself, there're enough copies!!

marielka8030

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75
  • Бизнес информационни технологии, редовно

По принцип упражненията и лекциите ти се водят от различни преподаватели, упражненията са ти задължителни (там се пишат отсъствия), а лекциите не са (но все пак всичко зависи от преподавателите). След като започнеш ще разбереш кой какво изисква. :)
Активен
I want to REFRESH my mind,DELETE all the problems,UNDO all my mistakes & SAVE all the happy moments!

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

От упражненията може да има оценка, чрез която да те допуснат до изпит.По-принцип упражненията наистина се водят по-важни от лекциите, но се съгласявам,че по всяка дисциплина е различно.На упражненията упражнявате нещата, които говорите на лекции ( но може на упрж. да изпреварва като материал лекциите ила да са успоредно, пак зависи от дисциплината).По-малък блой часове са от лекциите по дисциплината!
Активен